Na vaše bránice čoskoro zaútočí ďalšia generácia známej filmovej rodinky Griswoldovci. V hlavných úlohách filmu Griswoldovci od New Line Cinema, sa predstavia Ed Helms („The Hangover" filmy) a Christina Applegate („Anchorman" filmy), ktorí zoberú rodinu na cestu, kde spoločne zažijú ďalšie bláznivé dobrodružstvo. Film je debutom dua Jonathan Goldstein & John Francis Daleys. Rusty Griswold sa podľa vzoru svojho otca rozhodne pre upevnenie rodinných väzieb, rozhodne sa prekvapiť svoju ženu Debbie a ich dvoch synov Jamesa a Kevina a zobrať ich do najobľúbenejšieho amerického zábavného parku Wally World. (Continental film)

Rayen1

Cringe fest založenej na trapnejch situacích a recyklovaným fekal USA humoru... párkrát jsem se zasmál (hlavně u scén s Albánským autem), ale jinak je to prostě stokrát viděná nuda. ()

IZFNP

Pre mňa príjemné prekvapenie. Samozrejme, skutočne vtipných je len asi 40% vtipov, no ďalších 20% je minimálne úsmevných. To je na komédiu, od ktorej som čakala stopercentné prekročenie hraníc dobrého vkusu, prekvapivo dobrý pomer. Ed Helms lezie väčšinu stopáže na nervy, zvyšok osadenstva však pomerne dobre funguje. Moc chválim úvodné i záverečné titulkové premietanie fotiek a taktiež soundtrack bol bez výnimky podarený. S niektorými motívmi film naložil úplne inak, než som čakala, čo tiež prispelo k lepšiemu dojmu. Z núdzového výberu na večer v kine sa napokon stala zábava, ktorú sme si s kamarátmi užili. Neverím. 55% ()

Vimrak158

Předchozí výlety rodiny Griswoldů byly vždy vtipnými, příjemnými, oddychovými a pohodovými filmy. Nic se nezměnilo. Mladší generace Griswoldů dospěla a nyní bere otec Griswold (Ed Helms z Pařby ve Vegas) svoji rodinu na další výlet do Walley Worldu, přičemž při cestě samozřejmě nic nebude vycházet, tak jak má. Vše je tedy při starém, ale to provedení, jednotlivé gagy a vtipy, to je něco neuvěřitelného. A jsem rád, že neuvěřitelně skvělého a vtipného. V kině jsem se NIKDY takto nezasmál a celý film je neskutečně zábavný a vtipný od samého začátku až do konce. Od toho filmu jsem čekal málo, ovšem Rkový (mládeži nepřístupný) trailer mě příjemně navnadil. Z kina jsem odcházel naprosto nadšený. Jak jsem již řekl, film si drží skvělé tempo po celý film a neustále nás zásobuje dalšími a dalšími úlety. Do toho velmi příjemná délka filmu, skvělý soundtrack a naprosto boží camea (menší role), které si, minimálně Chris Hemsworth, vyloženě užívá. A že je proč :-D Rozhodně doporučuji, pro mě jedna z nejlepších komedií vůbec a svým předešlým dílům ostudu rozhodně nedělá. Ba naopak, některé překonává. ()

Facerr

Tohle mě mooc bavilo. Buď jsem se řehtal, nebo jenom koukal s otevřenou pusou. Na původních Griswoldech jsem vyrost a musím říct, že tohle "pokračování" nový generace původní Bláznivým dovoleným vůbec nedělá ostudu. Je hezky vidět, jak se posunul svět, jeho pojetí humoru a taky to, jak se v komediích "přitvrdilo". Jako bonus dostanou milovníci The walking dead, jako já, jednu třešničku na dortu navíc;) ()

DonBraso

Čekal jsem pohromu a dostal jsem dobrou komedii,která vůbec nebyla špatná.Cameo hlavních dvouch herců skvělé osvěžení,fakt super pár gagů.Jestli tam někdo viděl moc fekálních hrátek,tak já ne,Ed Helms super a Hemsworth si ten kousek co zahrál nesmírně užil.70% ()

Blazis34

Tento film záleží jak uchopíte. Pokud chcete filmovou kvalitu, jste na špatné adrese, pokud prominete stupidní humor a chcete se jen pobavit, vítejte. Bláznivá dovolená je opravdu bláznivá a po chvilce tušíte, jak asi každá aktivita dopadne... fiaskem. Ed Helms není špatný, hraje toho správného moulu, avšak jeho "komplicové" za ním zaostávají o parník. I tak pár vtipných scén by se našlo (i když těch trapných je jasně více) a cíl pobavit diváka se sem tam podařilo, ale nic víc. Film na jedno shlédnutí u kterého se ale moc nenudíte. Tak dávám tři hvězdy - 60%. ()

lobo87

Slabé štyri *. Ale bavil som sa tak dobre, že menej dať nemôžem, i keď je to hlúpe, , predvídavé a občas nevkusné. Ale niekedy sa proste potrebujete zasmiať na jednoduchých veciach. Obsadenie bolo fajn, prekvapil Hemsworth, naopak Gisondo pôsobil dosť nesympaticky. Myslím si, že hocijaké intelektuálovi by sa pri sledovaní tohto filmu pohli kútiky úst smerom nahor. A to je fajn... 70% ()

Labrio

Od této "komedie" jsem nic neočekával a musím se poplácat po rameni, že jsem dobře udělal. Zápletka filmu je naprosté klišé a rádoby vtipné scény jsou vtipné možná tak pro skupinu lobotomizovaných puberťáků značně posílených alkoholem a LSD. ()

blondboss

No asi tu pôjdem veľmi proti prúdu, ale ja som sa neskutočne bavil. Až ma niekedy mrzí, že veľké množstvo hodnotiacich sa tu hrá na prudko intelektuálnych a následne nereálne ovplyvnia hodnotenie. Áno, miestami trošku prepáleny a stupídny humor, ale na väčšine gagov som sa neskutočne bavil a film som pozeral bez jediného hluchého miesta. A presne o tom dobrá komédia je, lebo pri tomto remaku som sa prichytil množstvo krát doslova pukať od smiechu, čo sa mi pri celej sérii stalo párkrát. A cameo Chevyho a Beverly bolo len sladkou čerešničkou na torte. Skvelá atmosféra, vkusné odkazy na predošlé diely a aj keď nevkusná, ale za to parádna zábava. Som fakt milo prekvapený. 75 % ()

The_soloist

Pár úžasných momentů... Chris Hemsworth byl super, ale jinak se jedná o těžký průměr a možná i hůř. Ed Helms mě moc nepřesvědčil jako tahoun film. ()

Mikecat

Ten nastriekaný čierny penis cez polku hnusnej tyrkysovej bulharskej hondy mám doteraz pred očami:). Ako aj trčiaci Chrisov penis z boxeriek po titulkoch, ako aj zvracajúcu mamu blondínu na školskej párty, pehavého bojka s gitarou a malého šmejda s igelitovým sáčkom a raftingového inštruktora topiaceho sa v perejách. Kamkoľvek sa pohnú, všetko sa poserie a združujúca dovolenka ako to už býva iba rozoštve celú rodinu. Alebo? Lietam Econoair firmou, aby som bol doma s vami. Záverečná scéna sediaci manželia pri toaletách v lietadle na ceste do Paríža nemá chybu. Koľko trvá cesta? 12 hodín... Za hudbu by som dal * menej: "motherfucker" temerafy sa k rodinnej komédii fakt nehodia. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (viac)

Thor bude krotit kafe

Thor bude krotit kafe

11.06.2015

Chris Hemsworth (Avengers: Age of Ultron) má novou práci. V minulých letech si vydělával jako superhrdina v Thorovi, elitní řidič v Rivalech nebo kyberpostrach v Hackerovi, letos ale bude předvádět… (viac)