Frank a Micro hledají odpovědi u neochotného svědka. Madani a Sam se dozvídají o blížícím se vyšetřování. Rawlins vidí ducha. (Netflix)

micle21

Jono, jak Frank jenom nasraně čuměl jak si tam žere tu svojí luxusní bagetu :D TO bylo maximálně top. A naháněčka v lese! Sice to na mě působilo jako z donucení low budgetu, ale cílem spíš byla ta komornost a nekompromisnost přestřelky. A jak tam leží, tak jsem už myslel, že snad další díly nebudou :D ()

David.Darco

V závere epizódy som sa cítil, akoby som hral Red Dead Redemption s militantnou zápletkou. A ja mám RDR teda veľmi rád. Nebudeme si klamať, vytiahla to najmä posledná tretina epizódy, ktorá bola tak pôsobivá, ako záver epizódy Kandahar. Jesenný les a zábery z dronu, go pro kamier a podobne krásne zapasovali do seba a zapôsobili. Predpokladám, že takto nejak sa dnes zrejme misie aj odohrávajú a zároveň sledujú zo základní. Nie som v tejto terminológii úplne doma, ale zaručene som sa cítil ako v jednej miestnosti s hlavným záporákom, aj keď jednoznačne na druhejnstrane brehu. A to je veru zaujímavý zážitok. Ďalej si zaručene musím poznačiť aj kto robil hudbu. No a samotný záver s Madani snáď ani nemusím komentovať. ()

Necrotongue

K mému nefalšovanému překvapení jsem se dočkal vydařené epizody, a s tím už jsem fakt nepočítal. Všechno přitom začalo tak zoufale, po opravě odpadu došlo i na reflektor a já jsem se obával, že se Frank změní v hodinového manžela, pak se ale děj dostal do tempa a romantické dostaveníčko u lesní chaty mě moc bavilo. Taky jsem si nemohl nevšimnout, jak strategicky má Amber Rose Revah rozmístěna znaménka. Ale to byla jen poznámka na okraj, mé hodnocení to neovlivnilo. ()

tron

Je to dobré. Nie výborné, ale po sklamaní z posledných dvoch dielov rozhodne kvalita stúpa. Epizóde pomáha nielen vydarená buddy scéna v dodávke (viac takých scén do konca seriálu!), jednak opätovný návrat sympatickej Karen a v neposlednom rade vcelku zručne zvládnutá finálna found footage akcia v pochmúrnom jesennom lese. ()

kenkaku

Přestože epizoda obsahuje oblíbenou americkou LOL scénu (sex v podprsence) a přestože je označována za nejnudnější, není to pravda. Krom nedotažeností (scény s pikou jsou prostě absurdní) tu máme velmi solidní akci (klasicky na 10 minut z padesáti) aneztrácíme čas s nějakým hňupem co si kope díru na zahradě. Konečně se dostává na scénu vrchní záporák a "vata" má nějakou výpovědní hodnotu. ()