Morfeus je na chvíli ze hry a John se usadí v bistru a kouká po lidech okolo. Pak svoji teorii o pravdě a lži podrobí děsivému testu. (Netflix)

Martinius

epizoda, ktoru povazujem za majstrovsku. skvela nametovo, scenaristicky i rezijne. tu sandman vystrelil do hlbsich filozofickych i psychologickych sfer bez toho, aby pri tom explodoval. akurat pri hyperbolizacii formou gay a lesbo scen mam nutkavy pocit, ze ide bud o fetisizmus alebo cynizmus. alebo sa im tam nenapadne vkradol lars von trier a robi sarapatu. ()

SewekiX

Po nijak extra neohromujících předchozích epizodách, nám Sandman nadělil takovouhle dokonalost.. Jednoduchý koncept, v uzavřeném prostředí, ale doveden do takových detailů, že jsem nestačil koukat, když už si člověk myslí že to nemůže pokračovat, příběh se ještě posune o laťku vejš. Krom scénáře je tu úplně vynikajícně zachycená celková atmosféra v této retro restauraci a režisér vás spolu s výborným audiovizuálem úplně vtáhne do místnosti a cítíte se stejně nepříjemně s každou jednotlivou postavou a do každe se vcítíte a chápete ji... Fakt umění a doufám že podobný nápad v téhle sérii ještě uvidíme. ()

Trevor

Najteplejšia epizóda všetkých čias odhalila to čo žiaden liberálny retard nedokázal pochopiť a to pravú podstatu ľudí ako takých. Nie je to o tom že nepochopili že Netflix si pretvára obsah komiksu podľa vlastných predstáv (keď liberálny troll kritizuje iných mohol by mať aspoň dostatočné IQ nato, aby si vygúglil postavu Johna Constatina, ktorý určite nemal v predlohe z roku 1988 klitoris ale bol muž), pointou je že Netflix a liberálny hnoj žijú v predstave tolerantnej spoločnosti v ktorej šéfujú ženy, lesby sú na každom kroku a šťastné a maminka nechá chlapa klátiť svoje dieťa. John D podržal v ruke jeden rubín a spoločnosti, tejto utopistickej, nastavil zrkadlo a aj keď liberála čo to číta teraz napadne odpísať že Sandman nakoniec vyhral, vyhral iba v komikse a sne :-D. Mňa toto neprestane baviť asi nikdy...aj keď to záver trochu pokazil tých 35 minút v nonstop bistre bola teda brutálna jazda. ()

Dennysak

Byť i ostaní díly jsou výborné, tenhle na mě zapůsobil asi nejvíc a to především díky fantastickému Davidu Thewlisovi a jeho pojetí Johna Dee. Byť je výsledkem jeho snažení smrt a zmar, dá se mu rozumět a asi i fandit. Když v předchozím díle daruje ochranný amulet, dá se mluvit i o sympatiích. V comicsu, který je černobílý je jiná atmosféra, než v seriálu, ale obě jsou pro mě srovnatelně dobré. John nějakou chvíli pozoruje mlčky charaktery lidí kolem sebe a pak se to všechno rozjede. Bylo mně potešením sledovat každou jeho grimasu, pohled, cuknutí v obličeji. Nikdo svět plný upřímnosti myslí ve skutečnosti nechce, lžeme si, abychom přežili. ()

ScarPoul

Stieranie hranice medzi tým čo je dobré a čo nie. Medzi ľudskosťou a nenávisťou. Je to hra. V komikse sa mi to páčilo viacej. Tu mi absencia viacerých postáv prišla v konečnom dôsledku, ako predohra k sexu a následne k sebadeštrukcií, ktorá pôsobila trošku samoúčelne. Koniec ale funkčný a s myšlienkou, presne ako v predlohe. Takže hodnotím pozitívne. Thewlis si svoju postavu náležite užil. ()

• Každá epizoda má název podle dílu komiksové předlohy, s jedinou vyjímkou, a to této epizody, která měla původně název „24 hodin“. (spacemaster)