Frank se při jízdě americkým státem Michigan zastaví na pivu v baru u cesty. Nenamočit se do problémů ale nikdy nepatřilo mezi jeho silné stránky. (Netflix)

Lenka.Vilka

Začátek vlažnej, jak to máme rádi. Aby druhá polovina mohla být jak to máme ještě raději. Psala jsem, že nic nepřekoná MI Fallout, ale tohle dostaveníčko na hajzlech bylo vymazlený. To v baru už byl standard. Ale dobrej. Hudba stále bezkonkurenční. A je jedno, že normálně by jste si to nepustili. Now what? Teď se prostřílíme! Now what? Teď ujedeme. Snad slečinka bude mít ve scénáři časem trochu víc ;) ()

BROKEN_

Frank Castle is back! Konečně. Přesně takový začátek jsem si nové série představoval. Pomalý rozjezd, tak jako v první sérii. Seznámení co zrovna Frank dělá. A nakonec akce. Scéna na záchodech byla skvělá. Záporák vypadá zajímavě. No uvidíme jak to bude pokračovat, jsem mega zvědav. Hlavně se těším až Punisher nasadí lebku, to bude jen třešnička na dortu. ()

liskam

Opět perfektní díl který drží kvalitu s předešlou sezónou. Bojím se ale o Frankůf ústřední konflikt. První díl byl jasný, pomsta za vyvraždění rodiny, navíc měl perfektního parťáka. Každý chlap a mnoho žen se s Frankem dokázalo stotožnit a kvitovat takhle brutální a reálně představené násilí na lidech kteří mu zabili ženu a děti. V této sezóně si bude muset Frank a také divák najít nové a dosti silné důvody a ospravedlnění k této brutální likvidaci nepřátel. prozatím to vypadá slibně , eskalace byla na útočnících a Frank se v podstatě JEN bránil... Uvidíme co nám výrobci ukážou dále. Za mě 95% ()

darthvader77

Přijdou další? V to doufám. Po ne úplně dobrém finále Daredevila se vrací muž, mýtus legenda gigachad sigma male Frank Castle a je to radost pohledět. Předně musím ocenit technickou stránku mne prostě ta komorní kamera s tmavším nasvícením a filtrem prostě sedí jak hrnec na prdel. Frank Castle stále bojuje se svými démony nejenom z minulosti, ale i z první série a stále se vzpamatovává ze zrady svého kamaráda. Zároveň se ukazuje jak sám je a proto se snaží znovu socializovat a najít novou rodinu. Líbí se mi, že můžeme oficiálně říct, že Frank Castle je milfhunter a umí to s dětmi. No a závěrečný souboj v baru je naprosto famózní. Speciálně se mi líbí, že Punisher prosazuje rovnoprávnost pohlaví a ta scéna na záchodech brutální a je vidět, že Castle se s tím jako vždy nesere. Jeho přímočarý leč účinný přístup k řešení problémů mne prostě baví a je to závan svěžího větru vůči všem ostatním superhrdinům. Jsem rád, že to vypadá, že se zase zaměříme na zkorumpované zmrdy z armády, kteří tak krásně odstartovali Frankovu kariéru ve druhé sezóně Daredevila. To jak Frank totálně si s nimi vytřel prdel a je připraven na další věci a navíc tahle sezóna vypadá že bude navazovat na předchozí děj a nebude pouze jenom novým samostatným dobrodružstvím. Lahůdka. ()

Kaka

Maximální nasazení. Frank ukazuje už od začátku prvního dílu, že to bude opět zatraceně divoká jízda s opravdovým hrdinou z masa a kostí. Úvod překvapí uhrančivou romantikou, která je intenzivnější a opravdovější, než kdejaké vypiplané melodrama. Naladí na příjemnou notu a zároveň podpráhové svrbění, že zřejmě příliš dlouho nevydrží. A už o pár minut později sledujeme fantastickou bitku na záchodech. Dechberoucí start, jen tak dále. ()

• Dres, který nosí Rex (Jagger Nelson), patří českému golmanovi Petru Mrázkovi, který dříve nastupoval za tým Detroit Red Wings. (NiWi)