Kickboxer David chce pomstiť smrť svojho brata aj priateľa, ktorých zabil bezcitný zápasník. Druhý diel filmovej série je ďalšou vstupenkou do arény, kde sa konajú brutálne súboje v kickboxe.
Zmrzačený bezcitný a surový zápasník Tong Po nedokázal zniesť porážku od Američana Kurta Sloana, a tak ho po víťaznom zápase brutálne zavraždil. O tom sa dozvie Kurtov mladší brat David, ktorý vedie v Spojených štátoch rodinný podnik – telocvičňu, kde učí mladých zápasníkov bojové umenia. Keď Tong Po zabije v zápase Davidovho najtalentovanejšieho žiaka Briana, David to už nevydrží a rozhodne sa vražednému monštru pomstiť, hoci vo svojej podstate filozofiu pomsty neuznáva. Vyzve thajského kráľa arény na boj na život a na smrť... (TV JOJ)

JohnnyD

Neprišlo mi to až také strašné ako sa všade píše. Jasné, je to blbosť. Hudba a dej sú veľmi "inšpirované" Rocky sériou. Sasha Mitchell si asi neuvedomil, že postava sa nevolá Kouďák a hrá to tak isto ako v seriály. Režisér sa snaží byť zaujímavý, avšak sa mu to nedarí a mnoho scén miesto toho, aby boli vizuálne zaujímavé sú nejasné a rozmazané. Strata času, slabý film, ale nie dosť slabý, aby som sa pri ňom trhal smiechom. ()

Lateef odpad!

Tsshehehe.... Čéče... Mitchell chce navázat tam, kde Van Damme skončil?? To by potřeboval deset let v kuse klikovat, patnáct let bez přestání shybovat a nechat o svý břicho rozlousknout nějakou tu tykev. Nesálá z něj charisma, nemá kopy, chybí mu elegance, nemůže se opřít ani o trénink mistra Xiana, protože ten neexistuje, Xian mu přišel jen říct, že si přečetl knížku o zvířatech, a mele neskutečný cancy. Příběh jede po šablonovitých kolejích, trapným způsobem se přijde poprat Hues, Tagawa zase nechá vyniknout jen svoje šikmé oči a mimiku, souboje působí hodně špatně, ale všechno je to o protagonistech: kamera ráda zůstane statická, když sleduje Van Dammovu ladnost, lehkost a rychlost, když roztáčí svoje ´děla´ v Kamenném městě v prvním díle, tady musí kamera schválně zabírat jen nohy, hlavu nebo ruce a navíc se v zápasech hodně stříhá, aby se nepoznalo, že je všechno na hovno. No nic, jedeme dál, třetí kolo se blíží... ()

MickeyStuma

I v první polovině devadesátých let byl stále masivní zájem o nízkorozpočtové akční snímky s bojovým uměním a tak se námětově sahalo naprosto po všem. Není tady divu, že se to nevyhnulo ani úspěšným snímkům v touze o další volné pokračování. Týká se to i projektu ' Kickboxer' (1991), ve kterém se výborně blýskl Jean-Claude Van Damme. Otěže dějství převzal Sasha Mitchell coby David Sloan, tedy další bratr, o kterém jsme v prvním snímku vůbec neslyšeli. A jak se také zároveň dozvíme i Kurt samotný byl zabit, proto se ho tu nedočkáme. No a je to. Davidovi jsou dveře v rámci dalšího dobrodružství otevřené. Větší kýč snad tvůrci vymyslet nemohli. Divácké nadšení zpočátku může něco předznamenávat, o to horší je následující zklamání. Zpočátku to vyznívá spíše jako rodinný sportovní film, do které je v zájmu tématu násilně naroubován starý známý záporák Tong Po, který se ve své brutalitě a nerespektování pravidel v ničem nezměnil. Samozřejmě se vrátil i Kurtův trenér Xuan Chow, čímž se striktně začne opakovat dějová linka prvního snímku. Hořká divácká pachuť však přehluší veškeré nadšení. Tohle bylo natočeno snad jen z důvodu zaplnění regálu ve videopůjčovně. V tomto snímku prostě nepotěší absolutně nic. Snímek se řadí do série naprosto zbytečných filmů své doby. ()

Ded@M@tes

Naprostý skok do prázdna. Slaboulinký odvar oproti jedničce, boje ( nezáživné ), hudba ( tak takové písně při boji jsem fakt nežral, připadalo mi to jako v nějaký komedii ), prostě se toto moc nevyvedlo. A herec Sasha Mitchell filmu moc nepřidal, měl radši zůstat jen u seriálu ´´Krok za krokem´´ a bylo by to mnohem lepší, tam mi seděl mnohem víc. ( Hodnocení: 2/10 ) ()

PetrPan

Tak zatímco "vandammovská" jednička ode mě dostala tři hvězdy jen z nostalgie, tady dávám sice dvě, ale zasloužené. Ano, je to hovadina, ale právě ve srovnání s první částí jasně vede sice trapně patetickým, klišovitým a zkopírovaným ( Rocky jak vyšitej) příběhem,ale pořád je to příběh a ne jakási kaše s orlem bělohlavým. Saša alias Cody sice nemá svaly ani čáry, ale za to mu nechybí jeho charakteristický krok pořádného kolébajícího se "kauboje" a má o jeden výrazový prostředek víc než Jean-Claude , slovy dva, a to se cení. Horší už to bylo s choreografií soubojů, Van Damme se svým provazem je určitě pohlednější .Dvojka je tedy v mezích svých možností koukatelnou a slušnou béčkovou záležitostí. ()

• Sasha Mitchell ve filmu využil své zkušenosti z osobního života. Herec je amatérským mistrem světa v Kickboxu a držitelem černého pásů v Taekwondu. (Lajty)