Z lovce kořistí

• USA First Kill (viac)

Willis hraje velitele policejního okrsku, který se snaží vyřešit únos a moc času nezbývá. Když se jeden muž se synem na lovu stali svědky toho, jak jeden zločinec střílel na bankovního lupiče, tento lupič si vzal chlapce jako rukojmí, aby získal klíč ke skříňce, v níž je ukrytá kořist z bankovní loupeže. (Filmbox)

SEVERUS22

Bruce Willis proste stráca noblesu a padá a padá a padá....až kam?Prachov musí mať jak nasratých,tak prečo to robí?A presne takto dopadne aj Statham. ()

kaylin

Tyhle relativně levná béčka, kde se objeví nějaká známá tvář, baví. Dějově to není nic komplikovaného, ale jedná se o jednoduchou zápletku, kde je většinou potřeba někoho zachránit nebo ochránit. Hayden Christensen zachraňuje syna, Bruce Willis zase hraje policajta. Nemá to špatné postavy, ale spíše ty vedlejší. ()

bourec

Myslím,že tohle bude Millerův vrchol.Asi nejlepší jeho film,trochu to připomíná Nebojsu(cha,cha)ale jinak vcelku koukatelná,sic klišovitá,ale na poměry dobře natočená blbinka.Jenom to myšlení lidí je dost hloupý,to jako jo.60%. ()

PROCESOR

Snímek má tempo a já se nestačil nudit. Všimli jste si, že v malých městečkách v USA jsou policajti vždycky svině?...Zajímavý, že lekce do života ohledně šikany a jak se proti ní postavit dostal malej synek ne od svého táty, ale od bankovního lupiče, který už si prožil svoje. Když se mu podíváte do očí, tak přesně víte, kolik uhodilo a na čem jste. A to se mi líbilo. Já byl spokojenej, takže to nebudu protahovat. ()

Johnny.ARN

Skajwolker a Brús v akčnom Bčku, kde do konca neviete, kto ťaha za nitky a je vám to aj dosť jedno. Občasné prestrelky s orientačným behom v lese už nikoho neprekvapia a nenadchnú. Na nízko rozpočťák a TV film však solídne. Či to vlastne bolo myslené ako seriózny počin? 1 z 5 ()

sedm.1

Překvapivě opravdu dost dobré béčko, které mě zaujalo prakticky ve většině ohledech. Vytknout mohu snad jen pomalejší rozjezd a pár scének na úkor logičnosti, ovšem zbytek je vážně fajn. V první řadě musím zmínit povedenou zápletku, která tedy sice určitě není kdovíjak originální, či nepředvídatelná, ale mě přesto bavil její vývoj, zpracování a zaujala mě i postupná gradace, která vrcholí v poměrně napínavém finále, kde opět každý předem ví, jak to dopadne, nicméně opakuji, zpracování a napětí fungují, takže proč ne. Tvůrci se tu snaží jinak i o navození emocí, které kupodivu také fungují, atmosféra a vizuál přes nízkou produkci nevypadají vůbec lacině a co se obsazení týče, Christensen je tu velký sympaťák a Willis tentokrát nepůsobil až tak otráveně a flegmaticky a ani nikdo z ostatních zúčastněných není vyloženě na odstřel. Akce je pak upozaděna na úkor děje, což nebyl v tomto případě ale zas až takový problém, postavám se dalo fandit, v druhé polovině filmu to mělo spád, zkrátka u mě ve výsledku zavládla upřímná spokojenost, fakt jde o dobře natočené, působivé, zábavné, nenudící a poctivé béčko, které nenáročného diváka jistě potěší. ()

Lukoboss

Je to průhledný jak vitrína v obchoďáku, tady už skoro od začátku tušíte, jak to asi bude a kdo je ten hodnej a kdo zlej. No dobře, jenže ono je toho víc. Například přestřelky, kde všichni střílí jak zběsilí a nepotřebujou nabíjet. Za celej film si pouze B. Willis vymění jednou (!!!) zásobník. A tady nastává ta důležitá otázka, proč proboha takovej herec, jako je B. Willis, leze do takových béčkových, ne-li céčkových filmů?! Vážně si myslím, že to nemá zapotřebí. Achjo... ()

iXtr3m3

Silnejšie dve hviezdy, ale inak slabý priemer. Nevyvážená dráma s akciou, postavy ploché. Jedine výprava celkom ušla, ale za tých pár dolárov to nebola tiež žiadna sláva. ()

Faila

Čekala jsem sice větší hloupost, než jaká to ve skutečnosti byla, ale i tak... Všechno, co v tomhle filmu bylo, bylo už stokrát v jiných. Herci to sice uhráli důstojně, scénář nijak pitomý nebyl, ale ani náznak originality. ()

BOURQUE

Priemerný thriller, ktorý postupne stráca na. Scenár bez väčšej fantázii a „len minimálne“ herecké výkony (aj od tých stále zvučných mien). Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Cinematrix

Víte, proč Chuckovi Norrisovi nikdy nedojdou náboje? Protože se mu to zásobník bojí říct... Film jsem si několikrát vracel pokaždé, když se zde střílelo, abych spočítal, zda je takový počet výstřelů bez jediného nabití reálný, ale s tím, že se nedopočítám, jsem nepočítal. Ovšem jinak se vůbec nejedná o špatný počin v žánru béčkových vod. Scénář má sice pár chyb, ale jde o docela koukatelné drama mezi malým, šikanovaným klukem, na kterého jeho táta nemá čas, a jeho únoscem, který na něj má času habakuk, protože ho unesl. To ostatní jde vlastně stranou, a ač má film předvídatelný konec, o to tu scénáristovi zřejmě vůbec nešlo. A abych se ještě vrátil k začátku, kde kritizuji nekonečné zásobníky, tak v záverečné přestřelce úplně slyším Bruce Willise, jak s tím svým sarkastickým úšklebkem říká režisérovi: :"Hele, dej mi tam alespoň jednu scénu, kde mi dojdou náboje, ať tady furt nestřílim jak kokot, nebo ztratim fanoušky..." ()

Mitisko

Kdyby ten scénář psalo to děcko co v tom hrálo, myslím že by to byl o hodně lepší film ... A to možná aj o několik levelů. Neuvěřitelné bylo vše. Nechápu jak takový zkušený herec jako Willis, nepoví ty produkci, že to je totální sračka a neměli by to ani točit, jak se může taková kapacita jak on upsat na takovou píčovinu s přepečením... Nevím kam celkově celá filmografie má namířeno, ale co nový film to neskutečná vymívárna mozku, když tam nejsou buzeranti, tak člověku naservírují gendorovou slátaninu anebo rasovo vybalancovaný příběh kde je černoch hrdina, běloch záporák, asiatka tam jenom je atd... škoda psát... Ještě pár takových kousků jak tohle, tak končím s filmy jak jsem skončil s televizí a radiem ... ()

rublik05

Opět další extrémně nudný film s Brucem Willisem, který absolutně nijak nevybočuje z kvality jeho novějších filmů. Opět extrémně nudní herci, mizerné výkony, tuctový děj a všudypřítomná nuda roztažená na 97 minut. Samotný herecký výkon Willise coby hlavní hvězdu v poněkud vedlejší roli je opět mizerný. Z milosti 1* za to, že se film dá dokoukat do konce a nezpůsobí to žádnou újmu na zdraví, ale jinak zbytečná blbost. 1/10. ()

Acrobat

V nesprávnom čase na nesprvnom mieste znova ocitajúci sa Hayden, ktorý bude mať na výchovu chlapca pramály vplyv, lebo Danny našiel niekoho iného. Kto mu dá rozumy a potrebné vybavenie. Film ťahajúci sa ako sopeľ pri tak jednoduchej téme, ktorá je tak nudne podávaná, že aj ten twist, ktorý všetci odhadnú, prešumí okolo a ani si ho nevšimnete. Akoby aj hej, keď v závere si to po sebe medzi stromami pália dobrí zlí s nekonečnými zásobníkmi. Steven C. Miller je neuveriteľným zjavom. On stále má dojem, že robí osudové snímky, miestami mu to žeriem kvôli vcelku výbornej hudbe a doprovodu, lenže vždy sa obzriem späť a vidím spomalený, zárodkový gýč s giganticky zle napísanými postavami. First Kill je zapadákov, ktorý prišiel pozrieť do mesta a nakúpiť v obchodnom centre. Ale mal na sebe tepláky a zašpinené topánky. (videné 09.03.2020, BDrip) ()

neo250

Bruce W. by mal ísť už do filmového dôchodku. Dej kde otec chce zobrať syna na poľovačku aby mu dokázal, že tým vie premôcť sikanu v skole, moc nepresvedčil. Strih, scenár a kamera nič moc. Film odporúčam pozrieť keď dlho čakáte na vlak ako to bolo v mojom prípade ()

Shitonit

Jednou a dost. Přesně ten film, kterej mě strhnul, bavil, a druhý den skoro nevím vočemto. Jako kdyby na mě přes noc na mě vyhupla parta vočičáků a vysála mi mozeg. Znáte film Vočičáčí komando ?? ()

Vykuk

Není to vyloženě špatný film, špatné je, že to zabíjí Wilda, už fakt těžce přehrává. Celkově má film pomalé tempo a působí místy přiblble, naivně a nesmyslně, ale na takové to domácí podívání to vyloženě neurazí. Jen jsem už místama musel trochu posunovat dopředu. ()