Equalizer 2 nadväzuje na prvý film, v ktorom bývalý člen elitnej špeciálnej jednotky Robert McCall predstieral vlastnú smrť, aby mohol dožiť v pokoji bostonského predmestia. Vďaka vlastnému zmyslu pre spravodlivosť sa však nechal zatiahnuť do ďalšieho súboja. Vieme, čoho všetkého je Robert schopný, aby priniesol spravodlivosť tým, ktorí už stratili všetku nádej. Ako ďaleko však zájde, keď sú v ohrození jeho najbližší? (Itafilm)

bambas

Denzel funguje dobre, jeho projev me nezklamal. Kazdopadne film obsahuje nekolik "podpribehu", ktere se obcas obejvuji v prostrizich. Jsou nezazivny a o nicem. Jsou tam v podstate jen kvuli tomu, aby se ukazalo, jakej je ten cernousek kabrnak. Jinak je to vata, ktera by mela bejt vystrihana a film by me tak bavil o 80% vic. Takhle je tam dost kurva nudnejch pasazi, u kterych jsem skoro usnul a musim priznat, ze jsem si film dal na dve casti, protoze pred zaverecnou prestrelkou se mi chtelo uz tak chrapat, ze jsem to vypnul a sel si lehnout. Tech dvacet minut jsem dokoukal druhej den. Takze zacatek a konec dobrej, prostredek absolutne o hovne a v podstate ten film mohl byt uplne klidne kratkometrazni. ()

Mark1983

U tohoto snímku je téměř stejný klasifikační proces jako u filmu 96 hodin: Odplata, což jednička vyšla na výbornou, ale dvojka už byla nic moc - podle statistiky. Jenomže mě film upoutal od začátku do konce, a to beze srandy. Jednička byla pro mě po všech stránkách mysteriózním thrillerem, ale dvojka, což souhlasím, tu mysteriózní atmosféru z jedničky jakž takž postrádá, ale za to dle mého úhlu pohledu je mysteriózní atmosféra nahrazena s několika akčními scénami navíc, a dle mého úhlu pohledu ne průměrnými a odfláklými hereckými výkony jako u novodobějších filmů s Lundgrenem, Seagalem a dnes i Willisem. Zprácování a děj příběhu když nenadchne, tak rozhodně neurazí. ()

vassil

Jak řekl @MrHlad: "Denzel Washington přináší s dvojku Equalizera do kin přesně to, co se dalo od filmu čekat." A nečekal jsem nic moc. Povedlo se! ()

raru

Som veľmi,veľmi zhovievavý pri hodnotení,pretože ako človek,obyčajný človek s morálnymi zásadami,je mi takýto typ filmu veľmi blízky. A Denzel je profík absolútne uveriteľný v akejkoľvek filmovej úlohe,čím ma nikdy nesklamal. ()

HororSamael

....ale tak jako...nebylo to špatné:-) vcelku očekávané, ale Denzel je Denzel….Škoda jen závěru, mohlo to být delší, propracovanější a alespoň mohl mít...já nevím....zlomenou ruku..... ()

soukyd33

Tento film mě velmi zklamal. Příběh nemá čím překvapit. Až na konci jsou dojemné scény. Chyběla mi tu napravenost zlých. Zde šlo pouze o postu. Na tento film se již znovu nepodíváte. Hvězdiček 3*** ()

Krupe

Jak se stát ortopédem snadno a rychle? Půjč si kabát Od Stevena Seagala. Pak už jen máchat rukama a nožíkama, sem tam nějaké ortopedické zvuky a úspěch je zaručen. Jo, a rodný list Míry Dušína sebou. Zklamání, oproti jedničce krok dozadu. A velice mě zklamal výkon Pedro Pascala. ()

chosan

Film už není takový trhák jako první část. Rusáky zde vystřídají jako záporáky bývalý kolegové Denzela. Ale jako vždy si s nimi poradí bez nějakého vážnějšího problému. No za mě pocity jedničce nesahá dvojka ani po kotníky. Film je dobrý ale ne výborný proto hodnotím 70%. ()

medveed

Časté střídání lokací a velké množství pomocných dějových linek působí rušivě a navíc, díky tomuto rozdrobení, ztrácí film místy tempo a spád. Pozitivem je opět skvělý Denzel a efektní bojové scény. Ve výsledku slušná dvojka a dal bych si klidně pokračování. 70% ()

fabregas1

Takový náš Batman z taxíku, který během první hodiny vykoná pár postranních práciček a pak se bude věnovat hlavním příběhu, který je bohužel tak jednoduchý a průhledný jak moje trenky, navíc padouši nejsou dost vykreslení, dost ďábelští a poměrně snadno zneškodnitelní. Equalizer 2 sice nedostahuje kvalit prvního dílu, přesto se jedná o velmi kvalitní thriller s dobře zvladnutýmy akčnímy scénamy. ()

SkeeveTulp

Tohle ne, tohle fakt ne-e. Jednička nebyl žádný skvost, ale v rámci žánru, plus pár fajnových scén, to bylo pěkné. Ale tohle je tak sračka, kde chybí akce, chybí hlášky, jen furt někdo planě žvaní. O zápletce je zbytečné hovořit. Bohužel to není alespoň tak blbé, aby to bylo vtipné. Je to jen otravné. Ještě že jsem na to nešel do kina, a peníze za lístek efektivně propil :-) ()

Pavlo

Druhý diel je výrazne odlišný od prvého. Viac akcie a menej budovania charakterov postáv a dej je viac priamočiarejší. Čo fungovalo v prvom diely, tu už nefunguje. Denzel sa stáva moderným Zorrom, ktorého doženie minulosť. Týmto prelomom v príbehu film znovu upúta, ale celkový dojem už nezachráni. Opäť priemer = škoda. ()

Bogrant

Equalizer prostredníctvom svojej temnej stránky stále baví. Stále baví pozerať sa na Denzela, ktorý je aj napriek pokročilému veku stále vo forme a ktorému všetky tie ručné chvaty a poctivé lámanie väzov a kostí je ľahké veriť. Tentokrát je tu viac priamočiarosti, jednoduchšej dejovej linky a slabšej konfrontácie medzi ním a hlavným zlosynom, ale tmavá a nie príliš pozitívna atmosféra tomu len prospieva. Prípadná trojka by už asi bola moc tlačenie na pílu. ()

Sa.sa

Slušný film plný rvaček a akcí... Sice to není jak 1 díl, ale i tak se jedná o slušný film i námět... Sice ta konečná bitva nebyla nic moc, ale asi nikdo nečekal více... ()

Denzel Washington vs. sériový vrah

Denzel Washington vs. sériový vrah

14.03.2019

Oscarový herec Denzel Washington (Training Day) se upsal novému krimi thrilleru Little Things od režiséra Johna Lee Hancocka (Zrození šampióna). Děj vypráví o unaveném venkovském šerifovi s temnou… (viac)

Equalizer v kinech porazil Abbu

Equalizer v kinech porazil Abbu

23.07.2018

O víkendu se v amerických kinech utkala dvojice pokračování, Equalizer 2 vrátil do akce Denzela Washingtona (Let), zatímco Mamma Mia! Here We Go Again vsadila na Meryl Streep (Akta Pentagon: Skrytá… (viac)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v… (viac)