Bystrá, krásna a nezávislá Elle žije so svojim otcom, samotárskym umelcom Mauriceom, v malebnom mestečku Villeneuve. Pre ostatných obyvateľov však predstavuje tak trochu hádanku, aj pre spôsob, akým neoblomne a so šarmom odmieta vytrvalé návrhy miestneho donchuana Gastona, ktorý má inak všetky miestne dievčatá bezpečne omotané okolo prsta. Jedného dňa napadne Mauricea cestou na trh svorka vlkov. Zahnaný z cesty narazí v hustom lese na potemnelý, zdanlivo opustený zámok, v ktorom nájde útočisko. Zámok má však svojho desivého pána, ktorý votrelcov nevíta... Belle sa dozvedá o zmiznutí svojho otca a vydáva sa ho hľadať. Zoči voči Netvorovi ponúkne svoju slobodu za prepustenie otca. Uzamknutá vo veži odhaľuje tajomstvá zlovestného zámku. Napriek strachu sa spriatelí so zakliatym zámockým služobníctvom a postupne si začne uvedomovať, že za desivým výzorom Netvora sa môže skrývať aj niečo iné... (Saturn)

Michalo

Animovaný mi stačil ale jako tučný přídavek tenhle film? Proč ne. Bál jsem se, že tenhle film bude mít takovou tu negativní notu, jenže oni ji popravdě vůbec nezměnily a bavil jsem se s představou, že nábytek a zvíře dabujou legendární herci mi běhá mráz po zádech a Emma Watson byla úžasná. Ba bych ještě zdůraznil, že závěr byl ještě silnější, než u starého dobrého snímku z 90 let. Moc mě to překvapilo a jsem spokojen. ()

sara93

Po vizuální stránce je to krásně barevné a po dějové stránce to má své kouzlo klasických pohádek. Jediný co mě tam štvalo bylo to neustálé zpívání. ()

Demonio

Pěkné ztvárnění, ale zbytečně moc zpěvu. Film mohl být o půl hodiny kratší a já bych přidal 4 hvězdu . Emma je fakt hezka princezna. ()

ReeseB

Měla jsem velká očekávání, takže jsem se bála, že až film skončí, pomyslím si: Hm, takže jsem to prostě přecenila. Nic takového mi ale hlavou neproběhlo. Naopak to naprosto předčilo má očekávání a zanechalo to ve mně pocit neuvěřitelné nostalgie. Úplně jsem se vrátila do věku nějakých šesti let a výš, kdy jsem Krásku a zvíře mohla vidět pořád a pořád dokola. Takže jsem opravdu ráda, že mě herecké zpracování nezklamalo. Dokonce jsem z toho tak nadšená, že bych nejraději dala 6*, kdyby to jen šlo. ()

Unn

Emma Watson mě rozhodně překvapila. Její pěvecké pasáže byly nádherné, tak jako ona. Bohužel mě ale zklamalo vše ostatní. Vše nafouklé, přehnaně grandiosní se spoustou zbytečných písniček a odboček z hlavní linie. A na akčnosti mohli také trochu ubrat. Pro děti je tam brutality a napětí až dost. Těžko hodnotit takhle rozporuplné dílo, takže za tři. ()

DavidAAAA

V záplavě božských efektů, pestrobarevných i temných záběrů, při dokonalém vykreslení atmosféry a celkem solidních hereckých výkonů tvůrci tak nějak zapomněli na vlastní vykreslení děje a práci s charaktery postav. To co by mělo film dělat filmem je hlavně v první půlce dost na okraji, druhá už je lepší, ale celkový dojem to nezachrání. Každopádně, na jedno kouknutí slušný. ()

honza.kuzel

Na můj vkus až příliš mnoho ne až tak kvalitní hudební složky, která zbytečně natahuje stopáž filmu. Jinak ale dobrá kombinace animace a hrané tvorby. Emma s taťkem předvádí dobrý výkon, podobně jako záporák Evans a svícen s hodinami, nábytkem a nádobím. Princ charizmatičtější jako zvíře než jako člověk - naštěstí jako člověk dostane jen minimum prostoru. Známý příběh nemá čím překvapit. Pohodová záležitost pro odpočinek nebo rodinou dvouhodinovku. ()

mariannda

S klidem 4*. A jedině v originále ;-) Emma Watson se moc hezky poslouchá,netušila jsem,že má Hermiona tak hezký hlas. Vizuál skvostný,moc povedené a spojení živých kousků nábytku s Real herci se také velmi povedllo. A obsazení vedlejších rolí uz je pak třešnička. Evans jako záporák parádní,žeru toho herce,líbil se mi víc než zvíře,neb princ se mi libil vic jako zviře než princ,po proměně mi chyběla mezi hl.hrdiny jiskra;no a Ewan,Ian,Emma skvost. Jen bych ubrala jisté podivné náznaky a zvláštnosti,bez kterých bych se u pohádky fakt obešla.. A písní bych taky trochu ubrala a to mám muzikály fakt v oblibě ;-) Navíc skouknuto po silenosti z roku 2014,nechápu,jak to může někdo srovnávat a verzi 2014 mít za lepší,vždyť to je jen počítačová slátanina s vyprsenou Belle a přestárlým princem,fuj. Tato verze top a líbí se mi i víc než animovaný předchůdce. ()

lukas.pukas.

Jednou za čas si pustím neco takového , a dalo se, pasaže kde se zpívá jsem si na přehravači zrychlil , a že jích tam bylo až příliš moc, nevím proč je to v usa tak oblíbený. Nic méně Heřmiona ujde , netvor taky,efekty nadprůměrý nejsou odfláknutý jak u některých tzv velko filmu a pak by se mnohé béčka nemusely stydět, konec každý zná, na nedělní veget ideál.50% ()

Verdolin

Jak mi Emma nepřirostla v Harry Pottrovi k srdci, tak musím říct, že díky tomuto filmu mě to docela pustilo. Nedá se jí upřít, že má krásný hlas a naprosto ví, jak s ním zacházet. Krásná pohádka, jenom další zpracování, podle mě některé písničky zbytečně zdlouhavý, jinak průběh filmu moc pěkný, pěkný kostými, líbil se mi nápad s mluvícími neživými předměty, to tomu dodalo patřičnou jiskru a vtip, tohle zpracování patří k těm lepším. ()

Cuffini

Ve chvíli, kdy začali zpívat, upadly mi uši a začaly se mi protáčet pannenky. Nevěděla jsem totiž, já husa pitomá, že je to muzikál! Tralalá! A tak jsem se musela spolehnout pouze na své dalekopohledy a po vizuální stránce vskutku skvostné. Netvor mě trošku zklamal, co se týče provedení, byl tak jako hybridsky směšně, roztěkaně, rádoby realisticky gumovej. No a Emička. Ta holka jedna obětavá, cože, ona umí zpívat? Pohled hezký, ale stejná cesta, stejné prostředí, místy takové prostě klasicky muzikálně vyexpandované. A to já tuze nerada. Nějaké přehánění a nespontánní komediantství. A ty šaty, ty slavné, sluncem zalitá šaty? No upřímně, nevzala bych si je. Žádné překvapení, žádný údiv, ani uspokojení, jen jsem si říkala, jak ten kůň Filipes to vždycky dokázal, že ho ti hladoví vlci nesežrali i s podkovami.. Jo a Luke, to byl ale pěkný slizák, ten jediný mě bavil. Připomínal mi spoustu lidí, kteří si také myslí, jak jsou skvělí a bezchybní. Naplácat! ()

Modano

Jedna z nejlepších Disneyovek s velkým počtem adaptací, které se téhle nemůžou rovnat. Jediným mínusem jsou zdlouhavé a četné muzikálové pasáže. Především zpívajícího nábytku. Naprosto skvěle ztvárněné Zvíře a úžasná Emma Watson. Nenaročný, přesto kouzelný film. ()

eexDon

Für mich - 70%, - /zase tu museli bejt nějací černoši, jako v Branaghově Popelce, hlavně, aby to bylo multikulti, občas se to trochu táhlo, písničky taky nebyly zrovna žádná výhra - celkově prostě takový solidní průměr, ten film/, + /Emma byla docela ucházející a nejlepší byl Gaston, vizuální stránka byla samo fantastická - jak jinak/, hodnocení - docela to nějak ušlo, ale čekal jsem trochu víc, bylo to takové neslané, nemastné, takové průměrné ()

DiableBlanc

Všichni známe Emmu jako čarodějnickou šprtku Hermionu ...v tomto filmu "dospěla" a ukazuje, že umí být spanilá a svá ...film je věrný své animované "matce" ...písněmi, kostýmy i homosexuálními scénami, které pobouřily svět ...jediné, co bych vytkl, je hrabání se v Bellině minulosti, která mi nepřijde pro příběh podstatná ...uznávám, že u většiny filmů, kde vystupuje dítě s jedním rodičem, neznáme důvod tohoto stavu, ale nebývá to podstatné ...většinou se dá domyslet, že druhý rodič zemřel ...takže to je pro mě jediný kaz na kráse ...jinak je to krásný návrat do dětských let a krásná pohádka pro děti, které animák příliš neznají ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (viac)

Lví král láme rekordy

Lví král láme rekordy

22.07.2019

Studio Disney má za sebou pohádkový víkend. Nejdřív se Avengers: Endgame vyhouplo před Avatara a stalo se tak oficiálně nejvýdělečnějším filmem všech dob, následně šéf Marvelu Kevin Feige oznámil… (viac)

Mulan nabírá obsazení

Mulan nabírá obsazení

16.04.2018

Asi vám neuniklo, že jde do kin jedna hraná disneyovka za druhou. V posledních letech se slavil úspěch s Popelkou, Knihou džunglí nebo Kráskou a zvířetem a příští rok dostaneme Dumba, Aladina a Lvího… (viac)