Exkluzivní koncert k nedožitým 80. narozeninám hitmakera Karla Svobody, v němž mu jeho písněmi vzdá poctu řada populárních umělců. Geniální skladatel předčasně ukončil svůj plodný život v lednu 2007, připomeňme si jeho nedožité narozeniny, které by v prosinci oslavil. (TV Prima)

SOLOM.

Karel Svoboda byl vskutku výborný skladatel a je škoda, že odešel tak brzy. Většina jeho tvorby byla (je) skvělá. Přece jenom však měla tato jeho oslava své mouchy, takže úplně spokojený jsem rozhodně nebyl. Nemíním však zbytečně rýpat do některých účinkujících – páč to jistě udělají druzí. Čest jeho památce… ()

filmmovier

Výborný koncert, ty největší hity Karla Svobody a všechny úžasně zazpívány. Největší show rozhodně přinesl Noid se špenátem a nejkrásnější zpěv zase Ines Ben Ahmed. Jedna ohromná pecka za druhou a ve velkém finále i sám velký Karel. Jen u té Vondráčkové mi ten zpěv/zvuk/playback přišel nějaký zvláštní.... výhrady ke koncertu ovšem nemám. 85%. ()

Cesty timem

Hudbu Karla Svobody a jeho coby skladatele zbožňuju. Bohužel, co se týče tohoto kusu, této oslavy, vůbec nedopadla dle mého vkusu. Někteří účinkující mi připadali jako na zkoušce superstar a skoro všechny písně byly i zkušenými profesionály až na pár výjimek trochu "upraveny" aby snad byly jiné a zajímavější. Bylo to jako přehrávání herců na jevišti, což také zrovna nemusím... Byl jsem kdysi v kulturáku v Kladně na podobné, ale malé, takové komornější oslavě pana Zdeňka Borovce, kde vystoupili také někteří z účinkujících profíků a co si pamatuji (nevím zda to nebylo také trochu tou živou atmosférou) to bylo daleko příjemnější a srdečnější uctění památky geniálního textaře (nejen) muzikálů Draculy a HMC, které původním provedením a hlavně texty a veršováním bez přestávek, kdy u jiných "muzikálů" mi prostě přijde, že jaksi trapně došly verše a doplní to mluvením nebo trapnými srandičkami, mi připadají hlavně v dnešní době "nepříliš dobrého muzikálového guláše" a muzikálových rychlokvašek naprosto nedostižné. ()

ERRORMAKER

Přehlídka největších hitů Karla Svobody, které mi však připadaly zahrané jaksi roztahaně a v pomalejším rytmu než jsou v originále. Nejvíce to tahalo za uší při písničce Tři oříšky pro popelku, zazpívané pro mne jakousi neznámou zpěvačkou s poměrně nezajímavým hlasem. Dojem ale napravil Bárta se špenátem, který zazpíval bezvadně. ()

Evan7

Veľmi dobrý koncert plný hviezd. Chýbali mi tam niektoré pesničky, ale jasné, že sa všetky nezmestili. Výhradu mám voči skladbe "Tri orisky", ktoru spievala spevacka s nezaujimavym hlasom. Zasluzila by si lepsie prevedenie. ()