Špičkového pilota Toppera Harleya (Charlie Sheen) prezývaného Macher požiada jeho veliteľ Block (Kevin Dunn), aby sa vrátil do služby, ktorú opustil pre fóbiu spôsobenú zlyhaním jeho otca pred mnohými rokmi. Bez neho sa totiž rozhodne nepodarí úspešne uskutočniť tajnú vojenskú operáciu Spiaca lasička, čo je krycí názov plánovanej akcie na zničenie atómových základní irackého diktátora Saddama Husseina. Topper sa na základni zoznámi so svojimi spolubojovníkmi, ale aj s krásnou psychologičkou Ramadou (Valeria Golinoová). V situácii najvyššieho ohrozenia sa zdá, že svoju fóbiu Topper neprekoná, ale napokon zvíťazí nielen nad ňou, ale aj nad nepriateľskými stíhačkami a dokonca aj Husseinom... (TV JOJ)

gemi

V devadesátých, kdy televize protáčela Top Gun minimálně jednou do roka na každém kanálu a všichni ho znali zpaměti, to byla bomba. Místy je to doslovný přepis Top Gunu, akorát parodovaný. Z toho vyplývá, že dokonalá znalost předlohy je nutností. Dnes už je to vyčpělá záležitost, ale snižovat hodnocení by nebylo fér. Ve své době to byla skvělá katarze. ()

Nix

Parodie na Top Gun. Topper je legenda. Charlieho filmy taky moc neznám a musím doplnit vzdělání, ale tohle znám velice dobře. Já nejsem fanda parodií, ale tady se prostě musíte smát i když nechcete. Opravdu povedený. ()

Baron Noktur

Totálna genialita! :D Scéna kedy Toper spieva Ramade Only You (and You Alone) je tá najlepšia v histórii kinematografie! "Vaša misia je zničiť jadrovú základňu. Ak by to nevyšlo, máte dva náhradné ciele. Mliekareň a strednú školu." ()

D.I.G

Pôvodne som si ako nick chcel dať tukančinčila- chlpatá papučka! Rozkošne blbé, dobre som sa pobavil, frky sú tu pre každého aj keď niekedy dosť ostré. ()

IronRocky

Skvělá parodie, která je plná originálních nápadů a paroduje spoustu akčních filmů. Skvělej Lloyd Bridges, který mistrovsky zahrál admirála Bensona. Žhavé vystřeli společně s Bláznivou střelou podle mě patří mezi nejlepší parodie. ()

hero_bk

Je pravda, že jsem se zasmál, ale rozhodně to není nejlepší parodie, protože tam přece jen chybí to, co většina ostatních kvalitních parodií má: Děj. Bláznivá střela, Johnny English i Scary movie děj mají a zasmál jsem se u nich víc. ()

Alojs

To byly časy. To ještě Amíci uměli natočit poctivou parodii s nevídanou kadencí. Co fórek, to trefa do černého, žádný náznak trapnosti, žádné fekálie, dnes již utopická vděčnost jednomu jedinému filmu a řada vynikajících postaviček (Lloyd Bridges je klasa). Vynikající filmík se stejně vynikajícím pokračováním. Společně s Bláznivými střelami to nejlepší z filmových parodií. ()

RajCZitko

Velice zdařilá parodie. Sice ji trochu strhlo její ještě lepší pokračování, ale i tak si myslím že to byl zlomový bod pro vývoj parodií vůbec. ()

TommyDiamond

Každý zná tento film na zpaměť a i po dvacáté se člověk zasměje. Lepší parodii jsem asi těžko viděl. Charlie Sheen zahrál na jedničku,ale nejvíc stejně pobavil Lloyd Bridges. Celkově 80% ()

slavokvasic

Jednoznačne najlepšia paródia na akčný film akú som kedy videl. Charlieho si vždy budem spojovať hlavne s týmto filmom. A postava Lloyda Bridgesa je jednoducho geniálna. Určite sa u mňa tento film zaradil do kategórie "legendary"... ()

TaNya_

Parodie celkově moc nemusím, ale tahle se mimořádně vyvedla. Charlie je tady naprosto perfektní - bavila jsem se po celou dobu. Ani předtím nemusíte vidět Top Gun :). Nejlepší slanina !!! ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (viac)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)