Jeffrey Dean Morgan hrá hlavnú úlohu Vaughna - krupiéra v kasíne, ktorému šťastie zrovna nepraje. V zúfalej snahe zohnať peniaze na operáciu svojej chorej dcéry sa Vaughn spolčí s kolegom z práce, aby kasíno vykradli. Lúpež sa ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák sú nútení uniesť mestský autobus a pokúsiť sa o takmer nemožný útek. Robert De Niro stvárňuje Pápeža, neľútostného a zvráteného majiteľa kasína, ktorý sa nezastaví pred ničím, len aby získal svoje peniaze späť. (TV Markíza)

herr_carter

58 % po 259.hodnocení? A není to málo, Antone Pavloviči??? Kromě bývalého wrestlera pana Bautisty, který se prostě jinak než wrestler,nebo řezník, už asi živit nemůže, má film jenom samá světlá místa - od samotného naplánování krádeže, přes únik autobusem plným rukojmích (během této session se navíc stane pár naprosto nečekaných zvratů) až po závěrečné zúčtování. Film nabízí akci, dobré herecké výkony (až teda na již zmiňovanou telecí držku) a i překvapivé momenty, pro mě rozhodně příjemné překvapení a vřelé doporučení těm, kteří to budou číst................moje hodnocení = 8 z 10. ()

kenkaku

Občas se stane, že člověk narazí na film o kterém neví co si myslet. Heist evidentně nemá nijak extra ambice. Scenáristicky také žádný skvost, nicméně ta snaha je znát. Osobně jsem čekal více "copy+paste" z již viděného. Místo toho se dočkal i nějakého toho překvapení (kam se děj sune). Tu snahu i podporuje fakt, že se ve filmu střídá opravdu hodně známých tváří (Robert De Niro překvapil nejvíce) a hned z druhé strany sráží na kolena debilní režie (no souboje tragedie... opět čím více střihu, tím víc adidas). Hladina uvěřitelnosti také celkem kolísá, ale... celkový dojem je dobrý a film působil dobře. Tak roztomile naivně. A nenaštval mě... no prostě 3-4 :) ()

sedm.1

Zatraceně svižný béčko, kterému nemám problém dát i přes lehčí předvídatelnost a pár jemných nedostatků přestřelenější nadprůměrné hodnocení, neboť jsem se u toho prostě od první minuty až do závěrečného, povinného happyendu, upřímně bavil a užíval si celou tu docela slušně našláplou jízdu. Zápletka tedy byla vážně toho béčkovějšího, jednoduššího ražení, ovšem její zpracování bylo dynamické, napínavé a s několika opravdu fajn zvraty. Film pak disponuje i slušnou dávkou akce, která je opravdu povedená, skvěle nasnímaná a překvapivě i krvavá. Bus 657 je ale i hodně o emocích, což byl docela risk, nicméně tentokrát to poměrně vyšlo a lze je skutečně označit za značně působivé. Jinak mě bavil i styl a vizuál, ovšem asi tím nejvýraznějším prvkem je obsazení, kde mě velmi mile překvapil sympatickým projevem J. D. Morgan, který mi tu fakt sedl, ale i statní herci tu odvedli v poměrně výrazných postavách vážně přesvědčivé výkony, navrch pak samozřejmě s třešničkou na dortu, mistrem Robertem de Nirem, který i v menší roli nad všemi ostatními opět jasně vyčníval. Linka č. 657 je zkrátka povedená, nenáročná, zábava, se kterou mohou mít problém skutečně jen ti největší hnidopichové. ()

Lukoboss

Akční thriller o loupeži, únosu a s R. De Nirem. To zní slibně, řeknete si. No jo, ale ono zdání klame. Protože jak to sledujete, tak Robert je tam jen chvilku a zbytek obstarává J. D. Morgan. To by ještě šlo, je to sympatickej herec, takže v pořádku, jenže on je ten příběh hrozně nuuudneeej. Není tam nic moc zajímavýho nebo extra navíc. A i když se tam pak objeví nějaký ty twisty (včetně závěru), tak to není žádná velká pecka. A kámen úrazu taky je, že použili do filmu G. Carano (bojovnice MMA) a D. Bautistu (wrestler), ale jejich potenciál je totálně nevyužitej. Na souboj tam ani nedojde.... no jo no, tak nic. ()

Hanys_

Ohraný příběh o dobrém "lupiči" už tady byl stokrát a snad pokaždé v lepší formě. Navíc se to herecky nemá moc o koho opřít. De Niro se ukáže pořádně až ke konci, ale to už jsem prskal smíchy. ()

Sufferer

Jeden z tých pár malých, bez povšimnutia často ostávajúcich filmov, ktoré sa v priebehu roka objavia z čista jasna a ulahodia človeku ďaleko viac než kdejaký mesiace očakávaný mainstreamový flák. Z príbehového hľadiska akési z každého scenáristického rožku trošku bez mocného logického rámca a reálnejších kontúr, ibaže s kvalitným obsadením, ktoré sa pod vcelku solídnym dohľadom režiséra vnára do svojich jednoducho, ale presne načrtnutých postáv, a rozumnou minutážou. Obzvlášť De Nirove repliky či monológy – nech už sú akokoľvek otrepané či predvídateľne končiace – majú vďaka hercovmu prejavu stále šmrnc. ()

Disease

Tak nějak marně jsem přemýšlel, který ješte film v tomhle nebyl vykraden. Robert de Niro měl asi nějakou finanční krizičku nebo co, že na tohle kývnul. ()

Hapretor

Gina Carano k sežrání jako vždy. Ta ženská je neuvěřitelně přirozená - přirozeně neherecká - ale tím je pro mě velmi atraktivní. Robert De Niro klasika - sázka na jistotu. Dokonce i Bautista mi přišel dobrý - dost se snažil. Herectví tedy nad očekávání. Děj už ohraný, ale zabavil. U mě dobrý. ()

KNTRFKT

De Niro se tu tak nějak vrací ke kořenům, nehraje věčně nasraného daddyho, ani si nepokouší uhnat mrtvici ve Vegas a tudíž mě tenhle film lákal, není totiž lepšího Robíka, než toho zlého, toho, který se vůbec neštítí vám prohnat kulku palicí a ještě si při tom zapalovat cigaretu. Boba tam bylo málo, ještě k tomu sotva sýpal a věčně chrchlal, mně ale stejně, jako vždy, učaroval. Heist si tak nějak běží jako atlet z Nigérie za antilopou a není to vůbec špatný běh. Dokonce i Dejf Autista ve své klasické autistické formě předvádí řádně jeblého autistu v té nejsyrovější podobě. Jenže Heist pak zavrávorá, strčí haxnu do kýble sraček, prošlápne dno a ať se snaží, jak se snaží, je od těch hoven až po uši. No a ať už jsou únosci sebecharismatičtější, nezachrání tu trapnou finální rozuzlovačku, ze které se mi akorát zauzlovaly střeva a statkář mě musel tři hodiny honit kolem maštale, abych zas mohl normálně žrát. ()

BOURQUE

Je to B-ový snímok s klasickým príbehom a motívmi. Herecké výkony v pohode, ale ten samotný záver má vážne problémy. Za to jedna hviezda dole! Mimochodom, vypadá to tak, že R. De Niro už kývne na všetky ponuky. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

MickeyStuma

Dramatický thriller natočený ve stylu 90. let, ze kterých námětově i čerpal. Vlastně je to taková filmová vzpomínka a pocta k různým snímkům. Máme tu otce majícího malou dcerku s vážnou nemocí, které tradičně pojistka nepokryje léčení. Námět první. Zoufalý otec se po neúspěšné snaze si peníze půjčit nechá přemluvit k přepadení kasina. Motiv druhý. Útěk však neprobíhá hladce a tak se dostanou do linkové autobusu, ve kterém ujíždějí. Motiv třetí. A tak dál, a tak dál. Je toho tady více než dost a jen znalec filmových devadesátek všechny rozpozná. Na konci asi překvapí motiv alá bezva finta. Ne, klaun to skutečně není. Zpočátku snímek moc neosloví a zdánlivě vypadá, že se poveze na nudě z nouzí, ale asi po čtvrt hodině děje se to pomaloučku začne rozjíždět. Intenzita akce předkládá lehce napínavé  vzrušující dobrodružství. Dialogy jsou pevné a zábavné zároveň. Příběh jako celek si na nic nehraje a jen předkládá dějství v nadsázce a naději. Dojemný a v jistém hledisku nečekaný konec samozřejmě nesmí chybět a jen skutečný rodič pochopí. Snímek tedy nijak nesrší originalitou, ale když se tu předkládá stará dobrá akční práce bez přemrštěných současných vizuálních CGI efektů, proč si ty devadesátky alespoň tímto způsobem prostě nepřipomenout a v jistém smyslu zrekapitulovat. ()

Heavyman

Stockholmský syndrom plného autobusu rukojmích, policajtů a mafiánů. Pár mrtvých a zmrzačených vezme čert, hlavně ,že hlavní hrdina to myslel v dobrým, budiž mu odpuštěno a pomoženo. V USA je možný asi opravdu všechno. ()

darkreider

Udivujem sám seba, že ma stále baví tisíc krát videné. Nuž, mám rád heist movies, už som to tu písal veľa krát a nič sa nezmenilo. A tento je teda prevarený ako máloktorý. Tu sa išlo podľa šablóny od prvej sekundy až po titulky, ALE niekto sa vyhral s castingom a tak tu máme veľmi sympatické tváre. Každý herec dostal svoju rolu na telo a je to poznať. Výborne sa na to pozerá a na akčných sekvenciách sa nešetrilo a tie tešia tiež. Som tak spokojný, že od 4tej hviezdy film delí len málo. Napríklad Gina a poriadny fajt s Daveom? ()

Kingjiri

Ale jo, docela zábavná akční béčkárna s pár hláškama, kterou překvapivě netáhne Robert De Niro nýbrž Jeffrey Dean Morgan. Příběh občas nedává moc smysl, nad čimž jsem ochotnej přihmouřit oko a naopak oceňuju sympatickou snaha o pár twistů. Jen jsem teda dost rozpačitej z uplnýho závěru v autobusu, kdy jsem Popeovi to jeho dobráctví vůbec nevěřil stejně jako klid, s jakym ho Vaughn přijal (za mě uplně zbytečná scéna, bohatě by postačilo, kdyby Vaugh v klidu odletěl do Mexika). Třetí hodně slabá hvězda za akci určitej oldschoolovej feeling. ()