Dvojica tínedžerov Zach (Joel Courtney) a Randy (Calum Worthy) vyrábajú videá o ich nudnom a pokojnom mestečku dúfajúc, že z nich vďaka tomu budú slávni youtuberi. Náhodou sa stanú svedkami niekoľkých zvláštnych incidentov, ktoré ich dovedú k poznaniu, že ich susedia sú jeden po druhom nahradzovaní svojimi takmer dokonalými kópiami. Spoločne s kamarátkou Kaylou (Andi Matichak) stojí pred nimi neľahká úloha – presvedčiť svoje okolie, že tu ide o viac ako len o reklamu na ich fádnu internetovú šou. (beso74)

Duffson

Chtel jsem dat puvodne odpad, ale neco malo tam prece jen bylo. Kazdopadne horor-v zadnem pripade, ale Scifi povidacka s absolutne amaterskym hereckymi vykony vetsiny zucastnenych a otresnymi dialogy. Nechapu jak mohlo tolik lidi dat 3* ... ()

GeorginaAnne

Nebylo to vůbec zlé, čekala jsem horší počin. Dialogy fajn, napětí tam bylo taky, nijak extrémně to nikde nevázlo a i když myšlenka není úplně originální tak film v konečném důsledku není vůbec špatný. Celkem jsem si to užila, hororem bych to ale nenazývala. Nakonec jsem i byla ráda za policistu s tváří Cama Gigandeta, který tomu trochu dodal "grády". Na konci filmu mě dorazila věta "Praha padla, jdeme na východ..." :D Film, co neurazí, nenadchne ale dobrý průměr. ()

ReMusiCZ

Z mého pohledu takový nedotažený. Ta pointa nebo důvod vzniku onoho problému tam vůbec nepadly, což je trochu škoda. Kdyby to šlo, dal bych spíš dva a půl hvězdy, ale za tu nečekanou "Prahu" v závěru to zaokrouhnu na tři. ()

jethrotull odpad!

Teda to bola sracka. Uz od zaciatku dvaja nesymapticky herci s tupymi pohladmi a myslinkami. Uroven dialogov je na urovni ziaka 2.rocnika osobitnej skoly rovnako ako ich spravanie.Neuveritelna sprostost a primitivizmus.Jednoducho odpad. ()

Tom10000

Zajímavý film, ačkoliv by bylo vhodnější, kdyby byl kratší o polovinu, poté by poměr scénář/délka byl mnohem vhodnější. Příběh pojednává o dvou klucích, jenž natáčí videa z města na sociální síť youtube, a snaží se tak prosadit mezi lidmi. Zach je také svým nejlepším kamarádem a spolukolegou Randym pobízen, aby pozval svoji kamarádku a spolužačku Kayu na rande. Postupem času, kdy se už k tomu hodlá odvážit, jelikož Kaya brzy odjíždí, se začnou dít podivné věci. Lidé se nechovají tak, jak mají, jsou bez emocí a krutí. Neděje se to jen občas, ale téměř pořád. Příčinou jsou jakési mimozemské bakterie, jež kousnou oběť a začnou tvořit z jejich DNA kopii, klon. A ten má úkol původní tělo zbavit vzpomínek a tím zabít. Ryan, Kaya a Zach bojují proti všem, ale nakonec zbydou jen Zach a Kaya. Ti už se do sebe zamilovali, a stojí si po boku. Dokázali se sice zbavit svých klonů, poté, co byli kousnuti, ale nepřipraví se na šok (...). 75 procent. ()

aquacam

Horor bez hluchých míst a s dobrou gradací. Úsporné zobrazení potvor, aby si divák hrůzu představil spíše podle svého, je také chvályhodné. Známe podobné scény už z jiných hororů, ale filmu to neubírá na kvalitě - těžko vymyslíte nějakou neobvyklou alternativu k obvyklému zombie ději. Potěšilo mě, že Murlowski obsadil do role Kayly herečku Andi Matichak, a tak Kaylina nahá replika vypadá jako běžná dívka, nikoli jako některé současné "celebrity", které nosí na hrudi dva batohy silikonu. ()