Jeffrey Dean Morgan hrá hlavnú úlohu Vaughna - krupiéra v kasíne, ktorému šťastie zrovna nepraje. V zúfalej snahe zohnať peniaze na operáciu svojej chorej dcéry sa Vaughn spolčí s kolegom z práce, aby kasíno vykradli. Lúpež sa ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák sú nútení uniesť mestský autobus a pokúsiť sa o takmer nemožný útek. Robert De Niro stvárňuje Pápeža, neľútostného a zvráteného majiteľa kasína, ktorý sa nezastaví pred ničím, len aby získal svoje peniaze späť. (TV Markíza)

Kingjiri

Ale jo, docela zábavná akční béčkárna s pár hláškama, kterou překvapivě netáhne Robert De Niro nýbrž Jeffrey Dean Morgan. Příběh občas nedává moc smysl, nad čimž jsem ochotnej přihmouřit oko a naopak oceňuju sympatickou snaha o pár twistů. Jen jsem teda dost rozpačitej z uplnýho závěru v autobusu, kdy jsem Popeovi to jeho dobráctví vůbec nevěřil stejně jako klid, s jakym ho Vaughn přijal (za mě uplně zbytečná scéna, bohatě by postačilo, kdyby Vaugh v klidu odletěl do Mexika). Třetí hodně slabá hvězda za akci určitej oldschoolovej feeling. ()

Ceberus

Tohle je film z roku 2015? Vypadá totiž jako poctivá devadesátková akce, inspirovaná samozřejmě Nebezpečnou rychlostí. Kvalitní herecké výkony typecastovaných herců a jak už jsem říkal, poctivá akce i bez nutnosti oslňovat vizuálními efekty. Konec možná trochu moc nasládlý, ale to už je holt Amerika. ()

rublik05

V mnoha ohledech hodně podprůměrná béčková akční podívaná s neoriginálním, trochu vykrádajícím příběhem, která zaujme především vcelku hvězdným hereckým obsazením a také nějakou tou šikovnou akční scénou. Nemůžu říct, že by se mi film úplně nelíbil, ale přišel mi až přehnaně naivní, zbytečně moc srdceryvný a vlastně i málo akční. Herci zde nepředvádí žádné oslnivé výkony, děj má spíše pozvolné tempo, nejlepším momentem je asi plný závěr, který však do filmu vůbec nesedí a v celkovém kontextu vůbec nedává smysl. Snaha o kvalitní akčňák je očividná, veškerý potenciál byl však trestuhodně zašlapán do země. 3/10. ()

DavidWebb

Heist je presne ten typ filmu, aký budete očakávať už pri pohľade na filmový plagát a prečítaní krátkeho popisu od ywa666. A je jedno, že ako prvá z plagátu na vás čumí tvár Roberta De Nira, nie je to prvý krát (ani zďaleka) kedy sa Bob účastní na jednoduchšej, béčkovej zábave a že sa jej zúčastnil proste svedčí o tom, že sa nudí. Je herec, a čo vo svojom veku robiť (okrem hrania), čo mu ešte môže dať pocit, že žije, že má čo ponúknuť? Chybičkou krásy tohto fliku nie je čo ale skôr ako. Celý "twist" je samozrejme úplná hovadina a scénarista so strihačom sa asi stavili kto z nich je väčší kúzelník, pretože si treba položiť otázku ako by to s tou tehotnou babenkou v autobuse prebehlo tak, aby to nikto nevidel. A nehovoriac o vodičovi auta ktorý zdrhol hneď na začiatku (čo nikto nemohol predpokladať) a umožnil tak otočiť dej smerom k autobusu. Takže, chybičky sa vloudili a poriadne, ale na druhej strane, vydržal som pri tom do konca bez vyrážky a po dlhšej dobe ma potešila Gina Carano. 60% ()

vozralec

Která hovězí hlava tohle vymyslela? Logika občas zaplakala. No a ten český dabér, co mluvil asi pět postav, by zasloužil dělo. Jinak obstojný průměr. ()

Shitonit

Tak na tohle mě přilákal De Niro. Snažil jsem se pochopit smysl, bohužel je to celé nesmysl. Jinka řečeno..Hodně blbě natočenej lacinej šmejd. ()

papadoce

Áčkové obsadenie s béčkovým scenárom, céčkovou kamerou a déčkovou sprievodnou hudbou. Začiatok bol pozerateľný a pravý prúser začal vlastne až v momente prerazenia zátarasu. To bol prvý zdvihnutý varovný prst. Nasledovali kvalitatívne jemne retardované dialógy v autobuse a najmä na policajnej stanici, ktoré sa za malebných zvukov totálne nevhodnej hudby striedali s dobrými hoc krátkymi zábermi, či v ojedinelých prípadoch scénami. Ďalší klinec do rakvy bol zatlčený policajnou akciou na civilných motorkách pri použití slzáku. Šokantné. Ale inak ozajže mať to lepšiu hudbu, tak by to nebola taká hlbolá stoka, lebo nedá sa povedať, že by to bolo úplne celé špatné. Napríklad taký Roberto hral ako v ozajstnom filme a Jeffrey Morgan mi vadil omnoho menej ako kedykoľvek predtým. Videl som už väčšie zvrátenosti ako toto. Vo výsledku jazda linkou 657 bola menej škodlivá ako taká MHDéčka pod vedením Poláčeka, ale naspäť pôjdem určite pešo. Dvojka by tu mala stačiť, alebo takých 45 v inej mene. ()

intro

No odpad to rozhodně není. Jo film má svoje velké slabosti, hlavně ve scénáři, ale rozhodně se na to dá dívat a nenudí. Mě to u tohoto druhu akčňáků stačí. ()

marek29

Napínavé únos s plot-twistem nakonec? Nebudu vám nalhávat, že mě ruka nesvrběla nad pátou hvězdou, ale možná až v budoucnu 😇 při další prodejci s někým jiným (JD)! Takhle zatím 4,44* a obrovské doporučení si tenhle adrenalin pustit. Gina Carano příjemný, Robert De Niro neméně Záporák z walking deadu jako klaďas zde hodně v topu ()

PlysovyMacko

Dannyho parťáci sa stretli s Nebezpečnou rýchlosťou. Napriek nie úplne márnemu príbehu a obstojným hercom , sa tvorcovia nedokázali zbaviť podpriemernej pachute. De Niro hrá svoju postavu dramaticky a snaží sa jej dodať hĺbku, ale nedokázala som ho brať vážne. Scény z autobusu boli fajn a taký malý twist na konci ma donútil sa trochu zamyslieť nad celým filmom. Keby látku dostali do rúk skúsenejší tvorcovia, mohlo to dopadnúť kvalitatívne o triedu lepšie. ()

DonBraso

Tady mi konečně srdce zaplesalo,kdy jsem se vrátil do těch pravých 80-let.Víceméně Nebezpečná rychlost,která se odráží i v jemné kriminální linii,která vyjde ke konci na povrch.Musím říct,ale herecky tam pasovalo fakt všechno.De Niro jako boss kasina nelze nazvat než unikátem a to v tom filmu není zrovna on ten stěžejní co na plátně potí pot.Bautista jako Cox byl fakt spráný magor,J.D.Morgan muž rodiny,policajtka cíťa a každá postava byla hned naprosto jasná.Žádný dlouhý tlachání a akce se rozjede opravdu hned od začátku tak jak to mám rád.Samozřejmě jsou tam berličky,který hrajou na to,že zrovna teď padla klapka a zrovna se natáčí.Což je nejvíc poznat,při začátku ukradení autobusu,který prorazí policejtní bariéru,aby hned vzápětí byl další krásný den,nejspíš poledne a začlo se řešit,že jeden doopravdy krvácí:)Ale samozřejmě chápu,proč zas ne,aspoň to má spád a jen škoda ještě úplné poslední závěrečné scény s De Nirem a jeho cigaretou,ta byla taky přehnaná,kdy všude okolo bylo benzínu a The Pope si tam vykouří svojí "poslední" cigaretu.Přesto díky bohu,parádní návrat ke kořenům akčních filmů. ()