Pasca na zlodeja

• Slovensko Daj si pozor (festivalový názov) (viac)

Sedmnáctiletá Ashley právě dorazila do domu Lernerových, kde má za úkol hlídat dvanáctiletého Lukea. Jen co Lukeovi rodiče odjedou, Luke si pustí hororový film a pokouší se Ashley omámit prášky nasypanými do pití. Ashley na to ale rychle přijde a další Lukeovy milostné návrhy odmítne. Brzy do domu dorazí i Lukeův kamarád Garrett. Ashley je přesvědčena, že se Garrettovým příchodem vysvětlí i podivné zvuky zvenčí domu, jenže zvuky se ozývají i z patra. V patře Ashley najde rozbité okno a na cihle, kterou bylo rozbité, nápis vyhrožující lidem v domě smrtí. Garrett zpanikaří a snaží se z domu utéct, před domem ho však kdosi zastřelí. Šokovaná Ashley s Lukem utečou do patra domu, kde se skryjí ve skříni. Neznámý násilník v masce prohledává s puškou dům. Jenže Ashley si všimne, že se maska nápadně podobá jedné z masek, které měl Luke ve svém pokoji. Ashley pochopí, že vše byla hra, kterou si s ní Luke a Garrett hrají. Luke se přizná, že chtěl Ashley vystrašit a jako zachránce ji pak svést. Ashley se rozčílí, vyběhne na Garretta a oběma klukům pořádně vynadá s tím, že to bude mít vážné následky. Jenže Luke Ashley napadne a shodí ji ze schodů. Ashley omdlí a když se probudí, je přivázaná k židli a ústa má přelepená páskou... (TV Nova)

mr.twizta

Zvrhle vtipny spin na subzanr home invasion - a navic je to vanocni film! O deji neradno prozrazet prilis, a proto se omezim na palec hore Levimu Millerovi, ktery se paradne vyporadal s hlavni roli. ()

karnifex

Uf! Nejdřív to vypadalo jako komedie, ale postupně mě z děje začalo mrazit. A proměnilo se to v ten druh filmu, na jaký se dívám vážně nerad - takže pro mě spíš nepříjemný zážitek, ale bez těchto osobních pocitů se objektivně jedná o slušný film. ()

hony23

Takhle bych si nějak představoval solidní vánoční film. Děj je celkem předvídatelný a žánrově nevyhraněný, ale ta necelá hodina a půl pěkně utekla a byla radost sledovat herecký výkon toho nadrženého pubescenta. ()

fininka

Dobrá blbost :D nejdřív jsem myslela, že to je béčkovéj​ horror, až jsem se divila, že něco tak trapného myslej vážně...ale nakonec supr napínavá podívaná...opravdu,pokud si nechceš zkazit pointu, nekoukej se na trajler... ještě, že já to neudělala.... ;) ()

jackstifler odpad!

Absolutně nechápu to hodnocení tady :D Za mě to byl jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděl. To nebyl horor, komedie, ani parodie, to byla totální sračka, nikdy víc. ()

rEooo odpad!

Navrhujem režiséra zažalovať za propagáciu detského násilia, nie je možné aby 12 ročne decko, zabíjalo, mučilo, fuj odporne, aký je prínos tohoto filmu? žiaden, odpad ()

Lilith03

Moc fajn horor, bavil mě. Taková jiná verze sám doma, která z určitého důvodu funguje a diváka zabaví. Herci byli úžasně zvolení a Petr pan se vybarvil co? :⁠-⁠D No natočené kvalitně, dobře zpracované, jediná výhrada je z mé strany ta, že bych ráda viděla úplný konec. Jestli jí vůbec někdo uvěří nebo ne. A taky mám zde pár problémů v tom, že pár věcí nedává smysl a nebyli domyšlené. Nevím, těžce odhadovat jak bych v takové situaci reagovala, ale já si myslím, že každá žena by už na samém začátku zkusila to co nám jde nejlépe... Oblbnout chlapa. Svést chlapa, který je do vás roky fanaticky zamilovaný a je ještě k tomu dítě je to nejjednodušší, co by šlo udělat. Jedna kuřba mohla ušetřit několik životů, Ashley nemusela dělat drahoty :⁠-⁠) Ale zase bychom tak přišli o hodně dobrý film. A pokud někdo váhá co si pustit jako další, tak pokud vás bavilo tohle, tak doporučuji chůvu na zabití. Komediální horor, který má podobný vibe a je taky o chůvě. Jednička i dvojka skvělá, hodně mi to tento film připomnělo. ()

WugWugs

Stranger things gone teensploitation. Vcelku svieži pokus v bahne podpriemerných hororových scenárov. Úvod bol celkom zábavný, žiaľ pre mňa až tak, že tvrdšiu časť som už nedokázal brať vážne a nezbavil som sa všadeprítomnej nadsázky. 3.5 ()

Pythonator

Potom věřte dětem. Citlivé téma mladistvé kriminality zde dostává naprosto grandiózní rozměr a divák se musí nutně zamýšlet nad tím, kolik těch smradů kolem nás je nebezpečných. Těžko říct, jestli je ten sousedovic chlapeček jen blbeček, nebo se v něm ukrývá vraždící psychopat. Dnes aby se člověk zamykal s mačetou i na záchodě, protože jeden nikdy neví... ()

gatuso

Tady bych se tomu nebal dat 4 hvezdy i kdyz s odrenymi usi. Ten mlady hajzlik byl vskutku na ranu bejsbolkou. Skoda zaveru, chtelo to nejake zadostiucineni misto zvednuteho fakace a objeti maminky za oknem... ()

Feacher

A nepřišlo mně to nějaký špatný. Myslím, že psychodítě i unesená chůva byly zahráni skvěle, docela to dávalo i smysl a mělo to i dobře napsaný konec. Ano, byly tam nějaké nedostatky, ale podle mého poctivé 4*! ()

Peddro

Chovají se nelogicky, ten její přítel, jak ji nemohl najít, to mě vytočilo. Nevěřím, že by mohl být ve skutečnosti někdo takhle tupý, a už vůbec by jej nepřepraly dvě děti. Neschopnost uniknout dvěma dětem, všichni ji skočí na stupidní výmluvy, to prostě není možné.. Nápad o dětských psychopatech dobrý...., ale provedení strašné.. ()

VashCZ

Jemu fakt bylo 14 a jí fakt bylo 18. Začátek byl až moc trapný, trapnost pak převzala vedlejší postava. Jinak ale dost koukatelné. Univerzálně kdykoliv. Jo a už chápu proč ten pán ze začátku filmu se choval tak ujetě :-D. ()