Špičkového pilota Toppera Harleya (Charlie Sheen) prezývaného Macher požiada jeho veliteľ Block (Kevin Dunn), aby sa vrátil do služby, ktorú opustil pre fóbiu spôsobenú zlyhaním jeho otca pred mnohými rokmi. Bez neho sa totiž rozhodne nepodarí úspešne uskutočniť tajnú vojenskú operáciu Spiaca lasička, čo je krycí názov plánovanej akcie na zničenie atómových základní irackého diktátora Saddama Husseina. Topper sa na základni zoznámi so svojimi spolubojovníkmi, ale aj s krásnou psychologičkou Ramadou (Valeria Golinoová). V situácii najvyššieho ohrozenia sa zdá, že svoju fóbiu Topper neprekoná, ale napokon zvíťazí nielen nad ňou, ale aj nad nepriateľskými stíhačkami a dokonca aj Husseinom... (TV JOJ)

TaNya_

Parodie celkově moc nemusím, ale tahle se mimořádně vyvedla. Charlie je tady naprosto perfektní - bavila jsem se po celou dobu. Ani předtím nemusíte vidět Top Gun :). Nejlepší slanina !!! ()

joelly01

Obavam se, ze jsem Zhave vystrely videla 1. V prilis pozdnim veku 2. V blbe nalade 3. Den po "Udoli vcel". U tohodle jsem akurat tak obracela oci v sloup. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Co říct? Prostě kultovní parodie! Sice příběhově je dost jednotvárná až nudná, ale všudypřítomné frky a "debilní" scénky to skvělé vynahrazují. ()

Godhaj

,,Ležíte v posteli s bezvadnou holkou nebo klukem a za hodinku jste pod drnem!“ Žhavé výstřely nejsou tak žhavé, jak jsem si je pamatoval. Vůbec nedosahují svou kvalitou ani po kotníky Bláznivým střelám. Když se to pokouší parodovat filmy jako Top Gun, dělá to aniž by byl výsledek nějak vtipný. Vlastně jsem se za celou dobu smál jen zmatenosti postavy admirála. Ke konci se parodické prvky opakují a skákající letová obsluha z letadlové lodi mě už naprosto nudila. A milostné hrátky hlavního dua byly nezajímavé a zdlouhavé. Prostě Žhavé výstřely pro mě nejsou žádná zábava. ()

Honsik

Parodické filmy v plenkách, Žhavé výstřely jedno z prvních děcek a hned dítě nesmrtelné!!! Není moc filmů, které bych si mohl pouštět pořád dokola a není jiný film (až na Ž.V.2), ve kterém stále objevujete nové a nové gagy! ()

J.McClane

To nejlepší co může přinést daný žánr! Člověk to může vidět v neomezeném množství a stejně ho povrchnost a oplzlost některých vtipů naprosto neomrzí... ()

Salavard

Když jsem to viděl poprvé, smál jsem se od začátku do konce, když sem to viděl podruhé, tak jsem se smál znovu stejným vtípkům, ale zároveň i jiným, kterém jsem při prvním shlédnutí nepostřehnul. Je opravdu až neuvěřitelné, že je možné udělat film plný takové nálože humoru všeho druhu. Při některých vtipech jsem až brečel smíchy, což se mi často nestává, ale nemohl jsem si pomoct. Jenom škoda, že už ho znám málem zpaměti. Spolehlivě mi ale dokáže zvednout náladu. Jeden z absolutně nejvtipnějších filmů všech dob, zaručeně. ()

RunningMan

Perfektní parodie na plno úspěšných filmů. Ze skvělými herci a také perfektními vtipy které zaručeně každého dostanou ale protože mi tady ještě něco chybý tak ****. Ale tu pátou jsem musel dát dvojice. ()

vitac.

Nepřátelská letadla, 12 hodin. Vážně? To máme ještě... 68 minut. Jdu přidělit hvězdičky a napsat komentář:) Výborná komedie. Jsem přesvědčen, že znát lépe parodované filmy (mám na mysli hlavně Top Gun, který jsem viděl naposledy tak před patnácti lety a nic si z něj nepamatuju) a mít víc času na důkladné prozkoumání všech záběrů, tak bych se pobavil ještě víc. Vtipný scénář je navíc spojen s pěkným zpracováním, hudebním doprovodem a výkony herců... Takže se těším na další opakování a také na druhý díl! Welcome home banner. ()

gidzitka

Jsou tak proklatě vtipné až začnete s nostalgií vzpomínat na dříve proklínaný "Top Gun". Charlie Sheen vás stačí rozesmát už jen imitací projevu Toma Cruise. A co teprve admirál, který nemá čich, ale ještě navzdory drobným karambolům (uklouznutí na rybě, bimcnutí se do křídla letadla,...) dokáže dát do zubů padouchovi. Píseň "Only you" vám už nikdy nebude znít stejně, protože ta vykrádačka ikonických příběhů stříbrného plátna je přímý zásah na vaši bránici. Za všechny bych vypíchla scénu se Supermanem a holubem, který přimrzne k hrdinově ruce... Scéna v baru, kdy Ramada zpívá velmi "sexy" navzdory schrasnutí z křídel piana, pohřeb Mrtvoly... a následná čestná salva ('"Vrátili se!") či replika nebohého Mrtvoly před operačním sálem:"Jsem v nemocnici. Jsem v bezpečí!" se zařadí mezi vaše oblíbené scény tak jistě jako že Machr Harvey s ulítlým podvozkem, jakož i 1. a 2. křídla, klesá?" "Klesá!" ()

wlk1

Těžko něco napsat bez spoilerů a vyjmenovávání scén, snad jen že je jednička ještě trošičku slabší než dvojka? Ale pořád dnes člověk nezkoukne novou parodii takového ražení a šílenství jako jsou Žhavé výstřely. 4* ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (viac)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)