Debbina 8

• Slovensko Debbina osmička (viac)
USA, 2018, 110 min

Réžia:

Gary Ross

Kamera:

Eigil Bryld

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina, Richard Armitage, James Corden (viac)

5 rokov, 8 mesiacov a 12 dní…Presne tak dlho plánovala Debbie Ocean (Sandra Bullock) najväčšiu lúpež svojho života. A presne vie, čo musí spraviť – zostaviť tím z najlepších expertiek vo svojom odbore. Spolu s parťáčkou Lou Miller (Cate Blanchett) získali do svojej skupiny – šperkárku Amitu (Kaling), pouličnú podvodníčku Constance (Awkwafina), najlepšiu priekupníčku na kradnutý tovar Tammy (Paulson), hackerku Nine Ball (Rihanna) a módnu dizajnérku (Bonham Carter). Cieľ je jasný - $150 miliónov dolárov v diamantoch – presne tých, ktoré budú na krku svetoznámej herečky Daphne Kluger (Hathaway) a tá bude stredobodom pozornosti najväčšej udalosti roka, bál MET Gala. (Continental film)

chup44

3,5*, je to vlastne vykrádačka pôvodného filmu, tj. niekto chystá lúpež, potom sa príde na to, že je v tom niečo osobné atď. Ale dobre, nie je to zlé. Rihanna aspirovala na pruser, nakoniec to nebolo až tak hrozné. Ako oddychovka ok ()

Tomas_PO

Pokus o akčnú komédiu s hviezdnym obsadením (Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Rihanna, Dakota Fanning, James Corden, Kim Kardashian, Anna Wintour, Serena Williams...!!!), ktorej však po vyplatení honorárov pre hercov zjavne neostal budget na réžiu. ()

bonovox

Snímok, ktorý chce výrazne vyťažiť s popularity série Dannyho parťákov ale príliš to tomuto filmu nevychádza. Ženské herecké hviezdy to taktiež nezachraňujú (taká Blanchett alebo Rihanna sú tu akoby nedopatrením), takisto celý príbeh je jedno veľké klišé ktorý sme už veľakrát videli a oveľa v lepšom prevedení. Ak z tohto vzíde séria trochu sa bojím už dopredu. ()

Heywood

Aby se vyvážila mužská verze Parťáků...trochu posedlost s tím femiíííínismem, ale naštěstí tu vybrali samé oblíbené herečky a děj také není až tak hloupý. Lze to vidět, malé překvápko je fajn. A tím to končí. ()

Veeria

Spokojenost - propracované, ve filmu se mísí esence ženské krásy a elegance. Nejvíc se mi líbila Sandra, Cate, Anne a Rihanna. Ideální pro odpočinek a relax. ()

Chonka

Proč, proboha proč!! Opravdu žijeme v době, kde se všechny dobré filmy s pánskou rolí budou přetáčet do dámské verze, aby ženský nebrečely?? Za mě pouze ubohá snaha ženského pokolení napodobit krásnou sérii. ()

De Large

V podstate remake Dannyho. A výborný. Síce otrepaný scenár, ale dobre zrežírované, výborne zahraté, aj som sa pobavil, na konci klasické prekvapenie. ()

kaliakra

Človek by povedal, že s takou franšízou, takým rozpočtom a takými herečkami sa nedá nič pokaziť. Lenže dá. Slovenský distributér si dobre ako mediálneho partnera vybral Fashion TV, lebo toto je naozaj film pre blondínky po lobotómii. ()

bigmatko

pre mňa osobne to bolo sklamanie. film je pozerateľnný vďaka veľkému počtu známych herečiek ale ich výkony už sú na zváženie. Sandra patrila vždy medzi moje obľúbené predstaviteľky ale dlhšie som ju v žiadnom filme nevidel a preto som bol mierne zhrozený z jej umelej mimiky a plastickej zmene ktorú dosiahla. Celý film jeden výraz. Na jednej strane ju oklamal obyčajný podvodník a na druhej strana naplánuje akože dokonalú lúpež, ktorá má kopec nelogických miest. Celý tým lupičiek je náhodne pozliepaný a v podstate sa tam nič mimoriadne ani neudeje iba sa tam stále premávajú hore dole a prestrihávajú z jednej scény na druhú. ()

Capri2016

Nemastný, neslaný 4. sequel Dannyho parťákov. Bohužial skoro všetky pointy vo filme sú predvídateľné. Len na konci čaká diváka malé prekvapenie. Po pomalom a dosť nudnom štarte je svižný stred filmu s krádežou a opäť trochu ťažkopádny koniec filmu. Ako vždy skvelá Cate Blanchett aj keď vo vedľajsej úlohe. V tomto filme ma asi najviac bavila Anne Hathaway. Keby v tomto filme nehralo toľko hviezd by som dala filmu so slabým scenárom iba 2 hviezdy. Vďaka skvelým herečkám, ktoré tento film zachránili to bolo príjemné posedenie v kine - pohodové, v celku zábavné, ale nič prevratné a po krátkom čase upadnuté v zabudnutí. Dúfam, že nebude Debbina 9, Debbina 10...... ()

NeverEver

Holcici komedie pro holky, krasne hadriky, inspirujici make up, krasne baby, spousta vtipnych hlasek (nektere pochopi fakt jen holky) a trosku akce. Celkovy dojem kazi jen nekolik veci: je to prakticky naprosta kopie Ocean ´s 11 (sloven naprosta, myslim ze si vzali autori creen skript a jen vymenili chlapy za zensky), takze dej je naprosto predvidatelny a misty si neopustite myslenku, ze to slo vymyslet lip, bez kopirovani, originalne! Chybi moment prekvapeni. Uz vite jak to asi bude. Posledni moje iritace vychazi (spoiler) z nedoreseho hlavolamu jak mohl nahrdelnik spadnout jen tak z krku aniz by se rozepnul (resp. sam se rozepnul a pak zase zapnul), navic kdyz se dal rozepnout jen magneticky! Celkove spokojenost pokud chcete vypnout hlavu, kochat se a s kamaradkou (kamaradkami) stravit prima kino. ()

lindanovak

Jaké cílové skupině je tento povrchní a neskutečně nudný film určen je záhadou. Z pohledu ženy se raději podívám na sexy muže v Dennyho parťácích a navíc se u filmu i zasměji. ()

BaHa

Ale jo, dám holkám pět, za suprový obsazení, pohodovou podívanou a fakt, že si ten film klidně pustím znovu. Jediná výtka za mě je fakt, že mi vše přišlo moc uspěchané, klidně by to další půl hoďku sneslo, takhle měly některé dámy docela málo času, což byla škoda. ()

bambas

Strašná píčovina. Nic se tam prostě neděje, rádoby vtipný hlášky nejsou vtipný. Pár meger, samozřejme ve složení černošek, bělošek, asiatek, chce udělat čórku století, půl filmu čumíte na nějaký přípravy, který nedávaj hlavu ani patu a do toho ještě nějaký flashback prostřihy. Žádná akce. A Rihanna jako rádoby hekerka je nepřespiču. No a v druhý půlce - nevim, protože jsem to vypnul. ()

Raziel811

Produkční hodnoty vidět jsou, ale to je asi tak jediný klad celého filmu. Nevynalézavé, nudné a ve výsledku zbytečné "pokračování" zábavné trilogie. ()

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (viac)