Kolos

• Španielsko Colossal (viac)

Gloria (Anne Hathawayová) je nezaměstnaná královna večírků. Když její vztah s praktickým přítelem Timem ztroskotá, je nucena se přestěhovat zpátky do rodného městečka, aby si dala svůj život zase do pořádku. Zde opráší vztahy s nejlepším kamarádem z dětství Oscarem (Jason Sudeikis), dobráckým majitelem baru obklopeným partičkou štamgastů, a pokračuje ve svém nezřízeném pití. Mezitím začne na druhém konci zeměkoule příšera v nadživotní velikosti každou noc útočit na jihokorejský Soul, což upoutá pozornost diváků z celého světa. Jednou v noci Gloria s hrůzou zjistí, že běsnící monstrum v katastrofálním měřítku kopíruje každý její krok, který udělá na místním dětském hřišti. Když Gloria a její přátelé prokouknou tajemství tohohle bizarního úkazu, objeví se druhá, ještě ničivější bestie. A brzy se začne schylovat k epickému zúčtování obou nestvůr. (HBO Europe)

solver

Kolosální blbost, u které nemám chuť dát obligátní 3 hvězdy, protože herci jsou v pohodě. Tohle si ona produkovala, a je to znát. ()

Mejkveli odpad!

Po zhlédnutí tohoto filmu jsem musel pozměnit filmu Herkules 3D hodnocení a dát mu jednu hvězdičku. Protože s tímhle hovnem se to absolutně nedá srovnat. ()

WazzapKal

Jason Sudeikis totálně dokonale zahranej psychopat. Anne Hathaway role alkoholičky taky celkem sedla. Jinak film pecka nápad dobrej. Čekal jsem komedii a říkal jsem si co do takový stopáže nacpou a ono to nakonec mělo trošku jinou zápletku. Milé překvapení. ()

stret

Niečo tak blbé som nevidel dávno. Béčko s áčkovou herečkou. Údiv postupne prechádzal k znechuteniu. Ďalší z blbých príkladov kedy režisér točí film na vlastný scénár. Dve otázky ten film predsa len vyvolal: kde tam mal byť akože ten komediálny humor, a prečo som tomu nedal hodnotenie "odpad". ()

lineker

Vigalondo si zřejmě na mixy potrpí. Colossal mohla být slušná romantika, dobré sci-fi a výborný mysteriózní film. Stal se však paletou žánru, ze které dobrý obraz namalovat nejde. Ta rozmělněnost, navíc "podpořená" scénářem, který od poloviny filmu již neví co říci byla bohužel zásadní a film po hodině už sotva udrží divákovu pozornost. ()

Rajca odpad!

Čo povedať k tomuto počinu... Anne Hathaway musela byť asi veľmi zúfalá, keď prijala rolu v tomto snímku. Totálne neuveriteľné, plytké, priehľadné a celkovo koncipované pre podpriemerne inteligentného amerického diváka a to sa ozaj nechcem nikoho dotknúť. Proste, absolútna strata času... ()

karambwa odpad!

To jako vážně? Celý film jsem si říkala že se prostě musí objevit pointa, ale ne, takovou blbost jsem dlouho neviděla. Ale jako nápad je to dobrý, jen tam chybí to něco, z čeho bych byla paf a né že celý film prozívám a budu čekat co se bude dít dál. ()

CampaHD

70% celkom ma to prekvapilo. Čakal som hroznu blbosť ale táto paralela alkoholizmu a hľadania svojho demona mala aj svoje za. Hlavne to bolo iné a to sa cení. ()

Sejkorka

Zaznamenávám, že jsem film viděl, asi na HBO. To jsem ještě tak silně nevnímal AH. Jen jako Bílou královnu z Alenky. Tohle bylo dost děsný, ale pokud si vzpomínám ona to nějak zachránila přímo v Soulu (?) Glórie (Anne Hathaway) nedávno přišla v New Yorku o práci a odstěhovala se od svého přítele Tima (Dan Stevens). Rozhodla se vrátit do svého rodiště za kamarádem Oscarem (Jason Sudeikis). Po jedné velké propařené noci se Glórie dozvídá o monstru v Jižní Koreji. Když s Oscarem začnou to monstrum zkoumat, tak přicházejí na to, že ho někdo ovládá a Glórie začne podezřívat sama sebe.  ()