Ve Spojených státech probíhají přípravy na prestižní utkání v karate s favorizovaným mužstvem Jižní Koreje. Mezi těmi, kdo prošli přísným výběrem do pětičlenného reprezentačního týmu, jsou také Alex Grady a Tommy Lee. Vedle obrovské tréninkové zátěže se budou muset vyrovnat i s osobními problémy. Alex je vdovec, sám se stará o pětiletého syna. Chlapec právě leží v nemocnici v kómatu, pro ustaraného otce tedy nebude zrovna lehké soustředit se na sportovní klání. Tommy má zase nastoupit proti soupeři, který při podobném zápasu zabil jeho bratra... (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone

Sonny Grasso z Michiganu, Virgil Keller z Rhode Islandu, Travis Brickley z Floridy, Tommy Lee z Kalifornie a Alex Grady z Oregonu. To je päť členov amerického národného karate teamu, ktorí boli vybratí, aby reprezentovali svoju krajinu v prestižnom súboji proti najlepším borcom z Južnej Korei. Každý z nich má inú povahu, ale spája ich vlastenectvo a túžba po víťazstve. Piaty diel akčnej filmovej série "Karate Tiger" sa nesie v pohodovom športovom duchu. *** ()

beso74

Ďalší diel (nielen) u nás vymyslenej série Karate tiger, samozrejme opäť bez akéhokoľvek súvisu s predošlými dielmi. Obohraný príbeh o skupine rozvadených bojovníkov, ktorí musia prekonať rozpory a spojiť svoje sily, aby dokázali, že Amerika je tou najkrajšou, najideálnejšou a samozrejme najsilnejšou krajinou na svete a že Američania musia vyhrať všetko, aj keby to mali byť majstrovstvá sveta v blbosti, veď hádam tam neskončia druhí! Napriek tomu sa však na to dá pozerať a Eric aj napriek svojej držke je rozhodne sympaťák. ()

Pecival

Nejhorší z nejhorších - nebo aspoň ze "série" Karate tiger (teda zatím sem ju nově sjel do pětky - ty další díly mě teprve čekaj, ale nečekám, že by to mohlo být o moc horší). Tedy film je celkově velmi nudný, s příšernými bitkami, kterých je navíc málo, desní herci a navíc se mi zdálo, že nemá žádnou špetku nadhledu a bere se vážně. A ten úplnej závěr to už byla naprostá hrůza.... ()

eraserhead666

Ten ultradojemný typicky americký konec (na němž je nejzábavnější to, že Amíci by tohle zřejmě nikdy neudělali). Tak je to sport, že... jenže chyba, tohle právě není sport, je to (jen) film. Oproti třem předešlým kouskům z Tiger série je tohle nejfilmovější, sice klasická klišé dojárna, kterou dost táhne charismatický Eric Roberts, ale je to tak nějak ucelené. Byť na souboje chudé, a to i ty závěrečné. Takový typický americký karate mainstream, na kterém je nejzajímavější to, že postrádá jakoukoliv romantickou linii, tu blondýnu (ani Erica) tam prostě nikdo neobtáhne. On tam vlastně nikdo nikoho neobtáhne. Ani se nezamiluje. To mi přijde dost drzé a provokativní na film podobné kategorie a ražení. ()

LION-MR.T

Dost zvláštní akční film směřující místy až do dramatickýho příběhu o karatistů. Je tu sice nějaká ta pomsta a zajimavý tréninky. Jako film Nejlepší z nejlepších patří k těm lepším co těžkej béčkař,kdy natočil. Prát se sice umí,ale pochybuju,že by se,kdy dostal an nějakýho to mistrovství. Konec je sice vyjímečný a dojemný,ale těžko uvěřitelný. ()

• Herec Phillip Rhee stvárnil postavu amerického reprezentanta Tommyho Leea, ktorý musí čeliť obávanému kórejskému bojovníkovi Dae Han Parkovi. Toho si zahral jeho starší brat, herec a kaskadér, Simon Rhee. (MM_Ramone)
  • Postava Waltera Gradyho je pojmenována po otci Erica Robertse, Walteru Gradym Robertsovi. (Monco)
  • Jediný film série The Best of the Best, ktorý dostal v amerických kinách rating PG-13 (do 13 rokov s doprovodom dospelej osoby), ostatné diely sa museli uspokojiť s ratingom R (do 16 rokov s doprovodom dospelej osoby). (beso74)