Reese Witherspoon hrá v tejto akčnej komédii vzornú a snaživú policajtku, ktorej zveria do ochrany kľúčového svedka v súdnom procese s vplyvným mafiánskym bossom. Svedok je vlastne ona (Sofía Vergara) – sexy manželka miestneho drogového dílera. Keď sa o túto dvojicu začnú intenzívne zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nezostáva im nič iné, len sa vydať na útek naprieč celým Texasom. (Forum Film SK)

p.a.douch

Tak tohle bylo překvapivě docela dobrý. Je to tak za ty tři, ale jednu musím přidat za Sofíu. Ta teda byla fakt perfektní. Její hlášky na Reese Witherspoonovou byly boží. Vůbec tyhle dvě byly doopravdy super. Reese je dobrá herečka a Sofía to zase dohání zjevem. Je to dobrej odpočinkovej film. ()

SelfishMan

Už je to asi nějaký čas, co jsem naposledy viděl něco tak trapného (bohužel hlavně nevtipného), jako je tahle dvojka. Kdo na tom má lví podíl je hlavně nehorázně přehrávající a v tomto případě naprosto nesnesitelnou Reese, za kterou mi bylo vážně stydno. Vergara tomu taky zrovna nepřidala. Hodně těžký krok vedle. ()

rigby

Velmi slabé, hodně odpočinkově laděné, naivní a pozérské. Možná se divák občas zasměje, hlavu a patu to má, ale nic víc než vyplněné uzívané odpoledne od tohoto snímku nečekejte. ()

ludovit14

Veľmi slabý pokus! Príbehovo slabé, Herecky sa síce hlavne hrdinky snažili ale nedokázali zachrániť tento film, keďže príbeh nestojí ani za ho*no! HOD:30%.PS: škoda času! ()

Saxos

Nebavilo mě. Ani "malej podělanej křupec"v modrém a ani dementně nadabovaná prsatá miss Banánovník. Tak trochu dětinská podprůměrná komedie. ()

esmoke

Dcera policisty (Witherspoon), je v práci spíše terčem výsměchu, dělá ve skladu důkazů. Ale pak nečekaně dostane šanci jít do akce a má doprovodit k soudu manželu svědka (Sofía Vergara ze seriálu Taková moderní rodinka), to však neproběhne úplně hladce a ocitají se na "divokém" útěku ke spravedlnosti, aby přežily. Film je jednoduchou průměrnou komedii, kterých existují stovky. (2D titulky) Rozpočet: $35 miliónů, Tržby: $51 480 miliónů. ()

bonovox

Nezáživná ženská buddy komédia. Reese sa veľmi čudujem, že po skvelom výkone v Divočine sa dala nahovoriť na túto blbosť. ()

DJMaroko

Tak tohle je neskonalý úlet a děs běs Reese Witherspoon to totálně zabila ! Hraje jako v ochotnickém divadle jen jsem se modlil ať už konečně přijde vítr z hor. Přetrpěno až to konce jestli tomu někdo může dát opravdu 5 hvězd tak je úplně mimo! ()

zsvmasar

To už sú lepší klobasy z hornolhotské udírny na fotbale, než tento film o dvuch chlapoch, kteří nevíja, co je to divoká pětka... ()

LencaN

Dávám 4*, protože mě neskutečně baví to popichování mezi mrňavou, lehce asexuální policistkou a latinskoamerickou sexbombou, která se s ničím nepáře. Ty dialogy jsou boží. A taky jsou boží šaty a boty Sofii Vergary, to jsem si nemohla odpustit :D za to Reese Witherspoon tady působí hrozně unaveně. Nevím, jestli tím sestřihem vlasů, makeupem, který spíš neměla nebo prostě už se na ní podepisuje věk. Příběh byl taky ucházející. Ochrana svědků, mafiáni, řízení autobusu, když nedosáhnete na pedály..... vůbec jsem se nenudila. A to musím říct, že jsem od toho filmu čekala spíš horší dojem. Ale příjemné překvapení se dostavilo. ()

StereoHearts

Pekný a jednoduchý film. Dobrá akcia, zo začiatku slabšie ale po tom sa to rozbehlo docela pekne, dobrý film na večer, na odreagovanie, klasický príbeh ničím extra nezaujal, no ani nepokazil, jednoducho akcia a nejaké vtipné situácie do toho, no tak som si to aj predstavoval, odchádzal som z kina s tým, že som dostal to čo som čakal ()

Margareth35

Reese Witherspoon miluju už od doby Pravé blondýny. Proto jsem se rozhodla zajít na Divokou dvojku do kina. Pro mě to však byla taková průměrnější komedie - byla tam místa fakt bezvadná - menstruace, Justin Bieber, kypřící prášek a podobně... Ale nejvíc ten celkový dojem asi zabil dabing. Nějak mě nenapadlo se podívat, zda je film s titulkama nebo dabing - už asi automaticky předpokládám titulky - a jaké bylo zklamání, když začali mluvit česky. Největší průšvih byl dabing columbijské krásky. Bohužel to ani božská Reese nevytrhla na lepší hodnocení. Pro mě silnější tři hvězdičky...!! ()

Fracek

Trochu vylepším skóre... jo, je to kravina, ale třikrát jsem si uchechtnul, což se u většiny komedií made from juesej z poslední doby říci nedá. A dokoukal jsem jsem dokonce ...a to se počítá! ()

Mark1983

Podle mě se jedná o tříhvězdičkovou komedii,která neurazí. Dokonce si myslím,že v některých případech je to až podhodhodnocené,ale to samozřejmě záležï na vkusu a názoru. ()

flouny8 odpad!

Spíš Divoká sračka. Neuvěřitelně nevtipná komedie, u které vyhlížíte konec, který ne a ne přijít. Nic tu nefunguje a většina filmu je založena na dialozích Reese s Vergarou, které jsou vrchol trapnosti. Cílová skupina holky kolem 10 let a POMO. ()

Sedmilhář

když to srovnám s Avengers, tak je tohle o hodně zábavnější...nečekaného se tam nestane nic, ale má to veselé momenty...a na holky se tam dobře kouká ;) ()