Morfeus tak úplně neví, kam se vrtnout, a tak jako stín následuje svoji neúnavnou velkou sestru. Ta mu dá dobré rady a povzbudí ho, ať se zase ozve starému známému. (Netflix)

FilmysMartym

Tahle epizoda byla jednoznačně nejlepší, skoro ve všech aspektech. Jakožto obrovský milovník historie a lidstva jako takového, mě tenhle příběh dosti zasáhl a u vás ostatních, co jste také tak nakloněni k těmto tématům, bych řekl, že to mělo podobný dopad. Myšlenka, nad kterou se každý z nás aspoň zamyslel a chtěl by ji zkusit na vlastní kůži, osobně bych ani chvíli neváhal, prožít všechen ten čas od 14. století až do současnosti, samozřejmě to má určité nevýhody, ale to mají všechny věci. Rozhodně to nebylo naposledy, kdy jsem si tuhle epizodu pustil. ()

marhoul

Pecka! Jen kvůli této části se vyplatí na seriál podívat. Vlastně, koho nebaví seriál od začátku, ať se netrápí a pustí si jen tohle. Tohle by měl totiž vidět každý. Rozsekalo mě to několikrát, zařazuji mezi tzv. stálé záležitosti, ke kterým se občas ráda vracím. Co já vím? Třeba o Vánocích. Srdcovka. ()

ScarPoul

Najkrajšie zakončenie Prelúdií a Noctúrn. Bohužiaľ jediná moja výtka ide k Smrti. V komikse bola roztomilá a vyzerala, ako mladšia bláznivá sestra vášho najlepšieho kamoša. Nemyslím si, že je Kirby Howell- Baptiste zlá herečka. Ale keď sa prechádza 14.storočím a zdraví miestnych...Toto sú veci, ktoré nemám rád a ktorým z pozície príbehu neverím. Na druhú stranu je to línia s Hobom Gadlingom a tá je perfektná. Aj putovanie so smrťou má svoje momenty. Pre vývin Sandmanovej postavy a zároveň je to putovanie zobrazené citlivo a nežne. Funguje to. Aj napriek výtke. Jedna kniha sa zakončila. Ideme na druhú. Do domova bábik. ()

Praxis

Procházka se Smrtí mě nějak dostala. A pak časová historka - prostě pecka vidět, jak se hrozně dlouho vlastně lidstvo moc neposunulo, ale mezi 1889 - 1989 je ten skok teda výraznej. Brilantní epizoda ()

Trevor

Ako málo stačí k tomu aby človek nemal čo vytknúť, stačí tam nenapchať sebavedomé ženy, LGBT a rasizmum proti belochom a hneď je z toho skvelá epizóda s filozofickým poňatím... ()

Nach

Pro mě nejlepší pasáž ze druhého komiksu. Setkání Morfea s "nesmrtelným". Celé přesně políček po políčku kopíruje komiks, jakoby si tvůrci řekli.... kašleme na storyboard. Použijeme místo toho komiks sám. Předchozí část se Smrtí a procházkou, též naprosto věrně odrážela dění v knize. Ano, 100% zde tvůrci se zavděčují čtenářům, které jsou evidentně cílovkou. A proto musím dát plný počet. Oceňuji to. 90% ()

Elerrina

Samostatný epilog k předchozímu příběhu. Bloumání s pracovně dost vytíženou ségrou, která se snaží demoralizovaného brášku povzbudit a potom skvělá časová historka. Nemá to chybu. ()

Matli

Jedna z mála věcí, co si zaslouží 6 hvězdiček. Knížku neznám, ale tak dokonale natočené a ta myšlenka, ach bože. Procházka se smrtí, to je tak hrozný a úžasný zároveň, nemám slov! ()

warrenur

Aka mila sestricka z krajiny tiena. To by sa zomieralo s takym privetivym usmevom na tvari "starej znamej". :) Zaujimavy pribeh rozmaru a absencie a potreby priatelstva. Dalsia kvalitna epizoda. Zaverecny club-ovy song bol na jednicku. Dotvoril naladicku. 85% ()