The Punisher

• USA Marvel's The Punisher
USA, (2017–2019), 23 h 2 min (Minutáž: 47–58 min)

Tvorcovia:

Steve Lightfoot

Predloha:

Gerry Conway (komiks), Ross Andru (komiks)

Hudba:

Tyler Bates

Jon Bernthal, Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Jaime Ray Newman, Kelli Barrett, Paul Schulze, Jason R. Moore, Deborah Ann Woll (viac)

Bývalý mariňák, který jde po zločincích odpovědných za vraždu svojí rodiny, se ocitne v pasti armádního spiknutí. (Netflix)

Recenzie používateľa Kushina k tomuto seriálu (26)

Ve tři ráno (2017) (S01E01)

Výborně první díl se mi líbil. bývalý mariňák, kterému zavraždili celou rodinu, pomstil se a snažil se žit počestně, ale jeho minulost ho dohnala a teď zažnou ta pravá jatka. 90%. ()

Dva mrtví muži (2017) (S01E02)

Mně se to líbí stále víc a víc. Stále víc zápletek a zvratů. Náš Punisher se konečně začíná rozjíždět v tom, co umí nejlépe a moc se na to těším. 90% ()

Kandahár (2017) (S01E03)

Tak tenhle díl byl mnohem lepší než 2 předchozí. Stále větší surovost nedůvěřivost a prostě realita, krutá drsná realita. Líbí se mi to stále víc. 95% ()

Doplnění zásob (2017) (S01E04)

Malinko slabší jak předchozí díl, ale posledních 10 minut mi to vynahradilo a stálo to zase za to. 85% ()

Gunner (2017) (S01E05)

Prozatím asi nejlepší díl. Spousta zápletek, akce a prostě zábavy! Punisher se stává mým nejoblíbenějším seriálem. 95% ()

Jidášská koza (2017) (S01E06)

Zatím asi nejnudnější díl série, hrozně ukecané a tahavé, téměř bez akce, ale pár věcí se objasnilo. 70% ()

Na mušce (2017) (S01E07)

Opět jeden z lepších dílů, Troška BDSM :D Jinak nevěřím tomu, že zbraň jejíž ráže prostřelí 10 cm tlustý pancíř neproletí neprůstřelným oknem o tloušťce cca půl cm, o tom by se ale dalo spekulovat. 90% ()

Chladná ocel (2017) (S01E08)

Tenhle díl byl víc ukecaný, ale o to lepší byl konec, který se mi hrozně líbil. Hlavně každý slovo má smysl. neřeší se sračky a člověk se dokáže vžít do role všech. 90% ()

Čelem k nepříteli (2017) (S01E09)

Bitch please, tak se mi to líbí! Rozjíždí se to na plné otáčky, už pomalu ani nevím, kde mi hlava stojí. 100% ()

Ctnost zlých (2017) (S01E10)

Opět perfektní díl který konečně dořešil Lewise, který mě sral. Jinak prolínání těch verzí z různých úhlů pohledu se mi líbilo a konec hodně dobrý i emoční. 90% ()

Nebezpečí nablízku (2017) (S01E11)

Nejdříve to bylo dost ukecané ale Frankovou krutostí která vlila strach do žil i mě si to zaslouží to nejlepší. 95% ()

Doma (2017) (S01E12)

Tak tenhle díl byl fucking madness. Byl ještě lepší než ten předešlý a krom těch debilních scén jak se prolínala realita s manželkou, což mělo svůj smysl to byl nejlepší díl. 100% ()

Memento mori (2017) (S01E13)

Konec dobrý všechno dobré. Ne že by se zakončovalo v nějakém nekrvavém a neakčním duchu, akce až do samého konce. 90% ()

Roadhouse Blues (2019) (S02E01)

Pomalejší rozjezd, ale pomalu se to začíná vracet do starých kolejí. Pro začátek dávám slabší hodnocení abych viděl, kam až to bude možné dotáhnout. 80% ()

Bojuj nebo uteč (2019) (S02E02)

Skvělé opět to začíná být starý Frank Castle, nelítostný nemilosrdný a kurevsky rychlý. S ničím se nesere a tak to má být, oddělat 3 během 1 sekundy tří protivníky manuální zbraní? Pro Franka žádný problém, střelit do nohy čubku co mě chtěla zabít celkem bez emocí? Žádný problém. 95% ()

Rozbouřit vodu (2019) (S02E03)

Jsme obklíčeni. Frank: Pusťte mě na ně a za pár minut je po problémech :D Správná řežba jako vždy, tak jak to mám rád, stejně tenhle seriál miluji a to že nechtějí udělat další sérii jen dokazuje vymrdaný mozek vedení Netflixu. 95% ()

Jizva (2019) (S02E04)

Tohle byl skutečně asi nejnudnější díl z celé druhé série. Jen se povídalo a akce žádná, sice to pořád má kvalitu, ale kvůli povídání a citům se na tento seriál nekoukám, že? 60% ()

Spodci (2019) (S02E05)

Opět takový trošku řeznický díl, kde krev pěkně stříkala. 90% ()

Nakazat (2019) (S02E06)

Opět skvělý díl, který byl víc o Billym, ale přesto byl skvělý. Trošku mě začíná ale srát ten kněz assassin, co si zabíjí koho se mu zachce. 90% ()

Špatný den (2019) (S02E07)

Tak tohle byl jeden z nejakčnějším dílů a nejspíše i prozatím nejlepší, kde se otevřely staré rány mezi Frankem a Billym. 95% ()

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Daredevil nabírá nové tvůrce

Daredevil nabírá nové tvůrce

29.10.2023

Nedávno vyšla zpráva, že Marvel kompletně překopává svoji televizní strategii a uchýlí se nyní k tradičnímu formátu pilotů, showrunnerů a tzv. writer’s room (menších skupinek scenáristů, kteří mají… (viac)

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

12.03.2022

Těšili jste se coby fanoušci Daredevila nebo Punishera ze zprávy, že studio Disney ve spolupráci s Marvelem přidalo tyto netflixovské seriály na streamovací službu Disney+? Pak zjevně nejste součástí… (viac)

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (viac)