Max je ve smrtelném nebezpečí a dochází jí čas. Jeden z pacientů léčebny Pennhurst má návštěvu. Hopper se v Rusku činí, až se z něj kouří. (Netflix)

Parabot

Čtvrtá epizoda potvrdila to, co se jevilo už od prvního dílu aktuální série - Max je nejzajímavější postava byť i ostatní dějové oblouky začaly pořádně šlapat. Každopádně 4. díl, dost možná ten nejlepší celého seriálu, si pro sebe ukradly Sadie Sink a Kate Bush. ()

Brock

Trochu jsem doufal v heavy-end, ale chápu, že by to asi ostatní účastníky mátlo, zda boj s Veknou má východisko, či nikoli... ()

Plukos odpad!

Naprostý odpad. Maxine 20minutový plot armour, zatímco všichni posedlí umírali do 2 minut maximálně, hlavní postava umírala desítky minut, mohla na rozdíl od ostatních utíkat a jako jediná se mohla dostat přímo do sídla Vecny. Nechápu proč nemůžou být konzistentní. Buďto ji zabijte hned, nebo i ostatním dejte šanci prodlužovat smrt o desítky minut. Zkazilo to dojem z celé epizody. Navíc naprosto nechápu důvod rozvádění story s Maxine, waste of time and resources... ()

marekspanel

Finální scénu zařazuju mezi nejsilnější momenty v mé divácké historii a ten song, který už jsem slyšel tak 20x, napsali stvořili tehdy snad do budoucna pro Max a její útěk :O Zatím zřejmě nejlepší díl ze všech 4 sérii, ale ještě uvidíme jak to dopadne 1.7. :) ()

Film2

Tá scéna na konci bola najlepšia a najsilnejšia z celej 4 série, totálne nadupaná, napínavá a atmosferická. A do toho aj tá hudba, fakt geniálne umelecké dielo. Ale jasné zase tu musia byť plačkovia ktorí frflú a hľadajú všade len chyby aj tam kde niesú ()

Metuje

Už mě nebaví, jak vždycky všechno skončí dobře, strašně moc si přeju, aby Hopper s Joyce opravdu zůstali na sibiři nebo aby někdo z nich umřel. Vždycky všichni všechno zachrání, takže je mi jasný, že se z toho dostanou, El se vrátí schopnosti, zabijou Vecnu a všechno bude zase růžový. Jak u toho může bejt někdo napnutej? Vždyť je jasný, že vždycky všechno dobře dopadne, takže ani nemá cenu se stresovat. ()

KrejcirikR

Perfektně vymyšlený, napsaný, natočený a podaný. Musím projít starší epizody ale myslim že se jedná o nejlepší epizodu celýho seriálu. 🎶  If I only could, I'd make a deal with God, And I'd get him to swap our places, Be running up that road, Be running up that hill, Be running up that building, If I only could, oh 🎶 ()