Porno? Horor? Snuff? Ne, Troma! Z tolika šílených nápadů, geniálních hlášek a nechutných záběrů vám zaručeně exploduje hlava. Při zachraňování Tromavillské školy před Plenkovým gangem se Toxie ocitne uprostřed exploze, která jej uvrhne do alternativní dimenze plné zla. V Tromaville zatím Toxieho zlý dvojník Noxie terorizuje celé město. Situaci nezvládají ani noví hrdinové – Delfíní muž, Vibrátor a Mastur Bator. A nejšílenější dobrodružství z produkce nejšílenější společnosti Troma může začít! (Řitka video)

kosta73

Parádní závěrečný díl série o Toxiho dobrodružstvích a vrámci tromácké produkce jasných pět hvězdiček. Příběh, který je postavený na vcelku originální zápletce, disponuje ( v porovnání s ostatními výplody Tromy, které jsem měl možnost vidět ) funkčním scénářem s několika výbornými nápady ( jinými slovy není to jen chaotický řetězec nechutností, ale organizovaný řetězec nechutností ) a technické provedení samotného filmu je zde o poznání lepší. A jako velkého fanouška Motörhead mě samozřejmě potěšila poměrně častá přítomnost Mr.Lemmyho. ()

Wacoslav1 odpad!

Jak hlásá ústřední řeč : Udělali jsme super první díl Toxického mstitele a pak na něj navázaly dvě vyjebaný pokračování až tohle je skutečný pokračování! No v něčem je to i pravda až na to, že ten první super díl už dneska není z mýho pohledu tak super. Potom opravdu přišly ty dvě vyjebaný pokračování no a čtyřka? To už je opravdu vrchol přehnanosti a esence trapnosti. Už začátek s tím plenkovým gangem je slušně wtf a pak už jenom jedna šílenější kravina střídá druhou. Asi to je nejvíc šílenej díl ze všech, ale já si dobře pamatuju, že už kdysi mě to napoprvé přišlo jako totální kravina. Holt méně je někdy více a dneska už nevidím ani důvod k tomu aby tam svítila byť jediná ubohá hvězdice. No prostě tentokrát opravdu jenom čistokrevný toxický odpad!5% ()

Xeelee

Aby mohla vzniknout scéna s explodující školou plnou retardovaných studentů, nechali specialisté na efekty explodovat sklad plný retardovaných studentů. | Tagalogem, původním jazykem Filipínců, zní foneticky v překladu „Toxický mstitel“ jako „Kampak to jdeš s mou kozou?“ | Alternativní názvy „Toxického mstitele 4“: 1. Chtěl jsem víc nachos. 2. Bože, jsi tu? To jsem já, Manson. 3. Toxický Shakespeare 4. WACO - muzikál | Mražená pizza pečená v peci na středním roštu má nejkřupavější kůrku. MŇAM! | Filmové termíny: „Best Boy“ je prepubertální chlapec, který orálně uspokojuje režiséra a dostává za to sladkosti. | Filmové hlášky: „Až dojíš ten cheeseburger… Jdi do prdele!“ – Rozum a cit | I když byl „Toxický mstitel 4“ stříhán digitálně, klasické nůžky použili střihači k podřezání vlastních zápěstí. | Ačkoliv během natáčení nepřišlo žádné zvíře k úhoně, 3 trpaslíci a řemeslník Burt se popálili, když vařili oblíbené fajitas. | Tvůrci filmu neděkují Hughu Hefnerovi, který chtěl být z filmu vystřižen, Billu Clintonovi za plundrování Země a J. Roberts, M. Gibsonovi a W. Smithovi za promrhání miliard dolarů ve filmech, co stojí za hovno! | „Toxický mstitel 4“ nebyl inspirován knihami „Vše, co potřebujete vědět o natáčení filmů“ a „Co jsem se naučil z Toxického mstitele“. ()

Hellblazer

Tak toto je pecka a zrejme najlepší film od spoločnosti Troma. Neskutočne úchylný, brutálny a neuveriteľne vtipný, tak by sa dal v skratke popísať Citizen Toxie: The Toxic Avenger IV. Dopredu upozorňujem, že všetko je maximálne debilné, takže intelektuáli ruky preč. Geniálne obsadenie filmu kde sa to len tak hemží známymi osobnosťami ( a pornoherečkami ) ako napríklad Eli Roth, James Gunn, Stan Lee a mnoho ďalších. Film ale stojí predovšetkým na nezabudnuteľných hláškach ako napríklad "In my BLIND eyes you are the most beautiful man in the world" ( k tomu si priraďte sex a to, že je to myslené v súvislosti s Toxicom a korunované tým, že jeho milá si ho predstavuje trochu inak :) No a dalo by sa pokračovať, ale nerád by som kazil zábavu tak si to vychutnajte sami. Všetkým teda len doporučujem ( teda okrem intelektuálov ) a hlavne ak máte radi kopu odtrhnutých končatín, nejaké to sexuálne obťažovanie postihnutého chalana a nejaké mŕtve detičky nebudete ľutovať. ()

SOLOM.

Všechno důležité a zajímavé už bylo řečeno v komentářích předemnou. Já bych chtěl jen dodat, že se jedná o jeden z nejlepších filmů od Tromy a najdete v něm všechny zvrhlosti, které si jen můžete přát. Všichni fandové Toxického mstitele můžou v klidu říct, že tohle bylo famózní zakončení ságy o Melvinovi a jeho hrdinských činech. ()

• Ve filmu se měl objevit i Hugh Hefner (zakladatel a šéf časopisu Playboy), ale jeho právníci mu to rozmluvili. Nechal se tedy z filmu vystřihnout - v titulcích na celý incident odkazuje text "Právníkům Hugha Hefnera nedík". (masw)
  • Ve filmu se objevuje také další legendární postava studia Troma, a to Sgt. Kabukiman (Paul Kyrmse). Ten měl kromě svého filmu Sgt. Kabukiman N.Y.P.D. (1991) podobně jako Toxický mstitel mnoho vedlejších rolí i v dalších filmech. Celkem se objevil v 10 snímcích studia Troma, přičemž nejčastěji jej ztvárnil Paul Kyrmse, a to celkem 5krát. (gogos)
  • Do filmového komparzu byl zapojen i Lemmy Kilmister, frontman rock & rollové skupiny Motörhead. V tomto filmu se objevil dohromady ve 3 záběrech. (Filipus Muff)

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)