Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený. (Continental film)

iXtr3m3

Som známy tým, že príliš často nadhodnocujem a preto tu spravím opak. Myslím si, že film by mohol mať na štyri hviezdy, ale bolo v ňom príliš málo Rennera a vykreslili ho až do samého konca nie tak, ako by som chcel. Ale v rámci originality a zábavy to bolo super, vtipné, akčné, napínavé. ()

Chmur

Opět film podle skutečnosti. Jak jinak. Už by to chtělo jen nějaké sci-fi inspirované skutečností. No nic. Máš ji je celkem příjemná oddechovka. Mohla by být trochu vtipnější. Musím napsat, že závidím hlavním protagonistům i jejich údajným reálným protějškům takovouhle bezva partu. ()

tom.nosek

Tak tohle je zatím asi největší komediální zklamání roku 2018. (Jinak řečeno, Baywatch právě tagnul Tag.) Sice ve filmu hraje hodně hvězd, ale je to tak nějak úplně o ničem. Slabé 3*. ()

Hanys_

Po Game Night další podařená US taškařice s netradiční soutěží. Tag ale doplácí na to, že to je jednu chvíli bláznivá komedie a v následující chvíli melancholické drama o návratu na rodnou hroudu. Tohle tempu rozhodně neprospívá. Každopádně obsazení libové, Renner se mezi prověřenými komediálními esy vůbec neztratil. "Potitulkové" záběry skutečných hráčů jsou taky hodně dobré. ()

Michalechal

Diky ty zrzce, co byla jedina vtipna, jsem chtel dat 1*. Ale diky zaveru a taky odkazu na skutecnej pribeh zvedam na 2*. To na me proste funguje :-) Jinak nuda, sed. ()

angloumene

Ideální (podkladová) komedie na večer strávený ve společnosti přátel. Lehká, místy zábavná, nenáročná a vůbec taková jednoduchá. Finální pointa o tom, jak je důležité zůstat v kruhu svých nejbližších nikoho nepřekvapí ani neurazí. Pár minut, kdy zrovna nesledujete obrazovku taky ničemu nevadí. Celkově se tedy jedná o fajn, letní snímek, který dokáže zahřát během chladnější noci, druhá projekce už ale potřeba určitě nebude. ()

Patrik256

Rozpočet_ 28 miliónov dolárov // Tržby_ 77.9 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 4 089 556 KČ // Diváci v ČR_ 27 212 // Tržby v USA_ 54.5 milióna dolárov ()

Renfield

Je to vlastně vzhledem k velmi solidním akčním scénám překvapivé, ale mám pocit, že spád úvodní seznamovací části byl po nástupu Jerryho do hry pryč. A nebyl to jen spád, ale i humor, kterého na úkor dramatu postupně ubývalo. Vážnější scény sice samostatně fungují, ale spojení s řekněme odlehčenou komedií mám pocit už tolik ne. Nakonec i ten Jeremy Renner mi sem prostě nepasuje, ostatním jsem hru na babu věřil více, obzvlášť Ed Helms to celé táhne. Přesto nápad a především jeho akční pojetí je opravdu výborné. Dlouho jsem neviděl takhle dokonale využité zpomalené záběry a do nich trefně vložené myšlenkové pochody. Kamera je jednoduše fantastická, navíc ve spojení s trefně vybranou hudbou dokáže navodit tu pravou atmosféru, jednou dokonce jako z Ramba. Spokojenost tedy tak nějak poloviční, přesto jsem za dobrou komedii rád a zajímalo by mě, nakolik byla ovlivněna těmi skutečnými... 65% ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (viac)