Debbina 8

• Slovensko Debbina osmička (viac)
USA, 2018, 110 min

Réžia:

Gary Ross

Kamera:

Eigil Bryld

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina, Richard Armitage, James Corden (viac)

5 rokov, 8 mesiacov a 12 dní…Presne tak dlho plánovala Debbie Ocean (Sandra Bullock) najväčšiu lúpež svojho života. A presne vie, čo musí spraviť – zostaviť tím z najlepších expertiek vo svojom odbore. Spolu s parťáčkou Lou Miller (Cate Blanchett) získali do svojej skupiny – šperkárku Amitu (Kaling), pouličnú podvodníčku Constance (Awkwafina), najlepšiu priekupníčku na kradnutý tovar Tammy (Paulson), hackerku Nine Ball (Rihanna) a módnu dizajnérku (Bonham Carter). Cieľ je jasný - $150 miliónov dolárov v diamantoch – presne tých, ktoré budú na krku svetoznámej herečky Daphne Kluger (Hathaway) a tá bude stredobodom pozornosti najväčšej udalosti roka, bál MET Gala. (Continental film)

Parisienne09

Parádní oddechový kousek, který Vás mnohokrát rozesměje. Mě autoři dostali hned v úvodních scénách replikami kající se Sandry Bullock: "Vedla bych prostý život, platila účty... " :-))) Myslím, že to je přesně to, co celou společnost žere, a tak nejednou sníme o životě out of the box. Fantasticky povedené scény a dialogy. Nápaditost scénáristů hodnotím vysoko. Nezapomenutelná scéna, kdy se šéf ochranky Metropolitního muzea rozplývá nad stránkami roztomilých malých čoklíků. Prostě každý máme svou slabou stránku:-) A kdo to vychytá, dostane se i k nejhlídanějším šperkům v New Yorku. Hej, a vůbec nevadí, co je a není pravděpodobný! Film je totiž zábava! ()

d-nao

Debbielita a jej partacky, ktore nesiahaju povodnej 11,12, dokonca ani priemernej 13tke ani po prsty nohach. Na co bolo vlastne toto dobre? Pripomina mi to fail menom Ghostbusters, ked taktiez navalili do povodnej myslienky baby a nefungovalo tam nic presne ako tu. ()

alienable

No a co byste asi tak čekali?! Příjemná a naprosto nenáročná oddechovka, netřeba z toho dělat žádnou vědu, svůj účel to dokonale splnilo. ()

marcoss

Tak ked som videl , ze toto ma vyjst von, hovoril som si, ze niekto chce zasa len zarobit na osvedcenej znacke a moc som od toho neocakaval. Prva polovica filmu presne tieto slova pre mna naplnala, ale potom sa to nejak dalo dokopy, a v podstate to take zle ani nebolo. Obsadenie je samozrejme elitne, na co sme si pri Oceans, resp. teraz Debbies .. plus cislovka... tak nejak zvykli. Nijak moc ma film neoslnil, ale na druhej strane ani nenahneval. pre mna 6/10 ()

Noosal

Jediné co film muže nabídnout je skvěle herecké obsazení.. Na film jsem se podíval hlavně kvůli mé oblibenkyni Cate Blanchett, jinak film nenabídl nic extra a vlastně jsem se docela nudil. ()

kritička

Váhala jsem mezi třemi a ctyřmi hvězdami, protože je to přesně mezi! Na jednu stranu zajimavé herecké obsazení a zase jednou zajímavá zápletka, na straně druhé stokrát obehraná zápletka. Ale tady u holek to docela šlo dohromady, takže určitě dobrý na relax! ()

floppy4

Takto to dopadne, keď to chce niekto zahrať na klenot žánru o zlodejoch a ozvláštniť to akože čisto ženským obsadením, ale nemá od toho veľké očakávania. Vôbec to nie je cool ani štýlové, je to dejovo trochu stupídne a aj po samotnej krádeži akože nejaký ten mindfuck, že vlastne čo sme nevideli čo sa ešte dialo, tak to bolo tiež dosť silené a žiaden wow efekt sa nekonal. ()

T1000

Pokus navázat na dokonalou trilogii Dannyho parťáci, ale nějak se to Garrymu Rossovi nepovedlo. Loupež což hraje u tohoto filmu hlavní roli mi spíš připomínala štafetu, která začala zvracením na záchodě, prostě trapné a vyřezat stejné diamanty bože můj. Co to bylo s tím Yenem na konci nějaké ručkování, když to srovnám s backflipem v jedničce a proskakováním mezi výtahy ve trojce tak je to směšné. Moc jsem se na ten film těšil, jelikož jsem na Dannyho parťáci vyrostl, ale toto fakt Ne!!! ()

sun.eagle

Spousta velkých jmen prostě nezachrání ospalé vyprávění bez jakéhokoli napětí, jako tomu bylo kolem Clooneyho party, kdy jste si říkali, že teď se to musí posrat. Ne nic takového. Nějaká chemie mezi postavami tu taky nefunguje, a jediné světlobody téhle party Cate a Helena to nespasí. ()

Beltrix

Dle mého vcelku povedený film, který mě zaujal už svým obsazením. Bavil mě při plánování a při samotném průběhu exhibice, nicméně závěr se mi zdál naprosto nesmyslně zrychlený a celkový dojem z filmu poněkud pokazil. ()

murinvm

3/10...doufám (ikdyž asi marně),že se takové věci přestanou objevovat...ztráta času a peněz...a ta Rihana,při tanci jí to sluší a zpívat taky umí,ale ať už se nesere do filmu jelikož tam jí nevěřím ani nos mezi očima.A ten zbytek...měly by se přestat dělat takové pokusy, nebo to skončí takhle... ()

pepazapo odpad!

Naprosto Zbytečný film tohle jsme tady už měli a dokonce třikrát pokaždé s trochu jiným příběhem a bylo to mnohem lepší než toto. ()

Anosompozer

Auch, toto je jeden veľký PMS sprevádzaný bolestivými kŕčmi v podbrušku. Chápem že aj ženušky majú potrebu točiť cool easy peasy lemon squeezy heist filmy, čo by vyjadrenie neskrotnej emancipácie. A vlastne ja tomu aj fandím. Ale trápny humor, ktorý ma núti sa cítiť trápne? Plus k tomu obšlahnutá sto krát videná akože extra fikaná akcia? Ďakujem, neprosím. ()

Ron_F

Sandru prostě miluju, ale musím přiznat, že už jsem ji viděl v lepších filmech, než je tento. Zápletka s geniálně plánovaným zločinem je již sice trochu obehraná (Bezva finta, Podfukáři atd.), ale tady to celkem fungovalo. Obsazení filmu je super-hvězdné, takže za zhlédnutí to určitě stojí a rád na to kouknu i v budoucnu znova. ()

peproch

Tak já nevím. Nebýt krásných hereček film nemá, čím by zaujal. Nemá vtip, švih, překvapení. Já fakt nevím, oč tu šlo. ()

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (viac)