Tajný agent uzavrie zmluvu s počítačovým hackerom, ktorý prelomí bezpečnostné kódy k jadrovým zbraniam. Skôr ako sa však dohoda splní, do situácie sa zapletie skupina teroristov. Agent je zabitý, kolegovia už nájdu len jeho telo. Nutne však potrebujú fakty, ktoré poznal len on. Nová technológia umožní preniesť časť vedomia do iného mozgu, ktorý ale musí mať akési „prázdne miesto na zápis nových hodnôt". Túto podmienku spĺňa len jeden prísne strážený agresívny väzeň. Po operácii sa mu v mozgu miešajú jeho vlastné spomienky so spomienkami mŕtveho agenta. To čo sa stane potom a ako sa väzeň zachová nedokáže predpokladať nikto... (TV Markíza)

ben666

Na to že má film tak hvězdné obsazení, je ten film poměrně béčkovej ( což nevadí ). Ve své podstatě je to vlastně docela zajímavý přírůstek do rodiny filmů se záměnou identit. Na jedno pokoukaní v deštivím dni ale zabaví. ()

slunicko2

Zmatený děj primitivní zápletce nijak neposloužil. 1) Ve filmu chybí to jediné, co by snad mohlo být zajímavé - jak osobnost agenta ovlivní psychiku zločince._____ 2) Londýnu na záběrech to sluší. ()

AffectedFace

Dám příklad: Vezměte si Jasona Bourna a random psychopatickýho týpka z basy a zkřižte je dohromady a z toho vám nejspíše vznikne Kevča s dvojitou osobností a jako bonus má i ty emoce! Podle mě je to skvělej, no více než skvělej příklad, jak by měl vypadat kvalitní akční film se všema těma bum bum sračkama a náháněčkama přes celý město plus víceméně zavřenej konec! No páni opravdu jsem si to užil.. :D ()

stuntmanMIKE

Klasika no... kokotom v leginach budete davat plny pocet a poctivemu akcnaku, aj ked ako cez kopirak, budete davat hviezdu dve. Ja uz fakt neviem co by kto chcel... je tu spickove obsadenie...film aj napriek stopazi odsypa jak cas v bordely...Costner nie je ziadne moralne orezavatko s vycitkami svedomia a este to je aj R-KO !!!!! Dvaja chlapci z mojej topky dali odpad! ...holt verim tomu, ze za to moze skutocnost, ze Adkins nebaletil medzi komparzom, za co som napriklad ja velmi vdacny... Takze zhrnute a podciarknute NESERTE MA !! Ide o poctivu rezbu s hercami...opakujem s hercami..., kde akcia posobi presvedcivo a nekompromisne. Za mna spokojnost. ()

kinderman

Film, který stálo za to dokoukat do konce, protože mě inspiroval: pod svou hnědou koženou bundu jsem si zakoupil úplně stejnou košili s modrým proužkem, jakou má Costner v poslední scéně. Zpětně mi ale došlo, že ta scéna se vyskytla už na samém začátku. Jo, tři hvězdičky jsou tak akorát a ty proužky mi fakt seknou. ()

tufr

Nesmyslně za vlasy přitažená béčková zálěžitost se čtyřkou vynikajících oblíbených herců. Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Ryan Reynolds a k nim ještě ultra cool Kevin Costner....co víc chtít? možná lepší scénář, ale i tak to pobavilo 75% ()

BoredSeal

Kdyby nápad "vzpomínky mrtvoly vsazené do mozku sociopata" zpracoval někdo skromněji, bez přiblbého globálního záporáka a CIA, čistě styl řádícího Costnera používajícího něčí vzpomínky s rozpočtem nedovolujícím zbytečně nudnou drahou akci, věřím, že by byl výsledek lepší. Takhle jen žasnete při pohledu na casting k tak nenápaditému nudnému filmu. ()

M.i.k.e

naprosto brutálně obsazené béčko,které jako by uteklo z počátku 90.let.Ve spoustě věcech tady neuvěřitelně hapruje logika,agenti CIA se chovají v lepším případě jako amatéři,v tom horším jako totální idioti,vrchní záporák je zjevně počítačový génius,který ae neprohlédne finální plán...těch věcí co by se na tom dalo zkritizovat je strašně moc,ale na druhou stranu pořád je to dost zábavné béčko s ultracool Costnerem,fajn soundtrackem a solidním spádem.Nerežírovat to prací prášek,tipnul bych že Criminal utekl z dílny páně Bessona.Na vypnutí ideál...60% ()

kaposlav

Fakt musím prižmúriť oči, aby som dal 3*. Nablblé ako klasický americký film. Ta propaganda, kde sa teroristická organizácia CIA vykresľuje ako spasiteľská organizácia je už v posledných rokoch viac než okatá. ()

Martin741

Zrucne natocena blbost. A kevin Costner /Tanec s Vlky, Postman/ v roli chlapa, ktory takmer prizabije niekoho len preto, ze sa predbehol v rade. Teda prizabit niekoho za toto, to je moc silne kafe, stacilo v klude vytat 2 - 3 hajzlovou kefou cez Papulu. Pouzitou, pochopitelne. Krasny dokaz toho, ze taky Scott Adkins je king v b filmoch a arenovkach a la Undisoutted, ale v regulernom a-ckovom filme stale a dlhodobo taha za vyrazne kratsi provaz. Zapletka okolo jadrovych zbrani je nudna, nevtiahne, par akcnych scen je na urovni, ale ani tie to nezachrtanili : 40 % ()

rakovnik

Mnohokrát omílané téma, ale přesto s mnoha novými, neotřelými a zábavnými detaily. Kevin Costner mě příjemně potěšil, přímočaré jednání jeho postavy dodalo filmu patřičnou dávku akce i emocí. ()

Figu

Kevin je pořád dobrej a o to líp, že na starý kolena točí i filmy, který žeru a který vyhledávám. Akčňáky jak bič! Ať už nedávný 3 dny na zabití, tak teď tenhle další sladkej bonbon. Navíc obsazení v podání starejch dobrejch mazáků Oldmana a Lee Jonese je taky plus Criminalu! Možná, že je to místama překombinovaný, možná že diváci čekali i víc, možná to taky není nejchytřejší film, ale každopádně solidně baví! Kevova rozdvojená osobnost za 70% ()

bourec

Slušně obsazená,slušně zahraná ,sice už po stý recyklovaná,ale veskrze napínavá podívaná,která nebaví jen inteligencí překypujícího debila.za měpochvala,a výtka distribuci za vydávání kdejaký kokotiny 80 %. ()

Rodriguez

Velmi slušný akční snímek, který umí nabídnou žánrovou politiku všech směrů. Herecká plejáda ostřílených veteránů umí stále ještě co ukázat! Rozhodně ještě nepatří do starého železa a tak se budeme těšit na tanec s vlky s MIB :-D 75% ()

PROCESOR

Mě se to líbilo, dostal sem přesně to, co sem čekal. Bylo to napínavý a já se ani na chvilku nenudil. Celkem to muselo být pro paničku psycho, když neznámý člověk jí zná, jako její starej. Snad to nemusím rozvádět dál...Kdo čte moje komenty tak ví, jaký mam rád konce, takže tak. Asi otevřený vrátka pro dvojku... ()

Juto

Už viem prečo finančné prepadol tento film. Scenár je veľký mix všetkého a ničoho. Strach a hrôza. Ani neviem prečo som tento film dopozeral asi kvôli Gal Gadot. Škoda, že v celom filme hrá len pár minút. 2/10 ()

Martrix

Když vidím nějaký film, kde se to jen hemží hvězdnými jmény, tak mě napadne, že tvůrci mají velké ambice a chtějí natočit extra biják - mají superrozpočet, nebo že jde o tak dobrý scénář, že herci neřeší prachy...prostě v tom chtějí hrát. Samozřejmě ještě existují případy, kdy při rozhodování nejde až tak o scénář, ale o osobnost režiséra. Všichni víme, že Tarantino, Anderson, Scorsese a pár dalších...ti se prostě neodmítají, resp. herci jsou za možnost s nimi pracovat vděční. Což ovšem není případ Vromena. A není to ani o skvělém scénáři; když se podíváte na rozpočet...ten je k neuvěření prťavý a sotva mohl pokrýt náklady na natáčení, natož na mzdy herců, jako je Oldman, Costner, Jones... . A přestože se hvězdnost Gadot a Reynoldse naplno rozzářila až po tomto filmu...v té době už šlo o áčkové herce, kteří byli schopni schlamstnout slušnou část rozpočtu pro sebe. A protože film vypadá vcelku slušně, předpokládám, že na jiných postech pracovali také profíci. Nevím, jak se produkci podařilo sehnat je všechny dohromady...možná jim dělal catering Jamie Oliver, nebo současně točili jiný dražší film a tohle udělali jen o pauzách... . Nicméně dost žvástů...má ten film i jiné benefity? Za mě ani ne. Nebýt oné hvězdné pěchoty, které vévodil Costner v roli, která mu náramně sedla, tak jde o předlouhý tuctový snímek, na který pár hodin po shlédnutí zapomenete. Scénář je totiž nezáživný. A to i když se ho všichni snažili pozvednout a uplácat z něj špionážní drama s jakousi sci-fi složkou (která je ale naprosto zástupná a neoriginální). Je to ze stejného ranku, jako Tváří v tvář a Reynolds asi musel při čtení scénáře zažívat drobné déjà vu, protože ... Nesmrtelný A vlastně i Deadpool. A když půjdete dál, tak hrál ve filmech jako V cizí kůži, Pohřben zaživa, ...jakoby to oživování a převtělování vyhledával. Vlastní smrt jeho postava předstírá dokonce i v 6 underground: Tajné operace... . Nepochybně má nějaký zombie komplex. Tomuto tématu sluší buď komedie, nebo pořádné drama. V případě tohoto filmu, bohužel nejde ani o jedno z toho. Přitom kdyby se do diváka pořádně zajelo a některé momenty by ho vyhodily z komfortní zóny, dost by to pomohlo. Takhle vcelku nezaujatě sledujete další z mnoha příběhů o ohrožení národní bezpečnosti... USA vs hackeři, teroristi... neskutečně omšelé téma, které je "vytuněno" pouze zmiňovanými hrátkami se vzpomínkami. Ani nebudu vypisovat filmy, které si s tímto tématem poradily mnohem lépe. Takže za mě zklamání, protože jsem čekal víc. Nic není vyslověně špatně...ale potenciál zůstal netknut. Průměrný film s nadprůměrnými herci. ()

papaJA21 odpad!

Dobře obsazený i slušně zahraný triller. Ale scénář je jedna z největších hovadina co jsem viděl. Je vidět, že světu chybí nějaký charismatický nepřítel z dob studené války, který by byl vhodný pro filmaře. A tak vymýšlejí takové kraviny. ()