Reklama

Reklama

Tajný život maznáčikov 2

  • Česko Tajný život mazlíčků 2 (viac)
Trailer 7

Obsahy(1)

Teriér Max sa horko ťažko vyrovnal so skutočnosťou, že nie je jediným obľúbencom svojej paničky Katie, a už sú na obzore ďalšie nečakané zmeny. Najskôr sa k nim nasťahoval ten chlap. Potom Katie začala priberať a na nejaký čas odišla. Keď sa vrátila, priviezla so sebou nejaké malé dieťa. Keďže bolo totálne bezbranné a neschopné, začal ho Max na každom kroku strážiť a chrániť. Z neustálych starostí si vytvoril nervový tik, na ktorý veterinár Maxovi naordinoval pobyt na dedine. Veľká chyba! Pobyt v prírode znamená pre každé mestské zviera doslova peklo, spôsobované nepriateľskými dedinskými zvieratami. Ani Maxovi kamaráti z prvého dielu nezažívajú najlepšie časy. Jeho psia láska Gidžetka dostane na stráženie Maxovu najobľúbenejšiu hračku, ktorá nedopatrení skončí v byte plnom zúrivých mačiek. Gidžetka prestrojená za mačku musí zahájiť záchrannú akciu. Panička bieleho králika Snowballa sa zase našla v superhrdinoch. Oblieka ho do smiešnych oblečkov. To by Snowballovi až tak nevadilo, keby za ním kvôli jeho superhrdinskej povesti neprišla fenka Daisy a nepožiadala ho o pomoc s misiou, na ktorú prezlečený králik za superhrdinu nemôže stačiť. Ak majú obstáť, musí sa Max, Gidžetka a Snowball postaviť svojim vlastným strachom a obavám. V prvom rade ale zažijú kopec psej, mačacej, škrečkovskej a vtáčej zábavy v príbehu, po ktorom sa už nikdy na svojich chlpatých parťákov nebudete pozerať rovnakými očami. (Cinemart SK)

(viac)

Videá (17)

Trailer 7

Recenzie (143)

T2 

všetky recenzie používateľa

Rozpočet $80miliónovTržby USA $158,257,265Tržby Celosvetovo $429,434,163Tržby za predaj Blu-ray v USA $12,330,668Tržby za predaj DVD v USA $7,250,532║ Klasický druhý diel, kde je už len minimum dobrých nápadov a hlavne zábavných heftov. Už to nemá takú trefnú údernosť a ten latovo tenký zlosyn z ruským prízvukom je mimo, nezáživný. Pripomenulo mi to vatovosť samotného filmu Mimoni. /videl v kine: 55%/ ()

papadoce 

všetky recenzie používateľa

Tak toto bolo aj slabšie ako jednotka. I keď nadrogovaná mačka bola kúúúl. V prvom rade mi vadilo sledovať tri rozličné príbehy. Povedal by som že ani jeden príbeh nepobavil totálne, ale dajú sa vybrať nejaké sekvencie. Mňa pobavila najviac prvá scéna u Sergeja v cirkuse, alebo miniscéna s červenou bodkou. Žalostne málo, že ? Tak také to je. ()

Reklama

Lachtaan 

všetky recenzie používateľa

Jedničku jsme před třemi lety viděli dokonce v kině a byl jsem s ní dost spokojený. Oznámení dvojky mě vskutku potěšilo, nijak jsem ji ale nevyhledával a ani jsem nepomyslel, že bych ji také sloupnul na velkém plátně. Jestli toho teďko lituju, je celkem irelevantní, protože jsem si tuhle směsici příjemných vtipů a roztomile jednoduchého příběhu užil i doma a velké množství úsměvných momentů v dabingu, který jediný kino poskytuje u animáků, by vůbec nevyznělo tak pamětihodně. “Why are you hanging out with every cat in the universe?” ()

silentname 

všetky recenzie používateľa

"The Secret Life Of Pets 2" je podľa mňa dobrým pokračovaním filmu, ktorý na mňa nejako extra dojem neurobil. Nevyužil veľmi dobre svoj potenciál, pôsobil ako niečo čo sme už videli a ťažko si to vedelo niečo vybudovať, keď trailer ponúkal niečo trošku iné a zaujímavejšie. Dúfal som, že tento film napraví reputáciu Illumination a urobia to tentokrát dobre. A pravda je, že nielenže som s filmom spokojný, ale je podľa mňa oveľa vtipnejší, živší a pôsobí kompaktnejšie. Takže dávam v tomto smere tvorcom veľké plus. Animácie sú skvelé. Tak ako som od Illumination zvyknutý. Nemyslím si, že sú niečím prelomové alebo sa posunuli vo svojej tvorbe niekam ďalej ale fungujú . Film vyzerá dobre. Je farebný, energický a dobre to plynie. Musím sa priznať, že aj príbehy ma v tomto príbehu bavia viac. Možno by som chcel, aby sme miestami niektoré vzťahy rozobrali trošku hlbšie, ale nakoľko sa film sústredí na 3 príbehové línie, tak je to ťažké skĺbiť a nie je čas na všetko. Rooster je podľa mňa dobrou postavou a chcel by som ho osobne poznať viac. No čím si ma film ešte tiež získava je aj vzťah, ktorý majú Max a Duke k malému Liamovi. Tam je krásne vidieť láska psa k človeku. A urobilo to na mňa dojem. Takže opäť tvorcov chválim. Myslím si, že tu ide o príjemný funkčný animovaný film pre celú rodinu. Dostatočne zábavný a dostatočne energický. Pre malých aj veľkých. Zoberte svoje deti a čeknite si ho. Hodnotenie: B+ ()

EvilPhoEniX 

všetky recenzie používateľa

Slabší než jednička, ale to se dalo čekat. Původně jsem doufal, že se bude pohádka zaměřovat na Evil veterináře, který bude postrach všech zvířátek a v téhle rovině by to mohlo fungovat parádně, ale vydává se to poměrně nezajímavou cestou byť pro děti dostačující. Humor výrazně ubyl a zajímavých detailů jako v prvním díle jsem postřehl také méně. Celkem zklamání, ale na zabití odpoledne to jde. 60% ()

Galéria (68)

Zaujímavosti (10)

  • Auto Katie a Chucka má stejnou RZ jako cirkusová dodávka. (vojacekr)
  • Mezi závěrečnými titulkami je ještě jedna scéna. (griph)
  • V čase 1:14:45 přejede stařičká chovatelka koček zloducha z cirkusu. Stáhne od vozidla okénko a vzápětí začne hrát píseň „Ante Up“ od M.O.P. (Yoshimitsu)

Súvisiace novinky

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (viac)

Reklama

Reklama