Seriál vypráví o královské rodině Inhumanů, rasy geneticky vylepšených lidí, kteří byli představeni již v seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. Královská rodina v čele s králem Black Boltem (Anson Mount) žije na Měsíci ve městě Attilan v utajení před obyvateli Země. Příběh začíná ve chvíli, kdy bratr Black Bolta Maximus (Iwan Rheon) zorganizuje převrat a zbytek královské rodiny je nucen uprchnout na Zemi na Havaj. Zatímco se členové rodiny snaží najít jeden druhého a seznamují se se zcela neznámým prostředím, Maximus za nimi vysílá své spojence. (Adasin)

Yancl

Tohle že je z dílny Marvelu ? Hodně velké odbočení. InHumans se kvalitou hodí k nočnímu vysílání na Prima Cool jako seriál k vyplnění vysílací pauzy. Viděl jsem všechny seriály od Marvelu, které mají laťku hodně vysoko. Tento seriál je opakem. Tahle hrůza mi připadla jako na rychlo slátaná rychlokvaška (vždyť i herci mají celou první sérii stejné oblečení). Za mě osobně zklamání. Plusem je určitě samotný námět InHumanů, jejich schopnosti a tak trochu očekávání jak to asi dopadne, díky čemuž jsem se dokázal dívat do poslední dílu. A ten roztomilý přerostlý bulldog se schopností teleportace :) Zbytek je bohužel špatně, místy se na to nedá dívat, jak hloupé to je. Myslím, že druhá řada jen tak nebude a tahle partička upadne v zapomnění. [40%] ()

DarthFailord

Brutálně podhodnocený seriál. Nechápu tu nedoceněnost. Jenom proto, že to není napojeno na xmenovské universum je nesmysl tvrdit, že je to horší než The gifted. Je to přinejmenším srovnatelné, ne-li lepší. Byla to příjemná změna. Teleportovací psík v topu. 70% ()

Dolby.130

Trochu som čakal viac ale celkom sa dalo. Akcia no nič moc, dej ako celkovo dalo sa. Maximus je pekný hajzlik ale Black Bolt sklamal čakal som že bude viac trvať s takým hlasom a on za celu seriu povedal dve slova. Ale chýbala tomu seriálu duša ale nebolo to najhoršie dalo dá. A v podstate je mi jedno či bo bude aj pokračovať ale dávam 4*. ()

Likan7

Chcete natočit sci-fi seriál, jenže nemáte scénář, herce ani peníze a musíte to mít sakramentsky rychle natočený. Tak by se dali Inhumans shronout do jedné věty. Attlian, fantastické technologické město na Měsíci, tu reprezentuje královská rodina o asi 6 členech, asi 4 zlý záporáci, 5 střážných a 30 lidí v nižší vrstvě. Celý seriál se odehrává na Měsíci (chápej asi ve 4 pokojích, 2 chodbách a jednom digitálním záběru na město), nebo v lese na Hawaii, ze které jsou sice krásný záběry na přírodu, ale většinou si hrdinové hrají na babu s těmi zlými. O schopnostech tu je pouze řeč, protože nezbyly už ty peníze na jejich předvedení, takže se tu o nich jen mluví a Inhumani si dávají jen držkovanou. Medúze raději hned v prvním dílu oholili hlavu, aby náhodou nestály její vlasy moc peněz. Scénář je jedna velká fraška a jakýkoliv jiný seriál by tenhle příběh odvyprávěl za 2 epizody. Tohle je prohra a jen potvrdila, že co se seriálů týče, byl Marvel vlastně dost v kelu (čest výjimkám). Nejslabší Marvel seriál. ()

RedRose

Tak musím napsat, že tohle je poprvé co mě seriál od Marvelu vysloveně zklamal... Asi to přijít muselo, ale tady to prostě bylo celé pitomé a celkově vlastně úplně o ničem... Fakt velké štěstí bylo, že to má jen 8 dílů, protože víc takto znuděných epizod bych asi nezvládnul... Bohužel... ()

Uesbe

Toto by bol v roku 2002 hit. Naj béčkovejšie Bčko čo sa týka deja, ale postavy boli skvelé - patetická šľachta, ktorá sa nevie ani bez služobníctva o seba postarať, cool havajčania, zaujímaví zločinci, Maximus ako šmejd z prvých bondoviek.......a ten pes!, ()

Mr.Baboon

Nevidím v tomhle seriálu nic, co by mě nutilo dát tomu tak malé hodnocení, jako dávají všichni ostatní. Možná ano, CGI stálo za prd, ale pro mě to bylo tak všechno. Příběh dával smysl, posouval se dopředu a já se bavil a těšil se každý týden na další díl. !!!SPOILER!!! Škoda smrti Maxima, do budoucna by se pro něj ještě našlo určitě využití. Nicméně, když byl seriál zrušen a další série nebudou, ani to tak vlastně nevadí. ()

TaNya_

Obrovský zklamání, po 4 dílech jsem od toho utekla. Mrzí mě ten promrhanej čas. Nápad jako spin-off k Agents of S.H.I.E.L.D. by to byl dobrej, ale někdo se to nejspíš snažil hodně uspěchat. ()

dragonian

ako film by sa toto AV dielo urcite dalo pozriet - obohacuje MCU o nove postavy, deje a vsetko tam krasne zapada, ako serial je to vsak dost nevyvazene, a je z celej idey dake vesmirne - mesacne - beverly hills ()

Mr.Ward

Fakt velká škoda. Příběh zaujal, ale chtělo to normalní vysokorozpočtový film. Takhle opravdu bije do očí okleštění schopností hrdinů a papundeklové kulisy. Neskutečně promarněná předloha a první přešlap Marvelu. ()

DaweForeman

Seriály od Marvelu jsou vskutku tragické. Nejhorší je to o počinech z oblasti Hell's Kitchen, tak jsem očekával, že něco bližšího Agentům SHIELDu bude lepší, ale jak jsem se mýlil. Strašně nafoukaný záporák, který se chová jako malé dítě, namyšlená královská rodina, která by sama zasloužila pořádný výprask a plno událostí, které vyznívá úplně vniveč a nedej bože ony dialogy. Co se týče příběhu, tak ten mnoho rozumu taky nepobral a je to nejklišovitější klišé, které jsme viděli jinde a jde mnohem lépe zpracovat - dokonce i v tom samém univerzu (viz Loki a Thór) - rozepře o moc a uznání mezi bratry královské rodiny, která vede ve vzpouru, tyranii, boj o život a mnoho dobrodružství. Jenže bohužel tohle nemá žádnou hlubší myšlenku, napětí a ani žádné vedlejší poslání. Přesto sem to vydržel shlédnout do konce, abych věděl o čem to je a zjistil nějaké nové informace z marvelovského univerza. Občas ale zde byla mnoha technických nekonzistencí s např. Agentama SHIELDu, takže to člověk ani nemůže brát příliš vážně. ()

mrclTV

Jasne, nie všetko, čo má v názve Marvel musí vykazovať známky kvality (opak je skôr pravdou), ale aj to má svoje medze, ktoré Inhumans úspešne zborili. Táto zle napísaná (úplne prvá scéna je celkom slušný kaliber prúseru a hlavnú zápornú postavu spoznáte behom dvoch minút - áno, je to ten herec z GoT), kostýmová rozprávočka so zápletkou kvalitnou ako slohová práca 16-ročného siedmaka ZŠ, s trikmi na úrovni regionálnej televízie, je jasným príkladom, že len známe meno nestačí. Jediná výhoda Inhumas je to, že je to krátke a snažilo sa to divákovi spropagovať Havaj, ale ani to mu nešlo veľmi dobre. PS: A pritom seriál mohol ísť úplne iným smerom, takmer vôbec nepreskúmal možnosť ísť vážnejšou notou a rozpitvať nespravodlivý kastovnícky systém Attilanu a rasizmus inhumanov voči ludom.... ()

blondboss

Marvel neustále rozširuje svoje univerzum, vytvára rôzne podsvety a pre diváka je to len a len dobre vidieť niečo také sa paralelne vyvíjať. Toto bol pokus trošku sa povenovať nezávislej rase v rámci univerza zvanou Inhumans, ktorá sa už predtým objavila v seriáli agentov Shieldu. Prečo to ale tvorcovia spravili tak nemohúcim a neoriginálnym štýlom, tak tomu fakt nerozumiem. Tento seriál totiž okrem úvodu neponúka nič zaujímavé a vlastne sa štýlom vraciame niekde 15 rokov dozadu, kedy sme s úžasom objavovali seriál Lost. V rámci Marvelu jednoznačne zatiaľ najslabšia a veľmi priemerná séria. 50 % ()

Stanmi

Král Black Bolt (Anson Mount) spolu se svou manželkou Medusou (Serinda Swan) vládnou malému národu známém jako Nelidé ve městě Attilan na Měsíci. Králův bratr Maximus (Iwan Rheon) se však rozhodne získat trůn pro sebe, což se mu záhy podaří a Black Bolt a jeho rodina jsou nuceni uprchnout na Zemi… Pokud nejste zrovna fanoušci Marvelu, tak vám Nelidé nebo spíše Inhumans (to zní přece jenom lépe) asi mnoho neřeknou, takže nejdříve troška historie (nikoho nezabije). Tihle superhrdinové totiž nejsou žádní nováčci, protože je stvořilo v 60. letech legendární tvůrčí duo Marvelu Stan Lee a Jack Kirby a původně se jednalo o protivníky Fantastické čtyřky, ale záhy se z Inhumans stali regulérní hrdinové a dočkali se i vlastní komiksové série. Možná si říkáte, co jsou vlastně zač? Jednoduše řečeno, jsou to takoví X-Meni, akorát se se svými schopnostmi nerodí, ale získávají je během procesu tzv. terogoneze. A nyní už k samotnému seriálu. Na úvod zmíním jednu zajímavost (já vím, jsem hrozný), a to že s Inhumans se původně počítalo jako s regulérním celovečerním filmem (koneckonců dostal své vlastní logo i termín), ale někomu se to zkrátka nepozdávalo a tak se páni producenti rozhodli natočit „jenom“ televizní seriál. Což by zase tak nemuselo vadit, protože žijeme v době, kdy televizní seriály mají štědrý rozpočet i hvězdné herecké obsazení, bohužel v tomto případě se producenti rozhodli pro tu levnější variantu. A když píšu levnou tak opravdu levnou, takže žádné bombastické scény, vymazlené efekty ani spektakulární herecké obsazení, zkrátka je tu seriál, který po všech stránkách vypadá jako chudý příbuzný filmových marvelovek. A nezachrání to ani úvodní dvojdíl, který byl s velkou pompou uveden do kin, ale kromě pár efektních záběrů a pár slušných cover verzí slavných skladeb tady člověk nenajde nic co by ho odlišovalo od ostatních šesti dílů. Obsazení je vyloženě seriálové, hlavní hvězdou je tak trochu paradoxně záporák Maximus v podání Iwana Rheona, který je zároveň nejzajímavější postavou celého seriálu, na straně těch „hodných“ tak najdeme Ansona Mounta (němý král Blackbolt), Serindu Swan (královna Medusa), Kena Leunga (rádce Karnak) nebo Eme Ikwuakora ("bodyguard" Gorgon), kteří aspoň vizuálně nevypadají vůbec špatně a v zásadě ani špatně nehrají, ale nohy jim podkopává především chabý scénář, což lze krásně doložit u samotného královského páru, kdy Blackbolt se v prvních epizodách chová jako slabomyslný a Medusa poté co přijde o své vlasy, už prostě nemá jakožto postava moc čím zaujmout. A to bohužel platí o celém seriálu, kde za něco stojí prakticky jenom začátek a konec a vše mezi tím je jenom vata, ve které se postavy hledají po celém havajském ostrově a "šílený" Maximus skrze své přisluhovače je opakovaně zkouší sprovodit ze světa, sem tam se sice objeví nějaká solidní scéna, povedený zvrat, odkaz nebo vedlejší postava (překvapením pro mě bylo, že se zde objevil Lockjaw a zajímavý byl také záporák Mordis, který paradoxně nepochází z komiksové předlohy). Celkově vzato jsou tak seriáloví Inhumans prostě zklamáním, což mě celkem mrzí, protože potenciál tady rozhodně byl, ale chtělo by to více času, peněz a především lepší scénáristy, kteří by z postav a příběhu dokázali vytěžit maximum, takhle jsou Inhumans jen průměrným seriálem, který sice vyloženě neurazí, ale ani nijak nenadchne, snad kromě pravověrných fanoušků královské rodiny z Attilanu, ale i ti určitě naleznou lepší zábavu na stránkách komiksů. () (menej) (viac)

BaronMartin

Inhumans jsou taková černá ovce Marvel seriálů, o které se nemluví :D A já naprosto chápu proč. Pokud bych měl popsat Inhumans třemi slovy, tak to je levný, nudný a zbytečný. Už od prvních momentů a scén je poznat, že budget seriálu nebyl moc velký. Všechno vypadá strašně nezajímavé a levně, CGI je většinu času odporné, kostýmy jsou směšné a třeba samotný Attilan vůbec nevypadá jako epický a velkolepý palác, ale jako nějaký cementový bunkr. Prostředí jsou strašně nezajímavá, většinou se seriál odehrává v havajských džunglích, kde je opět poznat, že seriál si nemohl dovolit dražší lokace. Levnost je ihned vidět i na schopnostech hlavních postav, které většinu času... prostě nejsou. Black Bolt svůj ničivý hlas použije 3x za celý seriál, Medusa o své pohyblivé vlasy přijde hned v první epizodě a zbytek seriálu je prostě nemá, Gorgon, který má místo nohou kopyta, je většinu času snímán kamerou od pasu nahoru, případně nosí boty. A samozřejmě, digitální pes Lockjaw vypadá hrozně :D Prostě je vidět, že se šetřilo úplně všude, kde to šlo. A pokud si říkáte, že tvůrci za to přece nemůžou, že nemají peníze.... tak proč si sakra vybírají takovéhle velkolepé téma. Nebudu přece točit seriál o mimozemšťanech na měsíci se schopnostmi, když na to nemám budget :D Zbytek seriálu je taky dost tragický. Příběh je nudný a totálně nezajímavý. Děj se dá shrnout za pár minut a vlastně seriál by šel zkrátit do asi 3 epizod, ale je roztahán na 8 dílů. Postavy jsou špatně napsané, hlavní parta Inhumans je strašně arogantní, nesympatická a všichni se chovají jako úplní idioti. Vedlejší lidské postavy nemají prakticky žádný prostor a charakter a jsou úplně zbytečné. Záporák Maximus se sice snaží, taky schytal poměrně kvalitního herce, Iwana Rheona, který mu dodává aspoň dobré charisma, ale jeho postava je taky velice arogantní, nechápete vůbec, co vlastně chce, jelikož svoje cíle za seriál asi 10x změní, a rozhodně to není dobře napsaná postava. Kdybych měl říct pozitiva, tak finále mě opravdu bavilo a je to jediná epizoda, která mě přišla dobrá. A to asi tak nějak pozitiva končí... :D Vlastně, tenhle celý seriál je strašně zbytečný, jelikož i další MCU projekty se od něj distancovaly :D Takže jestli fakt hodně netoužíte vidět podprůměrný Marvel seriál, nedívejte se na to. Je to zbytečné. Pokud vás zaujal děj, kdy se parta mimozemšťanů dostane na Zemi a postupně ji objevují, existuje tisíc filmů s takovýmto tématem, klidně i u Marvelu. Thor, Captain Marvel, možná i ten stupidní Howard the Duck, všichni tohle téma zpracovávají lépe než Inhumans, kteří jsou prostě nezajímaví. A je to smutné, jelikož potenciál tu určitě je. Hlavně v posledních 2 dílech jsem viděl, že kdyby seriál měl trochu víc peněz, schopnější scénáristy a člověka, který by to dokázal dobře zrežírovat, tak by to vůbec nemuselo být špatné. Bohužel, Inhumans se prostě nepovedli. Je to strašně levně působící, je to nudné a nezajímavé, se špatně napsanými postavami, nudným dějem, hrozným vizuálem, efekty i akcí. Téměř nic na tomhle seriálu není dobře. Ten potenciál tam je, jenom ho nikdo nevyužil. A to je strašná škoda. Inhumans tak navždy zůstanou jedním z nejhorších Marvel seriálů, a to jenom proto, že tvůrci netušili, co mají s touhle látkou dělat... Levné, nezajímavé, nudné a zbytečné. Tak se dají popsat Inhumans. Veliký podprůměr, který nestojí za vaši pozornost. Hodnocení: 40% () (menej) (viac)

mr.twizta

Cela miniserie je hrozna sracka a poradny kemr chlustnuty na skvelou komiksovou predlohu, nicmene jak jsem to tyden co tyden sledoval, vlastne jsem se zvrhlym zpusobem dost bavil. Scott Buck uz snad nedostane zadnou dalsi prilezitost vest jakoukoli show, protoze v kratkem casovem sledu zvrzat Iron Fista i tohle, to chce opravdovy talent. ()

Tribe odpad!

Naprostý vrchol seriálového dna v podání MARVELU. Nic zbytečnějšího, plytčího a nudnějšího už snad nikdy nevydají. ()

Kdo si zahraje Inhumans?

Kdo si zahraje Inhumans?

01.03.2017

Agents of S.H.I.E.L.D. na podzim dostanou vzdáleného bratránka. Stanice ABC totiž vyšle na obrazovky Inhumans, další marvelácké superhrdiny, které lehce nakousnul právě seriál s agentem Coulsonem.… (viac)

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

23.01.2017

Studio 20th Century Fox se práv na X-Meny jen tak nevzdá, takže je Marvel pomalu začal nahrazovat Inhumans. Rasa superlidí, kteří vznikli při experimentech mimozemské rasy Kree, se objevila už v… (viac)

Marvel oznámil své plány do roku 2019

Marvel oznámil své plány do roku 2019

28.10.2014

Dva týdny zpátky jsme se dozvěděli comicsové plány DC a nyní je oznámil i Marvel, který proti Wonder Woman, Flashovi nebo Justice League nasadí řadu nových superhrdinů i události nejvyššího kalibru.… (viac)