Príbeh o vzťahu medzi mladým mužom a zatúlaným šteniatkom, ktoré si mladík osvojí, je vyrozprávaný z pohľadu psieho žrádla. (figliar)

Vignette

Trochu jsem teda čekala, že psík bude na konci kraťasu jako koule a kamarádka dokonce předpovídala jeho brzkou smrt, aby to bylo správé morální poučení pro děti nevhodně krmící své zvířecí miláčky. Nakonec jsem ale tvůrcům odpustila, že je jim správná životospráva divé zvěře šumák a docela si filmík o obžerství (vy jste mysleli, že o lásce?) užila :) ()

Gemini

Předfilm Big Hero 6! No... a co jako? Dobře dobře, zapomněl jsem, že Big Hero 6 u nás skoro nikdo neviděl, takže co takhle? Krátký animák, co dostal Oscara! More interested.... Pořád mě nechápeš, tak ještě jinak - skvěle vymyšlená, vtipná a dojemná story toulavého štěněte, kterému se dostane páníčka-jídelního kanálníka a jména Winston, později paničky poblázněné zdravou výživou, a nakonec... spoilerovat něco, co má pár minut, je extrémnější prasárna než to, co do sebe ti dva svobodní mládenci hrnou pod tlakem, takže si to radši najděte a užijte si to;) 90% ()

Davies182

Ještě před začátkem superhrdinské Velké šestky vás v kině rozloží tenhle ultimátní zvířecí kraťas s nápadem, jaké se v dnešním sterilním Hollywoodu vyvažují zlatem. Briskní odpověď na palčivou otázku, existují-li dojemné prvoplánovité animáky. Jasně, že jo! ()

-bad-mad-wolf-

By jednoho ani netrklo, že sleduje vztahový životopis, jelikož je na něj nazíráno skrz nenažranou tlamu jednoho pséka (bezmála doslova). Fajn nápad a na každý pád milá záležitost - nic víc, nic míň. ()

Allien.9

"And the Oscar goes to... Pixar." What a surprise.;-) Roztomilé, vtipné, dojemné. Jen doufám, že si dětičky z filmu nevezmou příklad a nezačnou své zvířecí miláčky krmit podobnými "lahůdkami". V reálném světě totiž pejskové praktikující podobné žranice umírají; v křečích, na zástavu tukem obaleného srdíčka.;-) ()

boshke

Nejsem čokločlověk, ale tenhle kraťas se mi líbil. Aneb člověk, pardon, pes, se smíří i s veganskou šlichtou, hlavně když je jeho páníček šťastný. Zatím vypadá jako jediný skutečný či smyšlený pes, kterého bych asi byl schopen doma vystát... 80% ()

Stanislaus

Mile natočená jednohubka k Velké šestce, ve které se psík snaží stmelit po svém vlastním způsobu dohromady páníčka z jeho bývalou přítelkyní, byť se na počátku zdálo, že mu tento vztah zrovna moc nevyhovuje. Zkrátka příběh o psí ale i lidské lásce (nejen k jídlu), ve které je občas nutné dělat kompromisy. ()

Handle

Nesmírně milý kraťas. Takový animovaný koloběh života očima nenažraného psa by nebyl špatný ani v podobě celovečerního filmu... :) ()

Marek1991

Trocha mi to pripomenulo jedného nášho psa u mojich starých rodičov, akurát som čakal, kedy sa vyvracia prípadne dostane infarkt, ale zahrali to do rodinného šťastia, takže sa nedivím, že v súčasnej dobe kedy sa niektoré psy vyzdvihujú pomaly viac než deti to v USA malo taký úspech. No aspoň aj to tu zahrali tak, že dieťa a zviera sa majú radi, takže dá sa, veľmi pekné. ()

maddy

Príbeh jedného vzťahu pohľadom skrz psie žrádlo :) Fajn nápad, milé spracovanie, ale nič viac. Možno by sa zišlo viac vtipu, netradičnejšie vyústenie príbehu. Takto to je príjemne strávených, ale v každej sekunde predvídateľných päť minút. Také Pixarovské kraťasy sú zväčša o level vyššie. ()

filmsim

Milá krátkometrážní záležitost. Disney zkrátka umí hrát na city a zde to jen potvrzuje. Sledujeme zkrácenou verzi života jednoho pejska, který se né a né smířit se změnami,které nastanou až si páníček najde paničku. Animace není nějak detailní či triková, velmi mi připomínala animáky z 50.let, ale tady naprosto plní svůj účel a krásně vystihuje danou atmosféru. V prvních dvou třetínách je to pouze roztomilé, ale v té poslední mě to dojalo tak, že si tu čtvrtou hvězdu rozhodně zaslouží. 7.5/10 ()

kaylin

Na první pohled strašně jednoduchý film, ale na druhý pohled krásných pět minut, do kterých se vměstnal v podstatě celý život a jeho krásy. A to prostřednictvím jednoho malého psíka, který rád jí něco, co není z konzervy. Tohle je jeden z těch krátkých filmů, který vás dovede pohladit po duši. Hezky pohladit. ()

Oscary 2015 - výsledky

Oscary 2015 - výsledky

23.02.2015

Oscarová plichta. Víceméně. Americká akademie umění a věd vybrala nejlepší film minulého roku a je jím Birdman mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Iñárritu. Birdman získal celkem čtyři sošky,… (viac)

Oscarové nominace 2015

Oscarové nominace 2015

15.01.2015

Oscarové nominace jsou na světě. Letošní 87. ročník bude především duelem Grandhotelu Budapešť a Birdmana, jež čeká zápolení o devět sošek. Osm si jich může odnést Kód Enigmy, šest Chlapectví nebo… (viac)