Tajný život maznáčikov 2

• Česko Tajný život mazlíčků 2 (viac)

Teriér Max sa horko ťažko vyrovnal so skutočnosťou, že nie je jediným obľúbencom svojej paničky Katie, a už sú na obzore ďalšie nečakané zmeny. Najskôr sa k nim nasťahoval ten chlap. Potom Katie začala priberať a na nejaký čas odišla. Keď sa vrátila, priviezla so sebou nejaké malé dieťa. Keďže bolo totálne bezbranné a neschopné, začal ho Max na každom kroku strážiť a chrániť. Z neustálych starostí si vytvoril nervový tik, na ktorý veterinár Maxovi naordinoval pobyt na dedine. Veľká chyba! Pobyt v prírode znamená pre každé mestské zviera doslova peklo, spôsobované nepriateľskými dedinskými zvieratami. Ani Maxovi kamaráti z prvého dielu nezažívajú najlepšie časy. Jeho psia láska Gidžetka dostane na stráženie Maxovu najobľúbenejšiu hračku, ktorá nedopatrení skončí v byte plnom zúrivých mačiek. Gidžetka prestrojená za mačku musí zahájiť záchrannú akciu. Panička bieleho králika Snowballa sa zase našla v superhrdinoch. Oblieka ho do smiešnych oblečkov. To by Snowballovi až tak nevadilo, keby za ním kvôli jeho superhrdinskej povesti neprišla fenka Daisy a nepožiadala ho o pomoc s misiou, na ktorú prezlečený králik za superhrdinu nemôže stačiť. Ak majú obstáť, musí sa Max, Gidžetka a Snowball postaviť svojim vlastným strachom a obavám. V prvom rade ale zažijú kopec psej, mačacej, škrečkovskej a vtáčej zábavy v príbehu, po ktorom sa už nikdy na svojich chlpatých parťákov nebudete pozerať rovnakými očami. (CinemArt SK)

Pavlo

Uz len viac usmevne ako vtipne. Stale je to dobre pozeranie aj pre dospelych. Nudit sa nebudete, animacia je super, dejovo sice menej putave ako jednotka (neduh sequelov), no kazdy predsa chce vidiet ako pokracuje zivot maznackov. :-) ()

soukyd33

Vtipné to bylo, ale úspěšný film to nebyl. Příběh je o ničem. Scény jsou přehnané. A prakticky vše už bylo v prvním díle ukázáno. Vlastně ani nevím, zda je tento film vhodný pro děti. Hvězdiček 3 ()

Richmond

Pre deti vhodné. Nejaký ten detský humor ak sa to tak dá nazvať, sa tam vyskytol, nič extra. Nejaké poučenie a myšlienku to chcelo mať. Nie som si však istý, či to malé deti vnímajú a chápu... 35% 2* ()

typa

Jedničku jsme neviděli, ale vyrazili jsme dnes s dětmi do kina na dvojku. Má to rychlý spád a hodně vtipů. Ale pro dospělé už to asi není, tak přetlumočím hodnocení dětí: nejlepší byla stará paní od koček nebo třeba kráva, která parodovala pejska. A doporučují to ostatním dětem, hlavně těm, které mají pochopení pro psí kusy. Nasmějete se. ()

sadsammy

Dobrá podivana, je jasně že hlavními koukačy budou děti. Pro mne to bylo moc naivní a zároveň zajímavé aspoň proto, že miluju animáky. ()

somme

Lepsi nez jednicka urcite,ale furt si myslim ze by se dalo vyuzit nametu vic. Takhle je to ja kazdej druhej animak, kdyz jsem videla trailery na jednicku o tom co delaj doma kdyz clovek zabouchne je podle me lepsi a vtipnejsi nez co z toho nakonec vykutali.. ()

majorzeman13

Pohodový,fajn snímek. Slabší než první díl,ale stále v cajku. V rámci tržeb i kvality je biják horší než díl předešlí ale,děti budou z tohoto animáku nadšení. PS: Králík Snížek (Smíšek) je božan ! ()

Rajec

Dneska jsem potřebovala něco nenarocneho, u čeho se pobavím a tento film splnil obojí. Chování zvířátek zase pěkně vychytané, milý humor - při scéně na veterine jsem se opravdu bavila. Já jsem spokojená na 80 procent. ()

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (viac)