Smrtonosná pasca 2

• Česko Smrtonosná past 2 (viac)

Bruce Willis ako policajný detektív John McClane je opäť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Letisko, na ktorom čaká na prílet manželky, totiž obsadili teroristi, aby oslobodili zatknutého kokaínového mafiána. V stávke sú životy stoviek ľudí a pasažierov lietadiel, ktoré musia v snehovej búrke krúžiť nad odstaveným letiskom! (TV JOJ)

-rooney-

Celkem zdařilé pokračování už tak hodně dobré jedničky. John Mckleyn se opět (i když nerad) zaplete do velkých problémů proti bývalém plukovníkovi, který chce osvobodit zadrželého generála.Co mě mile překvapilo tak to že se na scéně opět objevil „Paul“. ()

YuriBS

Dosť ma v tomto pokračovaní, inak vynikajúcej série, sklamal amatérizmus niektorých scén, ktoré miestami vyzerali nelogicky alebo až naozaj neskutočne. Tvorcovia sa asi snažili vytvoriť typicky americkú "rozprávku" o superhrdinovi, na ktorého nikto a nič nemá. ()

Isirian

Po jedničce slabé, čekala jsem víc akce, víc Willisových hlášek, ale konec to vyrovnal i akcí i hláškami, takže přestože původně by to bylo na 3, za finiš dávám 4. ()

dude_sal

Uspesne pokracovanie prveho dielu. Musim vsak povedat ze z celej serie Die Hard prave tato cast mi prisla ako najslabsi clanok. Neviem co mi ten dojem sposobuje lebo aj tak je to stale ta stara dobra akcia. Mozno nezazivne prostredie letiska alebo zaporny hrdina. Skutocne nvm. Rozohodne si vsak drzi aj Die Hard 2 vysoku latku. ()

Uframufrag

Skvely akcny film, vynikajuci scenar a vyborne herecke vykony... vynimocne jeden z mala filmov kde je dvojka minimalne na urovni jednotky (ak nie este lepsia) ... ()

Jerome89

John McClane je zpět. A já nemůžu jinak než opět za 5. Akce, hlášky, akce, akce. Renny Harlin se vytáhl a natočil jedno z těch lepších pokračování. Sice zmizelo kouzlo uvěřitelnosti prvního dílu, ale pořád velmi nadprůměrný film. ()

Vindemiatrix

"Freedom!" - "Not yet!" Variace na jedničku, scenáristicky poměrně rafinovaná se spoustou kvalitních akcí, jen mi trochu chybělo napětí mezi McClanem a hlavním padouchem (ostatně: kdo je tu vlastně "hlavní padouch"?), které dávalo jedničce specifický nádech. ()

reve

Pro mne osobně dvojka lepší jedničky i následujících pokračování. Jen mi není jasné, proč český distributor v doprovodném textu zasazuje děj na newyorské letiště (pravda, někteří uživatelé zde dokonce do L.A.), když ve filmu nesčetněkrát zazní, že jde o washingtonské Dulles International Airport... ()

billcarson

Absolutní špička žánru. Duch Vánoc ožívá a John jde opět na věc. Osobně pro mě o maličký kousek lepší než jednička. Scéna s rampouchem je legendární, prostě a jednoduše 100 % akce a 0% nudy. Tady John tvrdí muziku mnohem víc než s Hansem. Yippee ki-yay, motherfucker! A nejvíc jsem se asi pobavil nad Johnovým lamentováním „How the same shit, happened the same guy twice?“ ()