Britská výzvedná služba, konkrétne jej oddelenie MI 7, získala v agentovi Johnny Englishovi (Rowan Atkinson) skutočne jedinečnú posilu. Veď ani James Bond, pripravený vždy a všade na všetko, sa s ním nemôže merať. Prichádza práve včas, pretože z londýnského Toweru niekto ukradol korunovačné klenoty a Británia čelí vážnej kríze. Johnny, spolu so svojím oddaným a všetkého schopným asistentom Boughtom (Ben Miller), sa ihneď ujíma vyšetrovania, ktoré vedie naozaj nezvyčajnými a svojráznymi spôsobmi. Podozrivým číslo jeden je nenásytný a despotický francúzsky obchodný magnát Pascal Sauvage (John Malkovich). Najcennejší symbol moci ostrovného kráľovstva nemá len obohatiť jeho zbierku, ale priamo jeho - doteraz nekorunovanú - hlavu. Budúci samozvaný kráľ má však v zálohe ešte desivejší plán. Chce tú nádhernú, láskavú, zelenú a prívetivú anglickú krajinu zmeniť na najväčšie väzenie na svete. Aké šťastie, že Johnnymu vo chvíli, keď je už takmer všetko stratené, prichádza na pomoc krásna agentka Interpolu Lorna Campbellová (Natalie Imbruglia). Alžbeta sa môže pokojne vrátiť na trón a panovať ďalej. A Johnny? To sa ešte uvidí... (TV JOJ)

Smileface

Ať žije Johnny English,agent popleta který celé kino bez rozdílu rozesměje.Skvělá scéna je se zavěšeným autem ve kterém sedí Johnny,ale takových vtípků je po celém filmu hodně. ()

Opsha

Tak mám pocit že scénáristi nejprve psali regulérní Bondovku, ovšem producentu jim scénář hodili na hlavu. Takže prostě škrtli Jamese, pár věcí přepsali a místo něj nastoupil Johny Bean-glish. Celkově je to opravdu docela nezáživné, Natalia Imbruglia je poleno a Johnyho pomocník Bough má zbytčeně moc místa. Ovšem sám Atkinson film vytahuje alespoň o hvězičku výš, i když některé gagy tu byly asi stokrát (záměna videa). Celkově spíš ** a půl. ()

sedm.1

Vcelku překvapivá a svěží komedie,lepší než první celovečerní Bean,spousta klasických,opravdu skvělých beanovských scén,několik opravdu trapáren,Atkinson samozřejmně celý film táhne,škoda až přehnaně hloupého konce.Ale pobaví a to je hlavní.3 a 1/2 * ()

FeatherBoy

Docela dobrá komedie s Rowanem. Líbí se mi jeho typické akce, kdy on je přesvědčený, že to dělá dobře, ale vzápětí zjistí pravdu a pak z ní "suše" vybruslí... ()

štísko

Přesně u takovýchto filmů se vůbec nemusí přemýšlet. Není totiž o čem. A právě proto se ve chvílích naprostého vnitřního vyčerpání na podobné filmy občas rád podívám. ()

slovan1

O tom, že je Maestro Bean velký komik není pochyb. Myslím ale, že beze slov a s hnědým méďou mu to jde líp. I zde se sice najdou povedené scény a typické "Beanovské" grimasy, ale už to není to, co to bývavalo v seriálu o nešikovném Panu Beanovi. Pro Johna Malkoviche bych si taky dokázal představit trochu důstojnější roli v důstojnějším filmu. Pro zabití času a vykouzlení trochu toho úsměvu na rtech to ale ujde. ()

Šakalík

Tenhle film ve své době docela propadl, čemuž se ani nedivím, protože kromě Johna Malkoviche s přímo spektakulárním francouzským akcentem (V ORIGINÁLE!) nemá co nabídnout. Blbiny v podání Rowana Atkinsona jsou sice fajn, ale časem přece jen omrzí. Film se navíc v některých momentech doslova topí v trapnosti (korunovace) a postrádá soudnost. Přesto to není úplně špatné a některé scény pobaví. Nicméně jako komedie je to spíše průměr, a to ještě docela laciný. ()

kenkaku

Asi jsem od filmu čekal víc než uměl nabídnout, nebo mi tentokrát připadal humor příliš přitroublý. Výsledkem je to že u mě dosáhl sotva na průměr který neurazí, ale ani nenadchne. ()

herr_carter

Neví co je strach...................neví co je bolest......................neví totiž vůbec nic. Tak asi touhle větičkou na přebalu DVD se to dá hezky celé shrnout, já se bavil (a nejen nad tragédiemi Mr.Beana, ale hlavně nad přízvukem J.Malkoviche)...............moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Melios

Paródie na určité žánre sú na vyššej kvalitatívnej úrovni, ako tie na určité filmy. Už aj z toho hľadiska, že sa nemusia držať predlohy a môžu si vymyslieť serióznejší príbeh podaný s nadhľadom. A to zvláda Johnny English v plnej paráde. Na Abrahamsove legendárne paródie to síce nemá, ale je to určite slušná špionážna komédia, na ktorú so sympatickým spracovaním len tak nezabudnete. Robert Atkinson preukázal, že nie je len Mr. Bean... ()

JADIM

Ako chlapca okolo 10 rokov ma to dosť bavilo, Zrejme to bolo hlavne kvôli tomu, že Mr. Bean. pri filme sa mi oživili spomienky na dve scény (korunovačné klenoty a zabijácke pero). Aj pri opätovnom zhliadnutí po určitých rokoch bol pre mňa problém presvedčiť sa, že to nie je Mr. Bean, ktorý sa rozhodol pre prácu agenta, no človek si to proste musí uvedomiť. Na chybách a prehnanej sebaistote Johnnyho sa dalo niekedy zasmiať, ale nedá sa to brať ako nejaké extra nadpriemerné komediálne dielo. 6/10 (Videné v TV, SK dabing aj Originálne znenie) ()

hudryhudry

Podle mě je Rowan Atkinson navždy stělesněním dokonalého "přiblblého" Mr. Beana a nejinak tomu je i v Johnny Englishovi. Johnny je prostě jen Bean ve smokingu se zbraní, který mluví, a to mu možná ještě ubírá tu jednu hvězdu, neboť výkony nemluvného Mr. Beana jsou nenapodobitelné a nezapomenutelné. Většina fimu mi trochu připomínala parodii na Jamese Bonda. Jako obvykle se u filmu hodně zasmějeme, i když samozdřejmě scénář není zrovna nejrealističtější a nejpodařenější. Nicméně Johnny neurazí, pobaví a svojí debilitou zpříjemní váš filmový večer:) ()

Cruise

Čekal jsem víc, přeci jen Rowan je komik par excellence, ale i tak se rozhodně nudit nebudete. Dostala mě hlavně skvělá angličtina Johna Malkoviche;)! ()

NICOX

Konečně jsem uvěřila, že ten člověk je herec Rowan Atkinson a ne Mr. Bean. Docela by mě zajímalo, jestli by dokázal zahrát dramatickou roli. Ale k filmu.. Možná sem čekala, že se u toho trošku víc zasměju, ale uplná nuda to taky nebyla. Takže spíš slabší 3*. 60 % ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce

04.08.2017

Bondovská parodie Johnny English šla do kin v roce 2003 a vydělala 160 milionů dolarů. V roce 2011 se proto dočkala pokračování, které utržilo stejnou sumu, a říjnu 2018 bude mít premiéru trojka. Co… (viac)