Martha s Jonasem cestují časem do roku 2052 a hrozí se budoucnosti, kterou nachází. Z Windenu v roce 1954 mizí dva obyvatelé a Hannah zjišťuje překvapivou novinku. (Netflix)

Anderton

Komu chýbal dlhší pobyt v ročníku 53/54, tak ten môže otvárať šampanské. Inak ideme v koľajách skákania v čase predchádzajúcej epizódy, až do konca, kde nás čaká zásadný zvrat, jeden z tých najzásadnejších v celom seriáli. Dokolečka opakovaná fráza Začiatok je koniec a koniec je začiatok a pohľad na ležatú osmičku začínajú dávať zmysel... ()

ALIENka_

Na to, že je Winden malej jak buněčná řiť, se v něm teda všichni podváděj jak v lidl seriálu od televize Nova. A nemůžu si pomoct, ale Adam vypadá jako klasickej tuctovej záporák od Disneyho, v tom vyhrnutým límečku. No tak, neříkejte mi, že to taky nevidíte. :D A velice důležitá informace - už jste někdy viděli meziparalelní šukando? Tak tady ho uvidíte. Já vím, že mezi sebou Jonas a Martha mají nějaký spojení, co je k sobě přitahuje či co, ale už takhle brzo si jdou dát intimní chvilku? Však ještě nedávno Martha Jonasovi nevěřila ani řitní otvor mezi půlkama a najednou si vyměňujou tělní tekutiny. Hodnocení: moje největší fóbie je teď z toho, že ani na konci tenhle seriál nepochopím/10 ()

Trevor

Winden 1.0 1953 - Egon naďalej podvádza svoju manželku a Kathrina zisťuje že je tehotná. 2053 - Martha sa od Adama dozvedá nečakanú správu Winden 2.0 2053 - Martha sa snaží presvedčiť svoje ja (verzia Winden 2.0/2019) aby sa spolu s Joonasom (verzia Winden 2019) pokúsili zabrániť apokalypse aspoň v tomto svete tak, že v továrni zabránia otvoreniu sudov s jadrovym odpadom...toto je ten moment kedy by človek potreboval 6* z piatich aby epizódu ohodnotil spravodlivo, aj keď to je najmä vďaka záverečnému mindfucku na druhú. ()

Lenka.Vilka

Ok, měla jsem pravdu, bylo tady strašně moc informací! :D Opět další z dílů, kdy jsem byla ráda, že jsem trochu pomalejší, a nepřipravila se o překvapení, protože mi to mělo dojít už dávno, ale až moment, kdy se to vyslovilo nahlas  :) ()

Toto

Fakt by ma zaujímalo prečo tí modrokošeľoví chlapíci majú rozštep raz do ľavej strany a raz do do strany pravej ? Asi nejaký skrytý odkaz. :-) . ()

oasismanik

Nebudem klamať, už sa v tom mierne strácam aj ja. Ale na druhej strane tu máme poriadnu dávku 50s spolu s mojími asi najobľúbenejšími postavičkami Hannah, Tronte a hlavne jeho roztomilá ženuška... ()