To bol zajtra žúr 2

• Česko To byl zítra flám 2 (viac)

Keď Loua (Rob Corddry), ktorý sa stal "otcom internetu", zastrelí neznámy útočník, Jacob (Clark Duke) a Nick (Craig Robinson) znovu naštartujú stroj času vo vírivke, by sa dostali do minulosti a svojmu priateľovi zachránili život. Nechtiac však pristanú v budúcnosti s Adamom juniorom (Adam Scott). A tak budú musieť zmeniť budúcnosť, aby zachránili minulosť - čo je vlastne prítomnosť. (TV JOJ)

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Horší, ale pořád celkem koukatelné pokračování. Teď už jenom vesele čekat na rok 2025 až budou vyrobené honicí kartičky - "ptákohon" :D ()

masekjc

Wow efekt prvního dílu se vytratil stejně rychle jako John Cusack, přidala se marnost s trapností a byla z toho jedna hvězda za snahu. ()

MAAUZ

Sice Flám 2 šuměl papírem, ale ještě se to dalo vydržet. Natřikrát dokoukané, řekl bych spíš z donucení.. To, jak se Lou omlouval roboautu, byla ultra debilita... :D ()

topi80

Jsem asi prvním komentujícím, který dvojku považuje za vydařenější než jedničku. Více ztřeštěnosti, více ujetých nápadů (citlivá ale i pomstychtivá auta, asketický synovec či skutečně vypečený televizní pořad), více škodolibosti a černého humoru. A překvapivě též trocha náročnosti, pokud jde o přemýšlení, jak to s tím cestováním v čase vlastně je, což graduje v závěru a do absurdna je to rozvedeno v závěrečných titulcích. Dobře jsem se pobavil :-) ()

MartinTerran

Bohužel i zde se objevil neduh druhých dílů u komedií. A to tvorba příběhu, který většinou za moc nestojí a nikoho nezajímá, na úkor vtipných vtipů/dialogů/scén. Jinak pojetí budoucnosti docela odpovídá včetně televizní zábavy, která jde ke sračkám stále víc. Jinak ve filmu jsou narážky na další "cestovatelské" filmy a hlavní logiku si bere z Návrat do budoucnosti. Hodnocení: 36/100. ()

george82

Kravina od které nelze nic čekat, ale na druhou stranu extra nenudí. Jo jo je to trapný, přehnaný a já nevím co. Ale na nedělní dachánek je to ok. ()

angel.CZ

Po průměrném prvním dílu, byla jen otázka času kdy se bude chtít zase někdo v Hollywoodu napakovat a udělá se další trapné, suché a bez pár hlášek i nudné pokračování. Přesně 5ti letech se tak stalo a vznikl tenhle nemastný a neslany paskvil, kde se sice pobavíte, ale takovým způsobem, že je vám vlastně i trapně za sebe. Na nedělní odpoledne (bez dětí!!) či jako kulisu se to dá využít vždy, ale to i plno jiných věcí, třeba jako umýt nádobí, osprchovat se apod. 30% ()

Rooseman

Bál jsem se, že dvojka nebude mít co nabídnout, a že to prostě nebude ono, ale opak se stal pravdou. Pravda, jednička sice byla lepší, ale dvojka bez problémů udržela nastolený standard. Potěšilo mě příjemné oživení v podobě Gillian Jacobs, která, i když neměla velkou stopáž, zahrála snad všechny scény skvěle. Za mě spokojenost a film bych doporučil, nelogická kravina to určitě není. ()

ogi1

Už první díl nebyl nic světoborného, ale byla to odpočinková komedie u které jsem se příjemně pobavil a pochopitelně jsem se těšil i na druhý díl který mě nezklamal a to jen díky tomu že jsem čekal že prostě takovýhle film bude mít podprůměrnější pokračovaní. Vrací se tu skoro celá parta, bohužel bez Cusacka bez kterého to prostě není ono (nutno říci že ale náhrada za něj byla vcelku důstojná). Jak jsme se dozvěděli na konci jedničky Lou poupravil minulost tak aby se z jeho kámošů a z něho stali boháči. Dvojka přesně na tohle navazuje a ukazuje jak se hlavním hrdinům vede až do doby kdy je Lou střelen cizincem do penisu a se svými kámoši vleze do vyřívky a snaží se najít jeho vraha který ale prý pochází z budoucnosti (nechci vám zamotat hlavu tak to popíšu takhle zkráceně :D..ten čas je tam místy matoucí). No příběh není nic extra prostě klasická zápletka s časem ale na poměry této komedie je to vcelku v pohodě. Co už ale v pohodě není je kvalita tohoto pokračování vtipy tu jsou více trapné a fekální..neříkám že bych se nepobavil ale zasmál jsem se o dost méně než v minulém díle. Snímek ale podle mě zachraňují herecké výkony hlavně Adam Scotta který pro mě byl dobrou náhradou za Cusacka ostatní hlavní představitelé jsou stejně dobří jako v minulém díle. Za sebe fanouškům jedničky tento díl doporučuji přeci jen pokud jste si tuhle partu oblíbili těžko bych vás donutil se na to nedívat, a já osobně shlédnutí nelituji pobavil jsem se sice méně než dřív ale pobavil..no tedy trochu to zkazil ten přepálený konec ale co už. ()

mr.twizta

Az na par forku vsecko spatne, je mi dosti lito Robinsona a uplne chapu, ze Cusack do tohohle nesel. Prilis malo absurdniho humoru z jednicky a prilis mnoho nevtipnych a nesympatickych hercu, zapletka je navic tak moc vychtena, ze cloveku je trapne tenhle film vubec sledovat. Uplne mizerne to neni, ale bezte radsi nekam ven a uzijte si pritomnost. KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Lidi z vkusem a cimkoli lepsim na praci. ()

Dr_Berry

Před pěti lety jsem byl s přítelkyní v kině na jakési komedii o vířivce času. Říkal jsem si bude to oddychová rychle zapomenutá komedie ve stylu Návrat do budoucnosti pro novou generaci. Ani ne 5 minut po odchodu z kina jsem věděl, že tenhle film nebude nikdy žádným filmovým milníkem, ale také jsem věděl, že si ulovil obrovský kus mého srdce. Po pěti letech přichází druhý díl. Trailer byl celkem dobrý na tuhle komedii a film jel v kolejích Návratu do budoucnosti 2, takže tentokrát budoucnost. Všichni si žili celkem spokojeně, ale nestarali se o své bližné a navíc John Cusack někam "zmizel". Tři přátelé v čase prožívají v roce 2025 další debiloviny a už to není ono...nebo nevím možná se na to budu muset podívat ještě jednou, ale je všeobecně známo, že u takových komedií je druhý díl dycky nudnější než první. Podle mě prostě první díl se jednou stane takovou klasikou v chlastacích komediích, ale dvojka nedosahuje takových kvalit. Jo fórky typu "Vypadáš jako..." se nikdy neomrzí. Rob Corddry tu hraje až k smrti otravnýho debila, kterýho máte už po prvních 15 minutách plný zuby. Zbytek se tak ztrácí. Cameo Chevyho Chase jako opraváře je úsměvné a další cameo velmi překvapivé. I tak si nechali otevřený konec pro případnou trojku, ale podle mě bohužel nevznikne. Je to škoda. nebyla to ta správná míra vulgarismů jako v jedničce. Pokud někdy třetí díl vznikne snad se vrátí ke kořenům, protože zajímalo by mě tajemství Cincinatti a co s tím má společnýho patriot Lou. Škoda, zklamaný 2*. ()

Majoslav11

"Sežer hodinky !" John Cusack vedel, že v tomto nemôže hrať. Debilný scenár, postavy na jedno použitie alebo ešte lepšie, s nulovým prínosom do príbehu. Trápne vtipy, veľmi málo vtipov kvalitných. Absencia logiky. Zmyslom tohto filmu je zabaviť diváka, tomuto snímku sa to ale veľmi nedarí. ()