David Sloan pricestuje so svojím trénerom Xianom do Riad e Janeira obhajovať titul majstra sveta v kickboxe. Na ulici sa ich pokúsi okradnúť dvojica mladých ľudí - súrodenci Marcos a Isabella. David a Xian sa s nimi spriatelia. Isabellu unesú a David s Xianom po nej pátrajú v miestnom podsvetí. Stopy ich nakoniec zavedú k manažérovi Davidovho súpera Laneovi, ktorý zároveň prevádzkuje sieť nevestincov. Lane zajme Davida a usiluje sa ho fyzicky zničiť pred zápasom, na ktorý stavil všetok svoj majetok. Všetko však dopadne inak, ako si naplánoval... (TV JOJ)

Shit

jsem myslel že to snad horší být nemůže, ale krutě jsem se zmýlil. Sasha Mitchell se tady pořád houpá a klátí jako kouďák, to by bylo ještě v pohodě, ale když se tam začne snažit kopat a mlátit, jako nějakej mistr a pritom to dělá šíleně pomalu a nemotorně, ale i to bych ještě snes.Dokonce bych dokázal vydržet i to, že dědek se snaží o trapný vtipy a dokáže zmlátit nějaý trapáky a oba dohromady pomáhaj somrákům, ale když tam tomu malýmu parchantovi řikaj, že zabíjet se nemá, že zemře něco i v něm a pak vtrhnou do domu a všechny rádoby zlý tam zmasakrujou a ještě se tomu smějou, tak to už mě fakt dostalo a připadalo mi to spíš jako nějaká groteska, ale to asi tvůrci neměla tak úplně v úmyslu ()

JohnnyD

Neviem čím to je, ale Kickboxer III mi nepríde nijak otrasný. Nie je to dobrý film, ale ak som dal dvojke 40%, tu musím dať 60%. Sasha Mitchell je dobrý. Nuž to len preto, lebo svoju postavu hrá úplne inak ako iní herci. Jeho Sloan nie je taký ako ostatní, je proste iný (ach áno, je to čistý Kouďák). Navyše tento film má takú pohodovú atmosféru a toľko nechceného humoru, že pod 60 ísť nemôžem. Jeden príklad: Cody, ehm Sloan, vysvetľuje chlapcovi, že zabíjať je zlé a nie je to dobrý pocit. O niečo neskôr s radosťou vyzabíja 7 "zloduchov", aby zachránil 1 dievča!!! A ani ju vtedy nezachráni. :D Ja proste pod 60 ísť nemôžem. ()

mzss1

Říkejte si co chcete, ale já tuhle béčkovou sérii zbožnuju. Film se trochu odlišuje od předchozích, kde šlo především o souboje v ringu. Zde v Riu si David se Zienem opravdu užijou. Zapletou se do ilegálního obchodu s mladýma holkama a vypukne boj. Film je napínavej od začátku do konce, i se tu dost střílí, hudba je příjemná a David se pere hlava nehlava. Celkově film hodnotím na slušných 85% = **** ()

bruceman7

Kouďák alias David Sloane dost přitvrdil (a kdesi pochytil základy boje speciálních jednotek), už to není ten avízovanej Mirek Dušín, co radí dětem o životě. Oproti dvojce to má (relativně) lepší příběh, ikdyž několika minelám se to samozřejmě nevyhne (mimojiné: zabiju deset lidí kvérem a pak ho tam zahodim, s otiskama no problemo....teď nevím, jestli mají USA s Brazílií smlouvy o vydávání zločinců, ale tohle by tak kvalifikováno jistě bylo a pan Sloane by se nejspíš houpal). Na druhou stranu už to není film o drsném sportu, ale akční snímek s kupou víceméně pouličních fightů. Těžko hodnotit, ale já bych to zas tak moc černě neviděl. 60% ()

Dragoni

Kickboxer 3 se již nenese v duchu jedničky a i od dvojky se celkem oddálil svou akčně-střílecí pomstou kde kopy vystřídaly kulky z pistole a i když byl závěrečný Final Fight povedenějším než ve dvojce, nesplnil Kickboxer 3: The Art of War má očekávání. Horší 2* i díky hrozné hudbě. 35 % ()

• David (Sasha Mitchell) je uvězněn v domu Franka Lana (Richard Comar) a má na sobě modré tepláky. Následující den má ale bílé, přestože strávil noc ve vězení. (Lajty)
  • Režisér Rick King vyhlásil, že pri natáčaní filmu s hlavnou hviezdou nevychádzal zadobre. Podľa jeho tvrdení bol Sasha Mitchell agresívny, trpel pravidelnými záchvatmi hnevu a dokonca sa vyhrážal smrťou. (beso74)
  • Muž v ringu, ktorého možno vidieť po boku Davida Sloana pri jeho exhibícii, je Shuki Ron, vo filme mal na starosti bojovú choreografiu a navyše bol to aj Mitchellov tréner v bojových umeniach. (beso74)