Na obrazovky přichází spravedlnost, tentokrát v mužské podobě soudce Alexandra. A řešit se budou především peníze. Dluhy, exekuce, zpronevěry a podvody. (TV Barrandov)

orkadimenza odpad!

Stejná sračka jako Soudkyně Barbara. Upřímně nechápu, jak si někdo může myslet, že to je koukatelné, tvůrci asi nemají smysl pro normální výtvor. Celé je to naprosto k smíchu. ()

Cartmof

Alexandr je sice takový slabší odvar jeho kolegyně Barbary, ale za to má mnohem zajímavější případy. Nicméně bych vám ho jako soudce moc nedoporučoval. Asi byste se nedoplatili. ()

crha odpad!

Já nikdy, nikdy nic tak low kvality neviděl...už kvůli tomu to za to stojí. Ja nevím, třeba ta Jolanda nebo Horst Fuchs je prostě přiznanej shit, ale tohle to asi fakt myslí vážně...je to skvělé, perverzní. Ty 4% jsou přepálené, jedná se o čistokrevný odpad. ()

dainio odpad!

No tyvole! To je pořádný shit. Co se to děje? To vážně český divák klesl už tak hluboko, že je mu nabízena zinscenovaná trapná činohra? Průjem, průjem, průjem. Ono není náhodné, že největší výskyt těchto a jim podobných sraček, je k dispozici, na Soukupově Barrandovu. Sám pan ředitel má totiž několikero pořadů, které obsahují jeho jméno a kde hlavní star je přímo on. To je prznění profese dramaturga. Diletanství, neúcta, vědomá trapárna a zatracená lacinost. Zisk za hovno. Shit, kontejner, smetiště, skládka, hnus. To se opravdu nedá. Přesně ten typ pořadu, který Vás nutí si pořádně zanadávat a využít Ibalgin. Nad tím se nedá ani povznést. Stoka plná hoven. ()

Psycho.R odpad!

Extremistická bulvární televize Soukup, pardon - Barrandov a její žumpa televizní zábavy v plné kráse. Nevím, jestli je to možný, ale snad ještě horší, než Soudkyně Barbara. ()

Wyrdas

Bez předsudků k televizi, která to vysílá, je tohle skvost mezi pořady na české scéně. Reálně, je to 1000x lepší, než Ulice, Ordinace a další naprosto debilní pořady. Zakoupil jsem si nejvyšší balíček TV a když otevřu nabídku, kolikrát tam fakt není moc na co koukat. Tady se člověk alespoň přiučí základům českého právo - neboť neznalost neomlouvá. Občas to nedopadne tak, jak bych si představoval, ale jinak super. Herecké výkony stálých herců jsou na naše poměry daleko za průměrem a právo řadit se do drama si to také zaslouží. Chápu, proč vše na Barrandovu má od mnohých instantně odpad, ale tenhle důvod neuznávám, protože je hodný leda tak idiota. Za mě je to nadprůměr průřezem všech českých pořadů. A tak to také hodlám hodnotit - tedy v tomto srovnání. O kousek lepší, než Barbara - charakter Alexandra je prostě "hustej". Proto +1*. ()

topi80

Vypjatější a zajímavější než případy u kolegyně Barbary. Mně to přijde docela zajímavé. Právu a soudnictví sice nerozumím ani za mák, ale řekl bych, že takto to asi může u soudu vypadat. Nervy, skákání do řeči, žasnutí nad tím, co říká protistrana. Komparsisté hrající znesvářené strany hrají vždy hodně dobře, opravdu si to vychutnávají a celkově, když zrovna nic jiného nedávají, se na to dá dívat, ba dokonce to dokáže i pohltit. Paradoxní je, že nejlepším seriálem TV Barrandov je ten, který táhnou právě komparsisté. ()

Fajt odpad!

Prostě a jednoduše tragédie !!! Nepochopím, proč se tak zoufale dramaturgové brání ruským a sovětským filmům, které určitě nemůžou být horší než tyto soudcovské slátaniny (včetně Barbary) a o záplavě amerikánských sra.kek nemluvě ! ()

Recenzon

Pan pořádková pokuta aka Soudce Saša mi posledních pár dnů přináší zábavu. Totálně céčkový provedení se strašnými hereckými výkony a samej řev z toho dělají totální chaos a zábavu. V seriálu jsem už postoupil, abych si oblíbil i nějaké právní zástupce a těm kolikrát často fandím. Kolikrát si člověk všimne momentů, kde to neberou vážně ani ti samotní herci ale to se dá pochopit, protože já tam sedět a poslouchat ten pavilon opic, tak se taky řežu smíchy. ()

charlee.dog odpad!

Dopustil jsem se zvěrstva a sledoval asi 20 minut soudce Alexandra......... Nechápu jak to někdo může točit a hlavně proč. Na sračkoměru 1 - 10 absolutní 11. Tady však jasnej odpad. ()

buchannon odpad!

Pan Mirek má potíže a má strach, že brzy umře, to je to jediné, co jsem za pár minut sledování tohoto klenotu pochytil. Jednoduše nejsem schopen zcela pochopit tento pekelně psychologický superpořad, nemám na to mozkovou kapacitu! Proto tě prosím, Mirdo Soukupe, dávej do programové nabídky TV SRRAČKANDOV více selských a zemitých pořadů, aby se chytala i taková obyčejná lopata jako já. Děkuji Mirdo. ()

beruberu

Tak já se stal bohužel závislým člověkem na tomto pořadu ,protože tv mám jako kulisu a proto semito začalo líbit tak téměř hltám každý díl . ()