Smrtonosná pasca 2

• Česko Smrtonosná past 2 (viac)

Bruce Willis ako policajný detektív John McClane je opäť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Letisko, na ktorom čaká na prílet manželky, totiž obsadili teroristi, aby oslobodili zatknutého kokaínového mafiána. V stávke sú životy stoviek ľudí a pasažierov lietadiel, ktoré musia v snehovej búrke krúžiť nad odstaveným letiskom! (TV JOJ)

AnakKrakatoa

I u tohoto filmu vydržím sedět a shlédnout jej až do konce. A ten šéf těch zmetků, ten je tak odporný až je k zulíbání. Tvůrci vybrali opravdu skvěle. ()

LEOM

Tady to trpí jen tim, že jednička byla tak dobrá a protože je dvojka v podstatě o tom samém teda John zase nakope prdel všem, který ho vytočí, tak jen proto, že ten film je tolik předvídatelný tak za 4, nebýt jedničky je to za 5 hvězd ()

padlar

A legenda pokračuje. Opět jsou tu Vánoce, a opět je tu osamocený J. McClane proti přesile teroristů, kteří tentokrát ovládli letiště. ()

Inhoofer

ENŠPÍGL: OMG, jaké letiště v L.A??? Co to tu někteří píšete? Děj se odehrává ve Wasihingtonu na letišti pojmenováno po ministru zahraničí Eisenhowerovy vlády Johnu Fosteru Dullesovi!!! Krom toho je ve filmu jasně zmíněno, že letadla budou padat na trávu Bílého domu, pokud jim dojde palivo. Tak nevím, od kdy je Bílý dům ve L.A ? Když o tom nemáte informace, raději nic nepresentujte, děláte si akorát ostudu XD ()

se.ru.na.to

Asi nejlepší je když je potřeba světlo na runway tak stačí písknout a Johny světlo udělá teda mezitím vyřídí pár dalších teroristů sem tam prohodí hlášku jen tak mimochodem a pak upálí jejich zbytek v letadle:-)No není tohle podívaná :) ()

neo101

Jednička je srdeční záležitost, dvojka ji zdatně sekunduje. V něčem lepší, v něčem horší. Hláškuje se velmi podobně jako v jedničce, máme tu víc teroristů a navíc jsou to vojáci. Koho by ale neobměkčil rampouch v oku, katapult nebo stará plechová roura. John je ve formě a s prstýnkem na ruce leze na letišti někomu do zelí. Just the fax! ()

NEAL

Dokonalá nástavby jedničky. Tento díl považuje za nejméně povedený samotný Bruce Willis, téměř všichni fanoušci, drtivá většina mé rodiny. Ale jaký je k tomu důvod? Finský ďábel Renny Harlin ukázal všechny svoje přednosti. Dokonalá náhrada za Johna McTiernana, který si odskočil K honu na ponorku (a Seana Conneryho). Kdo mohl z fanoušků tušit, že pětka bude takový s.it. ()

damapo

Tak nevím, ale mně to přišlo hrozné. Hvězdičku dávám snad jen z názvu filmu a úcty k Bruce Willisovi. Oproti fenomenální jedničce je to neskutečná degradace kvality. Žádné napětí, charismatičtí záporáci ... prostě nic. ()

martan1

Jen málokdy se stane, aby se pokračování tak povedlo, jako v tomto případě, kde se podle mého skoro vyrovná prvnímu dílu. Tím spíš, je-li první díl takovou legendou jako "Die Hard". Proto nemohu dát jinak než za 5 hvězdiček. ()

bctpeyhon

Je to pořád stejně krásná písnička, ale jaksi mi to nepřirostlo tak hluboko k srdci, jako díl první. Proto musím být příšný a z pro mě nezjistitelného důvodu, urvat jednu hvězdu a dát ji třetímu pokračování, to se mi líbilo malinko víc. ()

krab007

Ještě větší nářez než jednička. Víc akce, přestřelek, větší zima, větší lokace, víc kečupové krve. Geniální Hans Gruber je sice po smrti, ale naháč cvičící tajči to taky umí pěkně rozbalit. Kultovní záležitost za mě 95%. Jupijajé šmejdi. ()

UnCool

Kdyby nebylo spousty nelogických pitomostí v tomto filmu, tak by se dal i hodnotit lépe. Zásahová jednotka která si k zásahu vyšlapuje jak na vandr. Spousta páry v prostoru pro kufry, lis kufrů!!! a samozřejmě tma ve které jdou vidět jen oranžově blikající světla. Fascinuje mě, že kulka dopadnuvší na beton udělá zablesk, viděl scénárista vůbec palnou zbraň? To, že ze zbraní vůbec nevypadávají nábojnice je taky celkem vtipné. No kdyby tento film, neměl tyto mouchy, tak by se díky atmosféře dal hodnotit lépe, ale tak to je to pro mě tak 55%. ()

megacik

V smrtonosnej pasci sa zase stretávajú moje obľúbené vianoce a John McClane..... dvojka sa mi páči o niečo viac ako jednotka, lebo je tu viac snehu, každopádne dávam 100% obom. ()

macherano

Musím povedať že oproti jednotke má to menej bavilo dôležité je aj prostredie A to prvé bolo určite lepšie aj keď ten koniec bol Z dobrým zvratom. ()