Vtipný a nonšalantný Samuel si užíva bezstarostný život na francúzskej Riviére. jedného dňa ho však navštívi víkendový flirt Kristin a oznámi mu, že dieťa, ktoré drží v náručí – je jeho. Odovzdá mu dievčatko a utečie. Samuel vyráža s malou Glóriou do Londýna, kde Kristin márne hľadá. Nakoniec mu nezostáva nič iné, než si nájsť prácu a vo veľkomeste sa usadiť. Samuel sa očarujúcim spôsobom púšťa do výchovy malej Glórie. Počas nasledujúcich ôsmich rokov sa ukáže, že je nielen milujúcim, ale tiež hodne neštandardným otcom. S humorom sa vysporiadava s nástrahami každodenného života osamelého Francúza v londýne. Rodinná idylka sa však rýchlo zmení, keď sa zničoho nič, pred jeho dvermi objaví Kristin... (Continental film)

kaylin

Příběh tohoto filmu je trochu očekávaný, není na něm nic moc tak vyloženě překvapivého, ale musí se mu nechat, že byl tak dobře obsazen, že vás prostě strhne. Omar Sy je natolik skvělým hercem, že zvládne každou scénu, ať už frajera, nebo otce milujícího dceru, nebo zdrceného muže. Vše mu sedí dokonale. ()

..Lucas..

Trailer prozradil tolik, že v podstatě stačí vidět konec filmu. Škoda, že jsem ten trailer viděl, jinak bych si film užil mnohem více. Jinak fajn drama se sympatickým obsazením a alespoň ten konec mě trochu překvapil. ()

slunicko2

Zpočátku silně nesympatický nespolehlivý otec se změní díky péči o dítě. 1) Rozverná kýčoidní komedie se v poslední půlhodině transformuje do slzopudného rodinného dramatu._____ 2) Gayovský producent je roztomilá, i když dost nesmyslná, karikatura._____ 3) Milá je i náznaková konfrontace anglického a francouzského uvažování a jednání._____ 4) Jsem trochu na rozpacích. Film jsem sledoval se zájmem a nenudil jsem se. Ale chvílemi jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. Mexický originál jsem neviděl a snad i proto dávám silné tři hvězdičky. ()

Aleee89

Zmlsaná Nedotknutelnými jsem asi čekala něco víc. Špatné to rozhodně nebylo, zpočátku vtipná taškařice postupem času začala hrát na vážnější notu, nenudila jsem se, ale bohužel jsem se nedokázala dojmout a do filmu více ponořit. Proto ty tři hvězdy. ()

Dont

Pěkně obsazený a milý film, který neurazí. Jen jsem se nesmál vždy, když se to očekávalo nebo bylo záměrem tvůrců... V dramatických momentech lepší než v komických scénkách. Možná to mělo ještě vyšší potenciál, ale i tak slušné čtyři. ()

higuain

Už jsem si myslel, že na rozdíl od Nedotknutelných se tady i já přidám k tomu zástupu spokojených. Jenže pak přišlo posledních patnáct minut a s nimi přesně ta laciná ždímačka emocí, které jsem se obával. Je to škoda, protože jinak jde o pěkný film a Gloria Colston je fakt sympatický děcko. 70%. ()

kajas

Čekala jsem francouzskou verzi "Kramerová versus Kramer" a dostala jsem v podstatě její hodně odlehčenou verzi. Prvním dvaceti minutám kraluje Omar se svým komediálním talentem, představitelka malé Glorie (taky Gloria, ha!) mu následně zdatně sekunduje. Jejich životní styl je neuvěřitelný a nepůsobí příliš reálně, ale já jsem si tu jízdu užívala s nimi, nenáviděla jsem Kristin a na závěr jsem si i poplakala (z důvodu, který by mě po přečtení synopse a zhlédnutí traileru vůbec nenapadl...). ()

Kuzlo

Na filme sme boli v predpremiere s mojou mamou na MDŽ. Čakali sme ľahkú komédiu a ona to komédia bola, ale len na povrchu. V hĺbke išlo o to ako dokážeme prežívať každý deň, čo sme ochotný obetovať pre iného a či tá naša obeta nie je vlastne dar, ktorý dostávame. ()

Miseet

Tento film je další francouzská klasika, ze všedního života. Objevuje se zde plno zápletek, a příběh mě naprosto pohltil a naplnil spoustou emocí, hlavně tedy jeho závěr. Hlavní hrdina si užívá svůj bezstarostný život, do kterého mu najednou zasáhne povinnost. Je nucen celý svůj život přehodnotit a začít myslet i na někoho jiného, než jen sám na sebe. Omar Sy se do této role podle mě skvěle hodí, užívá si jí, a zahrál ji perfektně. Výkon malé Glorie byl také naprosto perfektní. ()

berusche

Jednak to melo docela slusnou zapletku, kterou jsem necekala, a druhak to bylo skutecne vydirajici. Takze jsem to orvala. A urcite jsem nebyla sama. Chybi tomu ale duvody, zpusoby a vyvoj. Po vsem patrate a doufate, ze se to dozvite. Zmet scen mezi vatou, piratskymi bitvami a veceremi nestaci. ()

easaque

-2* Téměř s jistotou můžu dopředu určit o filmu s vysokou návštěvností a vysokým hodnocením, který je však u mých spřízněných duší hvězdičkově nevyrovnaný, že půjde o zklamání a tady se to opravdu potrvdilo. Jedná se o podivně vyumělkovaný a nepřirozeně fungující film, který má na konci smysluplné dojemné poselství, ale kvůli tomu se nemusím koukat skoro dvě hodiny předtím na tu šarádu. Podle mě je hlavní chyba je ve scénáři a pak ve hlavním hrdinovi Omarovi Sy, kterému srdceryvné a rodičovské scény nedokážu uvěřit. Možná i ty dvě hvězdičky jsou moc, ale snad stačí na odrazení podobně smýšlejících diváků jako já a samozřejmě snad dostanu rozum i já ;-) [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

honajz2

Tenhle film už vlastně sleduji tři měsíce, dokonce jsem si ho musel rozdělit na tři části. Poprvé jsem s tím sekl těsně před koncem první poloviny, ke které jsem sice měl výhrady a to především k postavě Samuela, jehož charakteru a životu (tz. nedávalo mi smysl, jak si ho vede) jsem nerozuměl, ale i tak to bylo celkem fajn, dobře se mi na to dívalo, pár vtipných scének tam taky bylo, záhada ohledně Kristin byla příjemně osvěžující... a pak přišel zvrat tak strašně imbecilní, že jsem to naštvaně vypnul a v duchu pak ještě několik hodin nadával, jak to Gélin celé podělal. O něco později jsem si řekl, že bych to snad mohl dokoukat jen kvůli tomu, že mě hodně zajímalo, kam Kristin zmizela, jenže odpověď přišla vcelku rychle a taky mě značně vytočila, protože nejen že s žádným zajímavým vysvětlením nepřišla, ale navíc z ní bylo dost patrné, že Gélin ani neměl v plánu s ní jakkoli pracovat a že ta záhada pro něj záhadou nebyla. No a dneska jsem to konečně dokoukal celé a vůbec se to nezlepšilo. Chování Samuela zde bylo ještě víc nepochopitelné, chování Kristin jsem taky nechápal, do toho to celé skutečně dost zvážnělo (ve vyděračském slova smyslu, to nebyly přirozeně a uvěřitelně podané zásahy života, to byl jenom vypočítavý kalkul) a pár osvěžujících humorných scén to moc nezachránilo a hlavně tu je velké množství nahodilých zvratů, které ve vztahu se zbytkem filmu nesouzněly. A to ani nemluvím o konci, který sice má silnou hudbu a silně působící (ačkoli ne přirozeně, ale vyděračsky) monolog Samuela, ale osudy postav nijak neuzavře. Co tedy se všemi bylo POTÉ si prostě divák musí celé vymyslet, přitom mě osobně by to dost zajímalo. Nakolik ty postavy byly nedůvěryhodně napsané (snad s výjimkou té malé holky, i když...), určitou moji pozornost si prostě získaly a takovýhle závěr holt vnímám jako zbabělý. Hlavně ať diváci vypláčou moře slz, koho by zajímal nějaký kvalitní a promyšlený scénář, který dojímá opravdově, že? Když umělé dojímání funguje nejlíp, dojme většinu lidí a nedá takovou práci ho vymyslet? Ale tak musím uznat, že MOŽNÝ SPOILER se Gélin vyhnul aspoň všem umíracím a nemocničním scénám plných srdceryvných loučení a (nedej Bože!) patetického filozofování o tom, jak žít vlastní život KONEC MOŽNÉHO SPOILERU - když už nic jiného. Celkově mi to ale na žádné kladnější ani průměrné hodnocení fakt nevychází, protože ani ta spousta drobných kladů nezachrání to, jak často (a jak hodně) mě to sklamávalo. Jako komedie by to určitě nebylo špatné, ale to by to fakt musela být komedie po celou dobu, ne komedie, která s vtipnými scénami v určitý čas skončí a pak z ní je jen drama o těžkých tématech... 2* ()

Aljak

Tak tu máme francúzsky remake pôvodného mexického filmu No se aceptan devoluciones, ktorý bol pre mňa príjemným prekvapením. Vo francúzskom podaní to celkom ušlo, hoci keď už človek pozná celý dej a aj nečakanú pointu z originálu, tak už to žiaľ nedokáže na človeku zanechať pôvodný dojem. Už len čakám, kedy po tomto ešte siahne aj americká produkcia... Omar Sy a Gloria Colston boli príjemnou ústrednou dvojicou, no Eugenio Derbez a Loreto Peralta ma asi bavili o kus viac. Inak ani neviem v čom by som vlastne vyzdvihol túto francúzsku verziu, azda len vo vizuálnom spracovaní to možno bolo lepšie, čo sa dá čiastočne pripísať aj 3-ročnému odstupu medzi filmami. No se aceptan devoluciones som dal 4*, a z toho dôvodu by mi neprišlo fér, keby dám rovnaké hodnotenie aj tomuto remaku, hoci sám o sebe by si to možno zaslúžil. ()

kaposlav

Ono by to chcelo trošku viacej humorných scénok a bolo by to dobré. Pripadalo mi to ako také nedopečené kura. Dá sa jesť, ale chute si z toho nerobím. ()

vydumnica

Tento film nema ziadne ocenenia? Nechapem, ved je super!!! Prvykrat som ho videla v kine, teraz druhykrat doma a len som sa uistila, ze je to naozaj film na plny pocet hviezdiciek. Dojimave, vtipne, v istych momentoch prekvapujuce, vrelo odporucam. ()

Figu

Tohle brutální bušení na city mě nedělá moc dobře, kor když se jedná o malý dítě. To vždycky musím kouknout hned po titulcích na ty naše drobečky a povzdychnout si, že s nima snad vždy bude vše libový... No k filmu. Omar Sy je velikej talent a svoje herectví umí parádně prodat! Po Nedotknutelných nám to opět dokázal. Vztah otec/dcera jsem jim pěkně zobal plnejma a i když mě ukrutně sraly ty právnický pasáže a soudní procesy, Demain tout commence na mě zapůsobil hodně silně! 75% ()

William_

Takové filmy by měli dávat místo 487x omávaných hloupostí jako Ordinace,Chalupáři apod. Tento film vysílala včera (5.8.2020) ČT2 až ve 22:00, škoda, myslím že tento film by spoustu lidí zvládlo i v hlavním vysílacím čase. Krásný film při kterém je vás dobře od začátku až do konce, který nebudu spoilerovat, ale velice mě dojal a zasáhnul. Omar Sy geniální, ostatní herci taktéž. ()