Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený. (Continental film)

bourec

I když bych tuhle komedii neoznačil slovem povedená,ale v jednom s Brblalem souhlasim,Jeremy Renner se do party přestárlejch hráčů baby vůbec nehodí,a pro mě ,ač ho jinak mám v drsnejch rolích rád,působil neuvěřitelně trapně a rušivě.Jinak průměrná kravinka s perličkou na dortiku v podobě krásný a rajcovní A.Wallis.jinak viděno a po zapsání komentáře zapomenuto.60%. ()

C0r0ner

Realitě film úplně neodpovídal (samozřejmě že tam museli nacpat negra), ale sranda to byla slušná, nápad perfektní a zpracování bezvadné. Plus minus jednou do roka se urodí skvělá komedie, letos vyhrála Noční hra, ale i tenhle film neměl k plné palbě daleko. 85% ()

necisty

Velmi dobrý námět, který podtrhuje skutečnost, že se tím opravdu jedna banda týpků baví dodneška. Má to malé mínus, že to chvilkami strádá a nebavil jsem se u toho jako třeba u Pařby ve Vegas, což jsem ve filmu vévodícímu Ed Helms očekával. Taky moc nechápu roli redaktorky, ta tam byla jen do počtu, aby jakože podtrhla fakt, že se o nich skutečně psalo, ale zas to byla krásná zbytečná role. ... CC Flora ()

campix

Překvapivě zábavná a zajímavá jednohubka těžící s premisi založené na skutečné události, kdy parta přátel už od školy hraje na honěnou. Příjemné obsazení jenom doplňuje výváženou komediii, která se obejde bez zbytečných vulgarismů a do oči bijících nechutností. Vůbec jsem to nečekal, ale super podívaná a možná jedna z komedií roku. ()

Martrix

Podivuhodný film, který trochu klame tělem. Vtipné okamžiky určitě najdete a není jich zase tak málo, přesto to stačí jen na občasné uchechtnutí. Proč? Vychází se z příběhu o lidech, kteří skutečně celých 28 let, hru na babu hráli. Před závěrečnými titulky je ostatně uvidíte. Takže samotný fakt, že se takto dospělí lidi baví, není tak absurdní, jak by se mohlo zdát. Potíž je spíš v tom, že se filmaři rozhodli udělat to vše ještě "zajímavější". Vybrali postavy kolem 40 let věku, vymysleli podle nich divácky vděčnější situace a dohnali vše do extrému. Osobně bych u takového námětu preferoval evropský scénář, který by byl víc hravý a lidský. V podání Tomsice a spol. to byla spíš akční groteska, která na mě působila místy studeně. Přesto to nebylo špatné a ať už to bylo úmyslné, nebo ne, tak jsem ke konci vnímal to poselství, které by měl takový příběh dát. Hrejme si, žijme na plno, buďme se svými blízkými. Čas nám ubíhá a nikdo z nás neví, co bude to poslední, čemu se zasmál. ()

PROCESOR

Námět je výbornej a když je podle skutečný události, tím lépe. Jak se říká, kdo si hraje, nezlobí. I když tady mi přišly některý momenty, hodně za hranou, to si, ale musí každej srovnat sám v sobě. ()

Deyw

docela v klidu sranda..vsichni herci okej, cernousek nejlepsi, renner super..skvelej byl ten co furt hulil :D supr sranda..je to na takovy 3/5 ale zabavilo to dost a skvely postavy to tahnou tak budem hodnyyy! doporucuju! ()

HorrFi

Původně jsem dal 4 hvězdy, ale pak jsem si uvědomil že to je málo protože tohle je jedna z nejlepších komedií minimálně za posledních 7let.. tohle mi fakt dokonale sedlo, neni nic zábavnějšího než sledovat partu dospělejch chlapků jak hrajou dětskou hru.. nejvíc mě bavil Jake Johnson ()

URBAN

Ještě před pár minutami by jsem řekl ze film ve kterém si starší chlapi hrajou na babu je tak akorát dobrý kandidát na odpad, ale ono to tak není. Je to opravdu skvělá oddychovka. Akorát by to možná chtělo o nějakých 10 minut osekat. ( 28.11.18/TV ) ()

dr.fish

Myslím, že tento zajímavý námět je nezfilmovatelný. Anebo ano? Tahle verze je v každém případě "čekání na vtip". A ani nic jiného se tu nekoná. 45% ()

Copacabana

Kto sa hraje nezlobí, alebo kedysi niekto prehlásil,že sa neprestávame hrať, pretože starneme. Starneme,pretože sa prestávame hrať😊.Takže ako to vyzerá, keď sa hrajú dospeláci?😉Nech sa páči🙂...a že sa mi to páčilo a moc moc😍Taguj v niecom pripomína Vo štvorici po opici (asi aj kvoli podobným hercom),no s menším množstvom alkoholu😝avšak dobrá zábava nechýba a dokonca to má aj celkom zmysluplnú zápletku. Určite pobavia skvelé hlášky a všetky spomalené zábery a úvahy postáv pomedzi to! Kvalitne bol zvolený aj soundtrack👍. ()

Triple H

Príjemná, pohodová vecička. Zostavičke vedenej Rennerom to kupodivu celkom dobre ladí, snažia sa a po dlhšej dobe amíci vyprodukovali podarenú komédiu. Len ten paušálny, povinný černoch v partičke čo rozpráva blbé hlášky už začína byť prežitok. Resp. keď už teda v rámci politickej korektnosti musia, nech aspoň zoženú niekoho vtipného ako Craig Robinson. ()

chelseaman22

Člověk doufal a doufal, než se z filmu vyklubala nanicovatá nuda, v které se roli titána zhostil Jeremy Renner. Po všech stránkách tak přehnané, až se tomu divákovi nechce věřit. Jedinou záchranou filmu by mohl být humor, avšak ten je tak málo frekventovaný a chabý, že divák je v rozpacích jak svině. A závěr? Citová fraška. 39% Celosvětový příjem k 12. 10. 2018: $77,847,470, což je 2,78 násobek rozpočtu ()

Tosi

Přiznám se, že jsem slabomyslně zauvažoval o čtvrté hvězdě, ale hluboce zakořeněný despekt k americké komedii mi to nedovolil. Ano, několikrát jsem se hlasitě zasmál a myslím, že obličej Eda Helmse je vtipný sám o sobě. Hodnotím triumfálně vysoko za tři a půl. ()

Lachtaan

Zase komedie? Je to u mě vůbec možné? S tak výjimečným nápadem upoutat pozornost diváků mých preferencí a s tak sympatickým obsazením jsem u Tag prostě nemohl chybět. Začal jsem se na tuto ztřeštěnou parádu těšit už od června, kdy jsem věřil zdejším červeným číslům a tedy možnosti, že se dostavila jedna z nejlepších komedií letošního roku. A světe div se, ona je to téměř pravda. Renner a Helms jsou naprostými lídry této sugestivní kravinky a já jsem se bavil skoro každou minutou z celé hodiny a půl. Prosil bych zase třeba po čtvrt roce podobně efektivní komediální zážitek. P. S. Opovažte se to, v momentě, kdy to vyjde s dabingem, zahnat do modrých čísel! ()

ivan_drago

...vpravdě neuvěřitelné, že je tohle podle skutečného příběhu... napětí, kdo jí dostane, zachyceno perfektně a s velkou nadsázkou a sebereflexí... ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (viac)