Zohraný tandem policajných detektívov Marcus Burnett (Martin Lawrence) Mike Lowrey (Will Smith) sa preháňa v čiernom Porsche ulicami Miami a bravúrne rieši banálne prípady. Ako vždy ich čaká tvrdá práca - a navyše i šéf drogového gangu Fouchet (Tchéky Karyo), ktorý nezanecháva žiadne stopy a uznáva iba mŕtvych svedkov... Odvážnu lúpež heroínu musia mať na svedomí profesionáli, ktorí mali svoje spojky i v policajných radoch. Jediným svedkom, ktorý môže pomôcť, je vydesená dievča na telefón Julie Mottová (Téa Leoni), ktorá sa nakoniec odhodlá zavolať Mikeovi a požiadať ho o pomoc keďže ten však práve nie je poruke, Marcus sa zahrá na svojho parťáka. Trošku si však skomplikuje manželstvo, keď ho v rámci výmeny Mike snaživo zastupuje. Fouchetovi zabijaci zatiaľ nezaháľajú a Julie sú na stope... (TV Markíza)

Petoss1

Bay dal dokopy dvojicu hercov, ktorí sú ako dve strany zrkadla, no v tomto filme im to svečalo a vypustili zo svojich veľkých úst aj zaujímavé hlášky. 70% ()

Langy10

Super film :)) ..patří mezi nejlepsi akcni filmy a komedie , fakt dost dobrej! :) ..super příběh, super konec :)) mám rád Martina Lawrence a Willa Smithe ()

MrPierc

Opravdu hloupoučká akční podívaná. Buddy movie s černými policisty, kteří spolupracují s mexickou dvojkou, aby zachránili bílou holku a pomstili smrt černé "sestry" :-) Bílí jsou zde prezentování jakou hloupí nebo ukřičení. Je to příběh plný typických předsudků vůči různým rasám. Jinak je film ale plný vtipných hlášek, vtipných akčních scén i vtipných rozhovorů. Akční scény i některé normální vypadají tak zbytečně heroicky, trailerově a nadupaně až jsem se musel smát. Přeze všechnu prázdnotu a efektovost jsem se příjemně bavil. Sice jasně vidíte nesmyslnost a vyloženou hloupost, ale zabaleno do krásného balícího papíru + obvázané stuhou vtipu ()

Sandstorm

Nelogičnost tady občas nepříjemně bije do očí, ale to ani moc nevadí, protože je to jinak zábavná akční jízda. Nigga duo Smith - Lawrence funguje skvěle a několikrát pobaví.75% ()

bukowski83

Dobře vyvážená akčňárna se spoustou parádně mířených hlášek a dvojka Lawrence a Smith jsou sehraní jak pražská filharmonie.Nejlepší je - řídíš tak pomalu, že bys mohl dělat řidiče slečně Daisy! ()

C0r0ner

Vstoupit tímhle do Hollywoodu je zářez hodný pouze opravdového mistra. A tím pro mě bezesporu Michael Bay je. Vtipná, akční, napínavá jízda, která končí až finálními titulky, je podle mě poděkováním osmdesátým letům, kdy bylo takových filmů plno, ale zdaleka neměli tolik destrukce, jakou je schopen Bay rozpoutat v každém svém filmu. 95% ()

Fallen_One

Téa Leoni, tu holku bych vůbec nepoznal. V Jurském parku 3 se změnila k nepoznání. Dobré akční stíny, oranžový nádech výbuchů a tak vůbec, ale tak nějak to není nic jiného. Snaha o hlášky, jakoby se to snažil trumfnout Posledního skauta. Tohle už je klišé - dva černoši jsou přepadený, hádaj se, odvedou pozornost a pak lupiče s klidem překvapí a trumfnou. Už to nefunguje. ()

PavelVanekArt

Jak Baye nemám už moc rád, tak tohle je jeho klenot. Nejlepší akčně/detektivní film co jsem kdy viděl. Lawrence se Smithem si báječně sedli a dialogy mezi všemi postavami jsou prostě geniální! A dvojka jde ještě dál! 5* a.k.a 90% ()

Juto

Dobrý film, ktorý som si užil.Tento film má jednu z lepších úvodných scén z akčného filmu. Škádlenie medzi Smithom a Lawrencom je k nezaplateniu nielen na začiatku, ale aj počas celého filmu. 8,5/10 ()

Martrix

Jako kriminálka je to hloupoučké, bessonovsky přepálené...ale současně zábavné, především díky výborným dialogům a samozřejmě obsazení. Postavy držkujících černochů mi většinou vtipné nepřipadají, ale tady to vcelku fajn sedlo. Většina chlapů ocení i postavičku Téa Leoni...ty její dlouhatánské nohy a ... . No, prostě se na to dobře koukalo. Film na pohodu, ale nic, co bych označil jako pecku. Ovšem jako režijní prvotina, je to masterpiece. ()

emo

Vynikajúci Buddy movie so skvelou COOL réžiou Michaela Baya, ktorý dokázal z pomerne chabého scenára vytrieskať maximum! ()

c.tucker

Skvělý debut Michaela Baye, je naprosto jeho styl a vtipností a akčními scénami nešetří. Výborní Smith a Lawrence. Velmi sexy Téa Leoni. Prostě perfektní rozjezd pro mistra popcornové akční zábavy. ()

WolfR

Mizerové, akční nářez Michaela Baye. Příběh je sice takový obyčejný. Neříkejte, že jste ještě neviděli film, kde policajti řeší obchody s drogami. Ovšem v tom je zakomponována sposuta skvělých nápadů! Navíc tahle akční řežba je komediálního rázu takže se nebude nudit! Spousta střelby, výbuchů, skoků a honiček, nudit se prostě nebudete a do toho vám skvěle padne dvojka Smith a Lawrence, kteří mají plnou hubu stylových hlášek. Najdete ty i pěkné Porsche a pár krásných žen. A to vše v příjemném prostředí slunné Floridy. Nudit se rozhodně nebudete! Prostě vtipný, parádní akční nářez k popcornu. Já jsem se bavil. 4 hvězdy ()

mortak

Spojení divadelní frašky a la Feydeau se střílením a výbuchy. Dvě hvězdičky za dvě slušná auta (Mikovo a Fouchetovo), ale Lawrenceho manželské problémy mě teda nebraly. ()

campix

Totální devadesátky. Dnes už to vypadá v určitých momentech hodně komicky, ale Bay byl naprosto stěžejní v devadesátkách a můžeme najít hned několik důkazů a Mizerové jsou jedním z nich. Osobně mám radši druhý díl, který sice kvalitativně pokulhává, ale vyrůstal jsem na něm. Oba filmy zdobí výborná chemie hlavních protagonistů a především jejich špičkování snad nikdy neomrzí. Dnes už podobné věci natočit snad ani nejde. Čistá devadesátková jízda. ()

Flyer

Neuvěřitelně tupý a trapný film. Navíc poměrně nudný. Proč tedy 2 hvězdičky? Jedna za režii, která není zase tak úplně špatná a druhá za přihlédnutí k faktu, že to je první film režiséra Michaela Baye. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (viac)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Michael Bay má plné ruce práce. Momentálně točí akční thriller 13 Hours a do budoucna ho chce urvat hned několik projektů. Nejhlasitěji o něj bojují válečný akčňák Sabotage, sci-fi Time Salvager a… (viac)

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (viac)