Obsahy(1)
Karel Šíp vás v přímém přenosu provede slavnostním večerem z Divadla na Vinohradech, v němž budou populárním osobnostem televizních obrazovek předány ceny Týdeníku Televize za rok 2014. V letošním roce probíhá 24. ročník populární ankety Týdeníku Televize TýTý, ve které televizní diváci a čtenáři Týdeníku Televize hlasují v kategoriích Osobnost televizního zpravodajství, Osobnost televizní publicistiky, Osobnost televizní zábavy, Sportovní moderátor, Herec, Herečka, Zpěvák, Zpěvačka, Pořad roku a Seriál roku. I tento rok vyhlásíme osobnost, která vstoupí do Dvorany slávy.
Kdo vyhraje, a získá tak největší přízeň diváků, se dozvíte v přímém přenosu České televize z Divadla Na Vinohradech v sobotu 11. dubna 2015 ve 20:00 na ČT1. Slavnostním večerem bude provázet Karel Šíp.
(Česká televize)
Účinkujú
Karel Šíp
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Miroslav Hanuš
Československo
Najlepšie filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (divadelný záznam)
Soudné sestry (2007) (divadelný záznam)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Karel Voříšek
Československo
Simona Babčáková
Československo
Najlepšie filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (divadelný záznam)
Ochranca (2021) (seriál)
V tieni (2012)
Vojtěch Bernatský
Československo
Najlepšie filmy:
Otesánek (2000)
Adéla Petřeková
Československo
Najlepšie filmy:
Leonard Bernstein: Mše (2018) (divadelný záznam)
Kazimír a Karolína (2010) (divadelný záznam)
Bohéma (2017) (seriál)
Marek Němec
Československo
Najlepšie filmy:
#annaismissing (2023)
Lidská tragikomedie (2021) (divadelný záznam)
Protektor (2009)
Josef Klíma
Československo
Najlepšie filmy:
Deväťdesiatky (2022) (seriál) - a.z.
Kajínek (2010)
Expozitúra (2009) (seriál)
Sabina Remundová
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Tonko, Slávka a kúzelné svetlo (2023)
Sedem zhavranelých bratov (2015)
Karel Gott
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilácia)
Deväťdesiatky (2022) (seriál) - a.z.
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Pavel Řezníček
Československo
Najlepšie filmy:
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Ochranca (2021) (seriál)
Záhadná paní Savageová (1997) (TV film)
Jiří Vondráček
Československo
Najlepšie filmy:
Panenství a kriminál (1969)
Dolina (1973)
Angolský deník lékařky (1984) (TV film)
Bolek Polívka
Československo
Najlepšie filmy:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Zuzana Fialová
Československo
Najlepšie filmy:
Babie leto (2001)
Dozvuky (2012)
Pravidla lži (2006)
Viktor Preiss
Československo
Najlepšie filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (divadelný záznam)
Scapinova šibalství (1980) (TV film)
Marek Eben
Československo
Najlepšie filmy:
45 let Ypsilonky (2011) (divadelný záznam)
Praha stověžatá (2016) (divadelný záznam)
Arabesky (1987) (TV film)
Václav Noid Bárta
Československo
Najlepšie filmy:
Kajínek (2010)
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert)
Carmen (2012)
Jana Štěpánková
Československo
Najlepšie filmy:
Přišel na večeři (1981) (divadelný záznam)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Na útěku (2012) (divadelný záznam)
Iva Janžurová
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)