Karate Tiger III. - Pokrvní bratia

• Česko Karate tiger 3: Pokrevní bratři (viac)

Will Alexander (Loren Avedon) a jeho starší bratr Casey (Keith Vitali) si poslední dobou moc nerozumí a nedokáží nalézt společnou řeč ani na oslavě narozenin jejich milovaného otce Johna. Když je však John Alexander - bývalý agent CIA – zavražděn, vydávají se bratři po stopách jeho vraha až na Floridu, kde spojí své síly, aby vykonali spravedlivou pomstu. V cestě jim však stojí celý zločinecký gang v čele s ďábelským Francem, který mistrně ovládá bojová umění. Snímek, jehož originální název zní Blood brothers byl u nás uváděn jako třetí ze série akčních filmů Karate tiger. (decouble)

LION-MR.T

Bělovlasý záporák je v závěrečné bitci někdy zaskakován kaskadérem,nevím proč,ale závěrečný boj v hangáru patří k mým nezapomenutelným bitkám. Celkově je to trochu zmatené a nějaký podstatný děj to nemá,je to klišé za kliše. Terorosté se v pohodě dostanou na letiště s bazukama a nikdo je nevidí jak se několik minut chystají vystřelit. ()

Lefty86

Rozhodně teda lepší než druhý díl, který byl vyloženě uhozený, bohužel i tady se opakuje záležitost s tím že začátek vypadá na zajímavý akční film s klasickým námětem o pomstě. Jenže scénáristé si nějak neumí poradit s prostředkem děje, film začne prostě nudit. Konec spojený se záchranou prezidenta si mohli klidně taky odpustit, to tam bylo přimíchané zbytečně. Avedon byl asi dobrý karatista ale o to byl horší herec, i když to nebylo až tak hrozné jako ten druhý ( Keith Vitali ) na hereckých schopnostech ale tyhle filmy nestáli. 35% ()

PetrPan

Tygr, který umí karate potřetí. K Avedonovi nám tentokrát přibylo další herecké mehlo jménem Keith Vitali a oba se celou dobu předhánějí v tom, kdo předvede debilnější grimasu. O prsa čínské gymnastky u mne nakonec vyhrál Vitali, jehož mimické škleby se nedají rozumným způsobem popsat, pro představu doporučuji snad jen návštěvu zoologické zahrady s prohlídkou pavilonu opic při krmení. Nu ale k ději, Avedon je s opicí v bratrském svazku, ale moc si nerozumějí a posunky nepomáhají. Celou situaci se snaží vyřešit jejich otec, který má filipa, narozeniny a průpravu z CIA, je však na(ne)štěstí odpraven blonďatým metrosexuálem a oba bratři jsou nuceni překonat své mezidruhové bariéry a pokusit se dostat onomu blondýnovi na kobylku. Nakonec mu na ni vleze opičák, protože jej kdysi šimrávala na bříšku a je to nostalgická sodomistka. Avedonovi se mezitím daří infiltrovat v přestrojení za drsňáka blonďákovu bandu a vše by dopadlo skvěle, kdyby ovšem jejich papá nekamáradil s ošklivým Krhounkem... A jen krátce recenzoidně: Trojka je o fous, opici a průhledné doubly v bojových sekvencích horší než díl předchozí, hvězda tedy padá dolů. ()

Jizni Tlapa

"KDE JE TEN CHLAP ANGEL?" "ASI TO BUDE ŇÁKEJ TEPLOUŠ"! Za hodnocení dějové linky a hlubší myšlenky bych navrhoval dvojitou otočku s výskokem a lokýtek od mého oblíbence L.Avedona!! Já chtěl akci, skvělou choreografii bojových scén a občas se zasmát (hřeben v zadní kapse kalhot a agent CIA, který se vždy zaručeně pozná podle zrcadlovek z TOP GUNU). Toho se mi dostalo v plné míře a jsem spokojen! L.Avedon s K.Vitalim tvoří dokonalou bratrskou dvojici (a to nemluvim jen o fyz podobnosti). Záporák , který byl jistě předlohou pro Simona Phoenixe? Proč ne? Skvěle zapadl a při závěrečné scéně dva na jednoho mu i na chvilku fandim! Film má tempo a zmiňuji, že co se týká bojových scén, jsou pro mne v serii KARATE TIGER Pokrevní bratři číslo 1. ()

Ilhan

Příběhově o stupeň níž než jeho předchůdce, avšak soubojově srovnatelný a o závěrečné bitvě s Francem ani nemluvě. Tomu říkám závěrečný souboj jedna radost, ten vytahuje celý film zpátky, už kvůli němu to za to stojí. Jak je možné, že tentokrát to bez těch střihů šlo, ale dnes už ne. Nerad to říkám, ale i Sly by se tu měl co naučit. ()

• U finálové rvačky v hangáru je možné vidět, že každý komplikovanější úder, zejména kopy, dělá za Keitha Vitaliho asijský stunt. (Raziel811)
  • Niekoľko krát počas filmu si môžete nad hlavami hercov všimnúť mikrofón. (Johnny.ARN)