Kingdom

• USA Navy Street (pracovný názov) (viac)
USA, (2014–2017), 30 h 40 min (Minutáž: 43–56 min)

Tvorcovia:

Byron Balasco

Hudba:

Tyler Bates

Frank Grillo, Kiele Sanchez, Matt Lauria, Nick Jonas, Joanna Going, Paul Walter Hauser, Jonathan Tucker, Juliette Jackson, Natalie Martinez, Mac Brandt (viac)

Seriál, který nás zavede hluboko do světa MMA zápasníků. Alvey (Frank Grillo) a Lisa (Kiele Sanchez) se snaží udržet jejich tělocvičnu Navy Street nad vodou. Jejich největší nadějí je syn Nate (Nick Jonas), který je skvělý zápasník. Zato s druhým synem moc dobře nevycházejí, nedokáže se usmířit se svým otcem. A aby toho nebylo málo, tak se z vězení vrací Lisin bývalý přítel a zápasník (Matt Lauria). (topr harley)

barteca

První dva díly navnadily ! Po pěti zvyšuji na 5, propracované po všech stránkách. 2. série masterpiece až na dřeň ! 5+5 Třetí série drží laťku , prostě je to prokreslené, živé, všichni hrají jako bozi ...... ()

studo

Prvá séria končí vo veľkom štýle, priamym zásahom medzi očí tých, ktorí neverili, že sa z tohoto dá spraviť fungujúci seriál... Dejové linky, charaktery a štýl, akým sa to rozpráva + božia ručná kamera... ()

Heroine

Chytlavé, velmi dobře obsazené, příjemně dramatické. Škoda jen, že je to občas zbytečně "nevhodné pro děti a mládež", protože jinak by se mi to sledovalo mnohem příjemněji. A nemám na mysli násilí. Ženské v tomhle seriálu jsou opravdu prvotřídně nesympatické mrchy, jedna vedle druhé. To udělá docela dojem. A jinak Jay Kulina je top postava. Třetí série mě trošku zklamala po dějové stránce - mnoho příběhů zůstalo nedokončených, a celkově jako kdyby trochu došla šťáva. ()

DarthFailord

Musím říct, že v záplavě seriálů se najde spousta kvalitních, skvělých a zábavných seriálů. Ale tohle se tomu všemu vymyká. Asi žádný jiný seriál ever ve mě nezanechal tolik emocí. Neuvěřitelně scénáristicky promyšlená věc, která překonala všechna očekávání. A ačkoliv je to z prostředí MMA, které mi není blízké, netrvalo dlouho a seriálu jsem naprosto propadl. Sérii od série je Kingdom hutnější a přísnější a poslední díly závěrečné třetí série jsou jednoduše nezapomenutelné. Klobouk dolů před všemi, kdo se na tom podíleli. Výsledek stojí vážně za to. 100% ()

Patrik200s

Zaujímavý seriál z prostredia amerického MMA. Mapovanie neúplnej rodiny z nízkych pomerov, ktorej členovia hľadajú úspech a šťastie v klietke. ()

vince

Niečo skvelé, pozerá sa to samo dávno sa mi nestalo že by som celú sériu pozrel za dva dni. Skvelé postavy, výborne zahrané kde sa Vám dostane pod kožu asi každí z hlavných protagonistov. Ja som úplne mimo z Jonathana Tuckera ktorý hra Jaya, neskutočná postava, nemá proste chybu. 1. séria - 100%. 2. séria - troška slabší rozjazd, ale záver masaker, desiata časť špičková - 95% a už teraz sa teším na season 3. ()

Vykuk

Takový průměrný seriál, který má z každého něco a ze všeho nic. Udržel si moji sledovanost, postavy jsou celkem fajn, některé otravnější, některé míň. Výskyt slova f**k je enormní i na můj vkus, ale to zrovna neřeším:) Spíš jsem čekal víc z MMA, víc klecí, víc fajtů, v první sérii je toho skutečně žalostně málo a i to, co borci předvedou za moc nestojí. Ty jejich osudy jsou takové v podstatě nezajímavé:) Když to shrnu.. chlast, drogy, sex, spousta nadávek a zpackané životy. Ale mám chuť na další díly, tak lepší průměr. ()

No Remorse

Jiz dlouho jsem se chystal napsat komentar k tomuto serialu... Namet paradni, bohuzel celej serial stoji na vykonech Jaye ( Jonathan Tucker ), ktery neskutecne prekvapil a bavil, dovolim si rict ze to byl naprosto strhujici vykon tohoto pro mne do te doby skoro neznameho herce a samozrejme skvelej Alvey v podani Franka Grilla . Nebejt techto dvou hereckych obsazeni tak serial odpiskam po par prvnich dilech. Ted se ale dostanu k tomu co me tam dost sralo a to konktretne ty dve vymazleny buzny Nate a Ryan . Z dlouhodobeho hlediska jsem nevidel nic trapnejsiho nez tyhle dva chudaky v jednom serialu. Asi nemusim zduraznovat, jak moc jsem byl znechucenej pri scenach kdy jeden nebo druhej se pohybuji na platne a kurvi celej serial svoji existenci... ()

RafaKrakal

Nikdy bych netušil, že mě seriál o MMA tak zaujme, ale stalo se. Ačkoliv se děj točí především kolem zápasů MMA, veškeré vedlejší dějové linky jsou do nejmenšího detailu promyšlené a vesměs velice brilantní. A Franka Grllla v hlavní roli prostě nelze nemilovat. 85% ()

BadExHuman22

Hned na začátek říkám ze jsem hodnotil az po vidění celé první sezóny. Skvělý seriál z prostředí MMA. Tréning, zápasy a vše co k tomu patří. Ale nejde tam jenom o to. Točí se to hlavně kolem životů lidí, kteří patří do světa MMA. Jejich každodenní problémy atd. Je to podané hodně drsně. Od prvního dílu jsem se bavil. Už vyhlížím druhou sezónu. Za me 100% ()

Elephant13

Všechny série si udrželi vysokou úroveň, což se jen tak nevidí. Dějová linka je přehledná a nepředvídatelná. Hlavní hrdinové se zde prezentují skvělými výkony (i těmi sportovními). Nejvíce bych vyzdvihl Jonathana Tuckera, který byl mimořádný ve všech epizodách. Silné drama ze sportovního prostředí, které se bude líbit nejen fanouškům MMA. ()

punco

Absolútna seriálová pecka, z lákavého prostredia a s dokonalým obsadením. Frank Grillo je proste charizmatický Badass ako málokto. Osobne mi dokonca vyhovovalo že samotného zápasenia bolo pomenej a doraz sa kládol na osudy jednotlivých charakterov ktoré boli skvelé. Sex drugs and alcohol...a MMA. Mnoho momentov šokujúcich niektoré pamatné. Seriálova špička amen. PS: Konečne poriadny pouličný pejoratívny slovnik ()

DarkMoon

Ačkoliv bojové sporty miluju a filmy o nich ještě víc, tak jsem se k tomuhle seriálu pořád nějak nemohl dostat.. To se změnilo asi týden zpátky a už mám celé 2 série dokoukané.. Abych nepředbíhal, tak si to vezmeme postupně.. Chytlo mě to už od začátku, rychle se dá zorientovat v postavách a vtáhne to do děje.. První série byla hodně našlápnuté sportovní drama. Druhá série zezačátku byla přibližně dobrá jako celá první (takže opravdu dobrá).. Ale posledních pár dílů se všechno stupňovalo a poslední díl je pro mě neskutečný zážitek.. Snad nejlepší konec série v seriálu. Bez spoilerů: Představte si všechno to drama, nervy a emoce z celého seriálu, dejte to dohromady, vynásobte dvěma a nacpěte to do 43 minut.. Přesně takhle na mě zapůsobil poslední díl. Postavy jsou výborně sehrané a hlavně dobře vybraní herci. Frank Grillo je prostě frajer.. Ale Jonathan Tucker alias Jay Kulina, to je tak výborně zahraná postava, že už jí jen tak nic nepřekoná. Za obě série musím dát 5* i přes to, že poslední díl 2. série si jich zaslouží minimálně jednou tolik. ()

kjama

Tak jo, po dvou dílech konstatuji fakt, že hlavními hrdiny je banda feťáků... Buď si něco šlehnou, dají prášek, píchnou steroidy, nebo vyhulí trávu... To nemám zapotřebí. ()