Úsilí Madani o identifikování Pilgrima končí ve slepé uličce. Russo a jeho parta uskutečňují svůj plán. Frank se setkává s postavou z minulosti. (Netflix)

Loki_Six

Dinah Madani - You decide someone deserves to be gone, and bang, they're gone. No second thoughts, no qualms, no conscience. And then on you go, happy and safe on your... I guess at least borderline psychopathic, merry way. Frank Castle - Listen, Madani, you're right. I can do it. There's no peace up here. There's no happy medium that I'm looking for. But war is not easy. ()

kenkaku

A už je to tady. Hrabeme se ve sračkách z minulé řady. Linka která se rozjela v této řadě - ta zajímavější - se zcela ignoruje a posloucháme jen mix žvanění a vaty. "Pipka s plackou" se chová jako solidní slepice a to že díl půjde do kytek bylo jasné už jen tím jak epizoda začala... A ten závěr???? To vážně poserete i přestřelku? "Scarface" tam stojí jak telegrafní slup, okolo něj padají mrtvoly a on si užívá svou psycho-chvilku? Nejhorší je, že ve stejné notě se bude i pokračovat... ()

darthvader77

Název epizody mi připomíná Jokera. Ukazuje se, že kněz má mocné přátele, takže stejně jako Joker je i pro FBI úplnou záhadou, duchem který se objevil, aby odvedl špinavou práci. Mezitím Billy Russo a jeho banda plánuje udeřit na banku. Líbí se mi diskuze o tom, kam až je Frank ochoten zajít stejně jako že má cesty jak zlomit i zoceleného veterána. Vztah mezi ním a Curtisem perfektní a dobře to pokračuje v dynamice nastavené první sezónou. No a fantastické finále RUSSÓOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Přestřelka jako divá. Vykrádačka s menším záhrdelem napínavá. No a Ben Barnes prodal to, že si nasral do gatí. ()

BaronMartin

Možná se nechávám trošku unést, ale po chvilce uvažování dávám plný počet hvězd a to z jediného důvodu, z toho stejného, za který jsem chválil i díl minulý. Tahle epizoda mi totiž svojí zápletkou, tím, jak vypráví příběh a tím, jaké má interakce a dialogy připomněla první sérii, což se u několika předchozích dílů nedělo. Epizoda to určitě není bezchybná, za takové menší chybičky považuji třeba naprosto zbytečný úvodní flashback, který se odehrává těsně po první sérii, a který v podstatě ani nemusel být a když už, tak měl být hned na začátku 2. série a ne uprostřed ní. Dále je zde fakt, že na konci dostáváme poměrně dost fajn akční scénu, která je ale cliffhangerem useknuta uprostřed. A pak též musím zmínit, že se tu začíná řešit téma toho, jestli je Punisherovo zabíjení opravdu jediné řešení problému, což takhle, je to celkem dost zajímavé a dobré téma na prozkoumání, ale fakt ho nemuseli tvůrci začít představovat uprostřed série. Jinak je to ale epizoda fakt super. Všechny konverzace mezi Frankem, Madani a Curtem jsou skvěle napsané a jak jsem již říkal, svou energií mi připomněly právě první řadu. Tahle epizoda je též první díl v 2. sérii, kde má Jigsaw opravdu podstatnou dějovou linku, což je taky fajn, samotná linka s přepadením banky byla velmi dobrá, samotná scéna toho přepadení je jedna z nejlepších (nebo minimálně nejzábavnějších a nejzajímavějších na sledování) z druhé série, a celá tato scéna je ukončena naprosto perfektním shledáním Franka a Billyho, které je přímo božsky zpracované. Hodně mě zajímá, jak do tohoto zapletou tu linku s Pilgrimem, jelikož co si budem, zatím se jim to moc dobře nedařilo :D Hodnocení: 80% ()

aR3Zz

Celý díl pomalu (ale opravdu pomalu) směřuje k dlouho očekávanému setkání Franka a Billyho. Ze strany Franka husté, Billyho šok je ale skoro až na obtíž a celkově se ta scéna moc nevyvedla. Navíc byla utnuta a rozdělena tak do dvou dílů. A bohužel nic jiného se v epizodě vlastně nepřihodilo, takže za mne asi nejslabší část druhé série. ()