Toxický mstiteľ

• Česko Toxický mstitel (viac)

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi - čističi z města Tromaville - rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám. (oficiálny text distribútora)

Attta

Typický troma příběh plný uchyláren a bizardních věcí. Hodnotit tento film nějak obecně asi nejde, ale v rámci žánru a srandy jsou zde jasné 3 hvězdy. ()

Nach

Oddychový filmek, amatérsky odvyprávěný, plný klišé se spoustou nechutností. Pokud chcete áčkový film, kde je v hlavní roli zrůda, pusťte si Sloního muže. Pokud chcete béčkovou oddychovku s lidským monstrem, dejte šanci tomuto filmu. Minimálně se budete smát od začátku do konce. Co se hereckých výkonů týče, ty nemá cenu komentovat. Ne v takovém snímku. 65% ()

c.tucker

Nejhorší scénář, kopa nesmyslů a hodně brutálního násilý, prostě kutovní snímek od společnosti Troma, co ještě dodat. Jeď Calvine!!! ()

Radiq

Chch, takhle řitní horor jsem už dlouho neviděl. Jako že tam byla pořád hrozná řiť. Když se přenesete přes strašné herecké výkony a trapné triky, tak zjistíte, že právě tyhle trapárny z toho dělají ten pravej úlet. ()

SoolenJV

Pitomy pribeh, mizerni herci, priserna hudba, prapodivne efekty. Na jednu jednicku film zveda pomerne sympaticky (ve druhe pulce - po promene) hrdina. ()

Mr.Bulanek

Prvních 20 minut bylo otřesných, ale pak už se to neslo v pohodových "béčkových" vodách. Rozhodně o 100% lepší než Atomové gymnázium. Čekal jsem, že při dalším shlédnutí to bude lepší, a bylo, od začátku do koce. (8.11. 2015) ()

ivan_drago

Nekorektní, brutální, místy k zasmání, místy k pousmání… Vraždy dětí, mlácení stařenek a jiné kratochvíle, které musí náš hrdinný hrdina pomstít a vymítit… Luxusní výběr písní, neodolatelný nadhled a film natočení pro potěšení jak tvůrců tak diváků, ochotných přistoupit na pravidla stanovená Tromou…. A nejlepší hláška před znásilněním… „Let me introduce you bend..." "Bend who?" "Bend over...." ()

H.Gordon

Jak já miluji tyhle pitomé filmy, které s hororem nemají nic společného, za to nechutných scén je tam až až:-). Fakt jsem se u toho zasmála a ani jsem se nějak zvlášť nenudila. Je mi jasné, že to není myšleno vážně, proto tolik hvězdiček. Kdyby to myšleno vážně bylo, tak tomu dám jednu hvězdičku a ani bych neměla potřebu psát komentář. ()

Terzeus

Tromaville a jeho toxické monštrum si zrejme budem pamätať ešte dlho. Hnusný humor, zblbnutý scenár, o herectvu môžeme snívať ale napriek tomu je to vo svojej zvrátenej úrovni super... Zbehne to rýchlo, veľmi rýchlo. Ľahko to prepláchne mozog smiechom hoci občas dobre odporným smiechom ale stále to stojí za to. Už len pre tie zaujímavé nápady, ktoré Melvin vo filme má. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

18.06.2021

Chystaný satirický komiksový film The Toxic Avenger posiluje obsazení. Snímek režiséra Macona Blaira (Lov, Jako v bavlnce) již dříve obsadil do titulní role Petera Dinklage, Jacoba Tremblayho,… (viac)