V předvečer dne D jsou američtí parašutisté vysazeni za nepřátelskými liniemi, aby provedli misi, která je zásadní pro úspěch spojenecké  invaze. Ale když se přiblíží k svému cíli, začnou si uvědomovat, že v nacisty okupované vesnici se děje více než prostá vojenská operace. Zjistili, že bojují proti nadpřirozeným silám, které jsou součástí tajného nacistického experimentu. (CinemArt)

GameboyNES

Na tohle jsem se po zhlédnutí trajektu, fakt moc těšil. Bohužel první půlka filmu je natahovaná nuda a věřímn že spousta lidí to tak ve 40. minutě stopnou a dají odpad. Já teda nadával ale vydržel jsem. Zhruba 62. minuta začíná pořádná krvavá řežba se "zombíkama".Ten otravnej fakan tam taky bejt nemusel. Mno 48% ()

ANTYCHRYST

Zajimavej válečnej film řízlej krapet horor žánrem... žádný lekacky nečekejte..ale objeví se pár fesnejch nacku..zlehounka zmutovanejch..a ne a ne chcípnout..:)55% ()

Knor

Vizuálně dokonalej a drahej grindhouse. Tohle se mi fakt líbilo, akční scény jsou nabušený, krve tak akorát no a nacistický experimenty v hororovým filmu jsou trefa asi vždycky. Jediný co mi brání dát plnou palbu je nedostaek gore a zvráceností, tady se to úplně nabízelo, ta laboratoř a zombíci je dokonalý prostředí na pořádně krvavou show, ale nebylo to bohužel využito tak, jak bych chtěl. To je ale asi to jediný co zamrzí, jinak je to pecková záležitost, co nevidět si jí zopakuju. ()

Najt

Taková průměrná béčková, nacistickoscifická válečná jednohubka na pobavení s celkem dobrými efekty. Až jsem si při tom filmu vzpomněl na Wolfensteina :D , rozhodně to ale není ani z daleka žádný horor. ()

Ondr0n

Na filmy jako Overlord se vždycky dívám rád. I když se to místy maličko táhlo a pár nedokonalostí ze strany režie a scénáře by se taky našlo, pořád je to poutavý, osobitý a pořádně brutální žánrový mix (ale trochu více nadsázky by přece jen neuškodilo). Kdyby se finále vyvíjelo více podle mých představ, bez váhání bych šel o hvězdu výš. Vizuál a hudbu bych také hodnotil pozitivně. ()

RedRose

takove náckobraní si vždycky nechám líbit !! navíc podobnost s legendárním starým (i novým) Wolfensteinem fakt nebude náhodná... 83% ()

Bezda22

Nic jsem od toho nečekal, ale stejně proběhlo zklamání. No nic, přes hodinu a půl ztracenýho času. Ale už jsem čas ztratil horšíma věcma... 40% ()

Sinusiridum

Kdyby se to samo nebralo tak vážně, tak jako zombie komedie a parodie vpoho zábavička na nudný odpoledne. Ale ono se to vážně bralo, takže pěkná pičárna, párkrát jsem se zasmála a uznávám, že někdo si s tím práci dal. Jen za mě zbytečnou. ()

papadoce

Popustite uzdu svojej fantázii a dostanete slušne natočený vojnový fantasy horor. Dívajte sa na to ako na dokument z druhej svetovej a budete hejtiť až sa bude prášiť. Tento vojnový polohoror dostal technicky vcelku dokonalý šat. Na druhej strane, v prvej hodine sa to tvári vyslovene vážne čoby vojnová dráma, takže nejedného diváka môže potom tá zombie armáda prekvapiť. Musíte skrátka vedieť, čo idete pozerať. Vedel som. Aj režisér, aj obsadenie, taktiež jasne naznačujú, že sa jedná o béčko. Ale je to poctivé béčko so slušnými efektami, žiadna flákota. Myslím, že svojich fanúšikov si to môže nájsť najmä v skupine Wolfenstein hráčov a preto chápem, že môžu miestne hodnotenia skákať zhora až nadol. Nie každý chce pripustiť, že náckovia robili na ľuďoch pokusy, či sa venovali okultizmu, ale pre hráčov hier je to o čosi ľahšie. Opačný pohľad je, že keď vám mystično okolo nacistov nevadí v takom Indiana Jonesovi, prečo by vám vadilo zrovna tu. Ale to už zbytočne mudrujem. Zhrnuté v skratke, je to rýdza jednohubka zombie žánru v kvalitnom prevedení. Buď to oceníte alebo nie. Ale ak už viete čo idete pozerať a neberie vás tento žáner, môžete vašich 110 minút života zmárniť aj lepším spôsobom. Film na trojku, finále za päť. To bol slušný masaker. 70%. ()

stephano

Nemuzu si pomoct ale nebavilo me to, pritom to melo potenciál i naky penize to stalo, kostýmy a triky taky dobry, ale proc se to bere vazne kdyz to ma bejt komedie. ()

siver

Zombíci ve válce, luxus a nezaslouží si to takove malé hodnocení jako někteří dávají. Pecka a šlape to od začátku až do konce. ()

Pitryx

Dal bych klidně více, ale je v tom pár drobností. Scéna, když voják zachraňuje chlapečka byla naprosto zbytečná. To, že se v podzemí a nahoře fláká americký voják mezi spoustou nacistů, a nikdo jej nevidí, hm, hm. Ale zato to mělo švih, skoro bez hluchoty, a dobré triky. Maskéři také skvěle a že jsem se nepodíval ani jednou na hodiny, kolik je od konce mi dovoluje mlasknout sedm z deseti. Takže za mne skoro naprostá spokojenost. ()

Kortexo

Dobrá atmosféra, ale klasické klišé o nacistických experimentech s jasně danným koncem a žádnou novou myšlenkou. Film je splněným filmařským snem režiséra, natočit horor z války.Tak působí. ()

johnsnow

Vojnový film s prímesou hororu. Síce je v znesiteľnej miere ale kurevsky krvavý. Herci okrem Fitza z agentov a Piloua (Eurona) z GOT neznámy ale uhrali to dobre. Slečinka pekná, efekty tiež, vylodenie vyzerá super, prestrelky krvavé, monštrá tiež hnusné, len ich je málo. Skrátka za relatívne malý rozpočet slušná práca. Za silné 4* ()

ČSFD výprava na nej horor fest světa

ČSFD výprava na nej horor fest světa

07.10.2018

ČSFD skvadra hororových geeků Filmmaniak, Goldbeater, POMO a RUSSELL (na horní fotce zleva doprava se zombie girls, odchycenými na slavném “Zombie Walk”) nás zdraví ze světového Nr. 1 festivalu… (viac)