Reklama

Reklama

Tajný život maznáčikov 2

  • Česko Tajný život mazlíčků 2 (viac)
Trailer 1

Obsahy(1)

Teriér Max sa horko ťažko vyrovnal so skutočnosťou, že nie je jediným obľúbencom svojej paničky Katie, a už sú na obzore ďalšie nečakané zmeny. Najskôr sa k nim nasťahoval ten chlap. Potom Katie začala priberať a na nejaký čas odišla. Keď sa vrátila, priviezla so sebou nejaké malé dieťa. Keďže bolo totálne bezbranné a neschopné, začal ho Max na každom kroku strážiť a chrániť. Z neustálych starostí si vytvoril nervový tik, na ktorý veterinár Maxovi naordinoval pobyt na dedine. Veľká chyba! Pobyt v prírode znamená pre každé mestské zviera doslova peklo, spôsobované nepriateľskými dedinskými zvieratami. Ani Maxovi kamaráti z prvého dielu nezažívajú najlepšie časy. Jeho psia láska Gidžetka dostane na stráženie Maxovu najobľúbenejšiu hračku, ktorá nedopatrení skončí v byte plnom zúrivých mačiek. Gidžetka prestrojená za mačku musí zahájiť záchrannú akciu. Panička bieleho králika Snowballa sa zase našla v superhrdinoch. Oblieka ho do smiešnych oblečkov. To by Snowballovi až tak nevadilo, keby za ním kvôli jeho superhrdinskej povesti neprišla fenka Daisy a nepožiadala ho o pomoc s misiou, na ktorú prezlečený králik za superhrdinu nemôže stačiť. Ak majú obstáť, musí sa Max, Gidžetka a Snowball postaviť svojim vlastným strachom a obavám. V prvom rade ale zažijú kopec psej, mačacej, škrečkovskej a vtáčej zábavy v príbehu, po ktorom sa už nikdy na svojich chlpatých parťákov nebudete pozerať rovnakými očami. (CinemArt SK)

(viac)

Videá (17)

Trailer 1

Recenzie (143)

helloween93 

všetky recenzie používateľa

Průměrné pokračování průměrné jedničky, jen tentokrát víc zacílené na nejmenší děti. Příběh rutinní bez nápadu a ruský záporák je hodně podobný Gruovi z Despicable Me (stejné studio). Bez králíka Snowballa s hlasem Kevina Harta a psa s hlasem H. Forda bych šel v hodnocení ještě o stupeň dolů. V tržbách Mazlíčci 2 vydělali o 300 mega míň než jednička, což se solidní sešup a jasný signál pro Universal nedělat trojku. 3* ()

corpsy 

všetky recenzie používateľa

Už samotný úspech prvého dielu ( vyše 875 miliónov doláčov ), mi prišiel ako nezmyselný. No a neúspech dvojky ( iba 429 mega ), mi práve preto prišiel ako zmysel dávajúci. Stavať jeden diel nad druhý, tu nemá podklady. Obe sú akosi nedotiahnuté animáky, pričom ten druhý stavia na komplexnosti a určitej závislosti na dnešnej pochybnej dobe ( to keď králiček oblečený do ženských šiat a parochne, v hrôze vykríkne - ´´Tak to je...bohovské´´ ). Čo už, za desať rokov, tu neostane aj tak kameň na kameni, tak si teda užívajme. ()

Reklama

Shakers 

všetky recenzie používateľa

Neviem, či je to lepšie ako jednotka, pretože si ju už moc nepamätám, no pamätám si, že ma bavila. A pri dvojke uslintaných chlpáčov som sa taktiež bavil. Príbeh, postavy, vtipne scény, či slovenský dabing, všetko sa tu podarilo a ja som sa po dlhšom čase znova fajn bavil, pri niečo animovanom. 75% - 4* ()

ostravak30 

všetky recenzie používateľa

Je to zvláštní a nestává se mi to často, ale Tajný život mazlíčků 2 se mi líbil více než jednička. Nevím čím to je. Možná pomohlo přesunutí Maxe na venkov, to jsem se hodně nasmál. Jedním z důvodů může být i to, že film je tentokrát rozdroben do tří různých dějových rovin nezávislých na sobě. Jak režisér tak scénárista mají s animovanými filmy bohaté zkušenosti a tady jsem se hodně pobavil. U některých scének opravdu dost. ()

blondboss 

všetky recenzie používateľa

Keď som dal jednotke tri hviezdy, tak dvojke musím pridať ešte aj tú štvrtú, nakoľko dejovo sa to pekne rozvinulo, bolo tu viacero dejových sekvencií, ktoré potom splynuli v jedno, dobre sa na to pozeralo, párkrát som sa slušne zasmial a napokon animácie boli ozaj kvalitné. Takže nemám toho veľa čo vytknúť, aj keď povedzme si pravdu, existujú aj lepšie animáky. 70 % ()

Galéria (68)

Zaujímavosti (10)

  • Film mal byť pôvodne uvedený do kín 13. júla 2018, ale nakoniec tomu tak bude až 3. júla 2019. (LuiCJ)
  • V čase 1:14:45 přejede stařičká chovatelka koček zloducha z cirkusu. Stáhne od vozidla okénko a vzápětí začne hrát píseň „Ante Up“ od M.O.P. (Yoshimitsu)

Súvisiace novinky

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (viac)

Reklama

Reklama