September 11: The New Pearl Harbor

Massimo Mazzucco

Scenár:

Massimo Mazzucco

Joseph Culp

Od útoku na Pearl Harbor po teroristický akt z 11. septembra 2001 v New Yorku. Detail i precíznosť tvorcov tohto dokumentu vám v 300 minútach ponúkne alternatívu príčin, prečo padli dve budovy obchodného centra v New Yorku, WTC 7, akým spôsobom došlo k poškodeniu samotného ministerstva obrany, Pentagonu, respektíve, čo sa stalo s letom 93, ktorého pád je vo všeobecnosti prezentovaný ako hrdinský čin pasažierov, ktorí nedopustili, aby došlo k nárazu do Bieleho domu. Ste stotožnený s názormi z oficiálneho vyšetrovania, respektíve s tým, čo pravidelne počas výročia tejto udalosti zaznie na obrazovkách komerčných ale i štátnych televízii? Alebo budete otvorený možnosti akceptovať inú verziu, balansujúcu na hrane trúfalosti a rebélie? (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Od útoku na Pearl Harbor po teroristický akt z 11 septembra 2001 v New Yorku. Detail i precíznosť tvorcov tohto dokumentu vám v 300 minútach ponúkne alternatívu príčin, prečo padli dve budovy obchodného centra v New Yorku, WTC 7, akým spôsobom došlo k poškodeniu samotného ministerstva obrany v Pentagone, respektíve, čo sa stalo s letom 93, ktorého pád je vo všeobecnosti prezentovaný ako hrdinský čin pasažierov, ktorí neodpustili, aby došlo k nárazu do Bieleho domu. Ste stotožnený s názormi z oficiálneho vyšetrovania, respektíve s tým, čo pravidelne počas výročia tejto udalosti zaznie na obrazovkách komerčných ale i štátnych televízii? Alebo budete otvorený možnosti akceptovať inú verziu, balancujúcu na hrane trúfalosti s rebéliou? Posúďte sami ... Do dnešného dňa som vzhliadol asi 13, 14 dokumentov o 11 septembri? Podľa mňa ich silu či kvalitu spracovania neradno znevažovať, lebo zbieranie dôkazov či informácií môže mať veľa podôb, pričom nie každý sa dostane k "pokladu", ktorý má takú váhu či hodnotu, ako iný bádateľ. Každopádne, "TENTO" je z pomedzi všetkých snímkov zrejme najprecíznejšie, najdetailnejšie spracovaný. Skutočne klobúk dolu. Divák uvidí, či vypočuje si vsetko čo je treba. Najmä prvá časť ponúka informácie, ktoré v predchádzajúcich dokumentoch proste nie sú, pričom jeho záver vám na 100% vyrazí dych. Viac nemá zmysel dodávať. Už sa teším kedy ho dajú v TV v hlavnom vysielacom čase. Ako to odpovedal ten Ranieri na otázku novinára, či Leicester obháji tento rok titul v Premier League? "Obhájiť titul? To skôr E.T. so svojou raketou pristane na Piccadilly." ()

GreatestFan

Pokud jste již někdy viděli jiné (oproti tomuto, chabé) dokumenty o 11. Září jako Loose Change, Zeitgeist, 9/11 Mysteries, Zero: Vyšetřování 11. Září... tohle je přímo pro vás. Myslím si, že znát pravdu o 11. Září je důležité, proto 11. Září pořád studuju. Každý takový dokument jsem viděl asi stokrát. Pořád jsem se po youtube šťoural, až jsem našel tento. Všechny starší dokumenty jsou na jedno brdo, protože všechny mají jen stejné závěry pořád dokola, která jsou neustále diskreditována. Právě proto 11. Září furt studuju. A jak vidět, tento dokument je prostě jiný. Ta stará diskreditovaná tvrzení zde jsou skutečně hájena. Massimo Mazzucco se zdá, že je skutečný výzkumník, kterého pravda skutečně zajímá a každé tvrzení koumá objektivně a nenechá se odradit, každým kecem, který zde vyvrací a které odradily od poznání pravdy i samotného režiséra Loose Change, Dylana Averyho, nebo Charlese Weitcha. Je vidět, že tito "debunkers" jsou fakt čuramedi, kteří se tvaří jak odborníci, jen pro prachy. Teď něco málo o Popular Mechanics, kteří zde jsou vyvráceni jako z dokumentu od History Channel "9/11 Conspiracies: Fact or Fiction". V onom dokumentu si vemou jednu záležitost 11. Září, například něco s "dvojčaty", jakože jednou je černá obrazovka, na které je jen velkým napsáno "konspirační tvrzení", pak záběr na někoho z 9/11 Truth Movement, který řekne svůj názor, pak zas černá obrazovka s titulkem "odpověď experta". Jednou z této "odborných odpovědí" je, že řízená demolice vždy začíná vespod. No nemyslíte, jací to jsou kreténi, že se považují za experty jen aby věděli, že řízená demolice začíná vždy vespod, což ani není pravda? A navíc aby ohledně toho dělali rozhovor s odborníkem na řízené demolice. OMMFG. Popular Mechanics jsou vlastně časopis, který píše o Monster Trucích, Nascar a články pro dospělé. Kde se v nich asi bere ta drzost hledat věrohodnost v tak citlivém tématu jako je 11. Září, ke kterému se vyjádřují příbuzní obětí, členové tajných služeb, vědci ze všech okruhů, svědci a na rakovinu umírající záchranáři na které vláda, která pro své nevinné občany coby oběti retardovaných teroristů z jeskyně, hodila bobek. A ještě je chtějí přirovnat k popíračům holokaustu. Tak mě napadá, co se takhle zeptat slavných Bořičů Mýtů. Ti by přece některá tvrzení otestovat hladce mohla jenže v tom je problém: Mají od televize Discovery výslovně zakázáno se 11. Zářím zabývat a na fóru Bořičů mýtů je zakázáno o tom diskutovat (https://www.youtube.com/watch?v=6GOrLY595Is). O tom co si celkově o hledání skutečné pravdy o 11. Září myslím můžu napsat celou knihovnu, takže toho tady moc nenapíšu. Proto bych vám jen doporučil hledat pravdu na stránkách 9/11 research, Debunking the Debunkers nebo 9/11 Blogger. Avšak jako veliký 9/11 researcher mám vlastní youtube kanál, kde ta nejlepší videa překládám a myslím, že by je měl každý vidět (pravda nejsem moc aktivní, ale o těchto prázdninách jsem toho udělal dost). Je tam i tento dokument, takže se prosím podívejte. Já jsem 911.Pravda.cz (odkaz zde: https://www.youtube.com/channel/UCbmkvWuYZkArpzduHoV9Hbw/videos) () (menej) (viac)

kyrtab

Dokument o 11.září 2001 uceleně, podrobně a věcně, přesně jak to máme rádi. A jako bonus přehledně. O dané problematice není lepší volby. Některé výsledky oficiálního vyšetřování jsou sporné, jiné podivné a zbylé vůbec nepasují. A pravda? Pravdu má vítěz. (K dnešnímu dni na yt volně přístupné i s přesnými českými titulky) ()

haffen

Hneď na začiatku je divák postavený pred informáciu, že "11 september budeme považovať za hanebný deň americkej histórie ". Ono je tá podobnosť s Pearl Harbor skutočne až moc veľká. Aktéri 11 septembra sú však vo veľkej nevýhode. Teraz máme obdobie, kedy nie je problém sa dostať k informáciám a hlasy nespokojných neustále silnejú. Nie som zástancom kadejakých konšpirácií, pretože všetky narážajú viac či menej na problém o dôkazoch a fundovaných názoroch. Lenže na strane pravdy o 11 septembri je veľa uznávaných architektov, chemikov, fyzikov, ale aj množstvo očitých svedkov. Či už to boli pracovníci v budovách, reportéri (a ich záznamy priamo z miesta činu), policajti, hasiči a záchranári. Dodnes je pre mňa najväčšou záhadou prečo nebolo vyšetrovanie na mieste "nehody", ale hneď sa odpratávali dôkazy (to je to najhoršie čo sa môže stať pri vyšetrovaní sa zbaviť dôkazov) a PREČO DO PEKLA spadla voľným pádom budova číslo 7 keď nebola takmer vôbec poškodená? A to jej konštrukcia bola ešte zosilnená, pretože bola v prípade potreby krízovým miestom prezidenta, sídlila tu CIA a pod... 4 1/2* P.S. Dokument je voľne dostupný na YT: https://www.youtube.com/watch?v=dsGvNbs03yM Urobte si vlastný názor. ()

Alan00

Asi jeden z nejlepších dokumentů o 11. září vůbec. Doporučuji všem zhlédnout. I když mě některé pasáže nebavily. Tak byl stejně dokument skvělý. ()

augustin43

střízlivý film. Někdy až příliš. Opakuje známá fakta a nenabízí vysvětlení. Přesto dávám plný počet hvězdiček, protože opakování je matkou moudrosti, a také je dobré se držet nesporných faktů, než diskreditovat hnutí za pravdu spekulacemi. Já bych je sice uvítal, protože už je mi dávno jasné, že oficiální pachatel není skutečným pachatelem a oficiální způsob provedení je nemožný způsob provedení. Takže už bych se rád posunul dál. ()