Karate Tiger III. - Pokrvní bratia

• Česko Karate tiger 3: Pokrevní bratři (viac)

Will Alexander (Loren Avedon) a jeho starší bratr Casey (Keith Vitali) si poslední dobou moc nerozumí a nedokáží nalézt společnou řeč ani na oslavě narozenin jejich milovaného otce Johna. Když je však John Alexander - bývalý agent CIA – zavražděn, vydávají se bratři po stopách jeho vraha až na Floridu, kde spojí své síly, aby vykonali spravedlivou pomstu. V cestě jim však stojí celý zločinecký gang v čele s ďábelským Francem, který mistrně ovládá bojová umění. Snímek, jehož originální název zní Blood brothers byl u nás uváděn jako třetí ze série akčních filmů Karate tiger. (decouble)

Han22

Z hlediska příběhu je to na odpad, protože jak si tvůrci představují CIA, únos velvyslance či dokonce atentát na prezidenta je šílený. Ale čert to vem, dříve jsem to neřešil a užíval si karate, které je tu opět špičkové, hlavně závěrečný souboj v garáži. Opět mírně nostalgie 3*. ()

Paity

Tady začala tragická sága něčeho, co vůbec nemělo mít pokračování. Pokrevní bratři jen podtrhli pokrevní hloupost celého projektu. ()

Haymar

Jediné, kvůli čemu stojí tento film za shlédnutí, jsou dokonalé bojové choreografie - možná jedny z vůbec nějlepších, co kdy byly v daném žánru natočeny... Jinak všechno ostatní stojí za hovno! ()

Lefty86

Rozhodně teda lepší než druhý díl, který byl vyloženě uhozený, bohužel i tady se opakuje záležitost s tím že začátek vypadá na zajímavý akční film s klasickým námětem o pomstě. Jenže scénáristé si nějak neumí poradit s prostředkem děje, film začne prostě nudit. Konec spojený se záchranou prezidenta si mohli klidně taky odpustit, to tam bylo přimíchané zbytečně. Avedon byl asi dobrý karatista ale o to byl horší herec, i když to nebylo až tak hrozné jako ten druhý ( Keith Vitali ) na hereckých schopnostech ale tyhle filmy nestáli. 35% ()

Skalda

Myslím si že *** si tahle záležitost určitě zaslouží Vitali i Avedon tad předvedli (fyzicky) to co už nikde jinde - nebo už ne dohromady. Pravda příběh a scénář jsou poněkud "kostrbaté". ()

mira007

Karate béčkový akčňák, který jsem poprvé viděl, když jsme měli doma půjčené video a VHS kazetu s ním . Dneska asi nekoukatelné už ani ze sentimentu, ale v době , kdy letěla karate mánie alá van Damme tak i tenhle film se počítal. ()

Rathalos

Trojka pokracuje v tejto serii,je vidiet,ze je to uz starsi film,posobi tak amatersky,aj herci su na podobnej urovni,ale po akcnej stranke fakt dobre,bojove sceny i samotne bojove umenie fajn,pribeh do pohody,cize by som povedal kvalitou ako dvojka...:-) ()

Psycho.R

Hrdinové i záporáci dělají absolutně nesmyslný věci, padouši padaj pozdě po kopancích a když to kdokoli z hlavních postav koupí, ať už pistolí, nožem, nebo šípem, tak se dál chovají a hýbou, jako by se nic nestalo. Mj.že se jim ukáže flek na oblečení, ale nekrvácej´. Spíš sranda... ()

Likan7

Ten zvuk, když se dva perou a zvukaři točí furt dokola 4 nepřirozený, divný zvuky k znázornění zásahu, mě nepřestanou udivovat. Nemám proti akčním devadesátkám vůbec nic, ale když si uvědomím, že už tehdy byl rok na světě Kickboxer, nebo Krvavý sport, tak je tohle šílená kravina, která nepřesvědčí akcí ani humor s věčně odněkud vytahujícím hřebínkem. Scéna, kdy je hlavní hrdina uvězněn v autě na přední sedačce a parta nepřátel mu do něj buší všem, je totiž strašně wtf. On totiž sedí na sedačce, najednou přijde střih a on proskočí (!) hlavou napřed (!!) zadním sklem a začne se bít dál. O minutu na to další hrdina dostane baseballovou pálkou a ani si toho nevšimne. Takhle se prostě akční film nedělá a při srovnání s Van Dammovými kousky ze stejné doby je to prostě nudný a hloupý. ()

Nix

Bohužel slabej díl. Ale zase konec to aspoň trochu zachránil, scéna v hangáru mne baví dodnes a je to povedený fight. ()

AdiegoA

Méně zábavné než dvojka, ale to finále je i po letech vážně super. Hlavně pak zdolání pětimetrového lešení ve třech skocích. ()

Mijagi

Jestliže jsem první dva díly téhle tygří ságy zdrbnul, tak u trojky musím uznat mírný kvalitativní posun. Děj zůstává sice stále přímočarý, ale oproti předchozím dílům je přece jen vybroušenější a v kombinaci s našlápnutou choreografií bojových scén udrží diváka v bdělosti od začátku až do konce. Při závěrečné scéně v hangáru jistě zaplesalo srdce nejednoho nadšence do karate akčňáků. Kvůli velkému množství umělých dialogů a citových projevů, které i přes zoufalou snahu hlavních postav zůstávají chladnými, musím však i tentokrát hodnotit počtem tří hvězd. ()

gicous

Tohle je film mého dětství. Film má dobré souboje a to je tak asi vše, přátelé. Ze sentimentality a kvůli svým dětským létům dávám tři hvězdy. Všem vyznavačům artových filmů se omlouvám. ()

RetroMan

Projíždím své staré filmy. Opět milá vzpomínka na show Lorena Avedona a hlavně záporáka Riona Huntera a jejich závěrečný boj dva na dva v hangáru. Pamatuji, když jsem viděl několikrát před 15 lety, že jsem na pirátských kopiích z německé televize neměl ty děsivé a brutální vystřižené scény, takže konečně nesestříhaná verze. A Portorikánka Wanda Acuna byla rajcovní, neřku-li až kulervoucí :). Jinak velký hold patří kaskadérům a dublérům, čili produkci Ng See-Yuen. ()

my38k

Byla by to hrozná nuda s trapným příběhem, kdyby nebylo záporáka Franca a závěrečného souboje kde kromě úderů a vrhání šipek předvede i skoky po lešení. ()

JesterKruger

Asi jsem podivín, ale tohle je jeden z mých nejoblíbenějších dílů Karate Tiger (ostatními jsou Neustupuj, nevzdávej se, a nejlepší z nejlepších 1). Perfektní děj i námět. Joseph Campanella v roli otců dvou bratrů zase potěšil, ale tady hrál o něco kladnější roli, než ve filmu Ben z roku 1972. Tam hrál doslova mě na nervy hrajícího parchanta. Ptal jsem se svého dědu, zda se mu tento díl líbí. On řekl, že moc ne. Pak jsem se ptal i své mamky i ostatních, a názory byly podobné, že tento díl je dobrý. Mě se toto líbí extrémně. ()