Reese Witherspoon hrá v tejto akčnej komédii vzornú a snaživú policajtku, ktorej zveria do ochrany kľúčového svedka v súdnom procese s vplyvným mafiánskym bossom. Svedok je vlastne ona (Sofía Vergara) – sexy manželka miestneho drogového dílera. Keď sa o túto dvojicu začnú intenzívne zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nezostáva im nič iné, len sa vydať na útek naprieč celým Texasom. (Forum Film SK)

Matli

Sice nic nového, ale funguje to. Lehce nadprůměrná akční komedie jak má být, člověk se i občas trošku zasměje. Holky hláškujou slušně, hlavně Sofia. 62% ()

johnymdoe

Obyčejná akční komedie..a co, mě se to jednoduše líbilo. Nebudu hledat chyby, proč taky, bylo to příjemné i přes reklamy v tv a párkrát jsem se usmál či lehce zasmál. 70% ()

Loooki

Aspergerov syndróm Reese a Sexi Gloria ehm Sofia valcujú v tejto komédii alá epizóda Modern Family. Najlepšia scéna nafetovaná Reese! ()

dannyyy

Suché, trapné, bez vtipu a téma stokráte opakované. Zasmál jsem se jen pri závěrečných titulcích u nepovedených scén, jinak ubohost. Jedna hvězda za Sofii a druhá za prostředí amerického venkova. ()

BOURQUE

Podpriemerný scenár a na akčnú komédiu to obsahuje málo vtipných scén a dialógov (o akcií ani hovoriť nebudem). Dvojica S. Vergara a R. Witherspoon nebolá zlá, ale ani oni to nedokázali zachrániť. PS. Ku podivu, ani pokazené scény, premietané pri záverečných titulkov, neboli najlepšie. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

MickeyStuma

Tato svěží dámská akční komedie sice originalitou zrovna nekypí, ale svůj účel pobavit a přivést diváka na jiné myšlenky dokonale splnila. Dá se říci, že něco takového tu už opravdu delší dobu chybělo. Ženy mají pro situace zde uvedené zcela jiné předpoklady než muži a tak je to příležitost pro úžasné gagy kterých je tu skutečně více než dost. Ani mi nevadila velmi častá předvídavost děje a vývoj postav. Opravdu se najde někdo kdo netušil, že ... Ne, prozrazovat to nebudu. Reese Witherspoon a Sofía Vergara tu předvedli vskutku fenomenální komediální výkon a jak dosvědčují ukázky z natáčení během počátku závěrečných titulků, role si až neskutečně velmi dobře užívali. Do paměti sice snímek nevstoupí, ale za shlédnutí rozhodně stojí. ()

Olík

Reese Witherspoon patří jako například Sandra Bullock nebo Katherine Heigl do galerie tzv. "zlatíček pro každého", neumí se odvázat jako Cameron Diaz a i když chtějí třeba ojet celý autobus, tak v mysli máte pouze jejich nevinnou tvářičku. Jejich hlavní pracovní náplní jsou zdraví nezávadné, jako vejce vejci si podobné tuctovky (nejlépe romantické), které si však většinou najdou nemalou diváckou základnu., To je Divoká dvojka, to je Reese Witherspoon.....neexceluje, ale celé jí to padne na míru. Zádrhel však nastává s nástupem "sexy lasičky" Sofíe Vergary. Protivná, nesympatická, rušící.....a to se prosím nebavím o rysech její postavy (myšleno postavy jako partu - jinak její postava je v naprosto v pořádku, že pánové), ale o to jak jsem jí vnímal ve filmu. Jako osoba nedisponující znalostí anglického jazyka jsem neměl tu čest s jejím originálním tónem hlasu, ale její český dabing mne každou další větou doslova zabíjel. Divoká dvojka si zkrátka jede svojí uhlazenou jízdu a tak to asi má být....šílenější akce nechejme jiným aktérkám. Mně osobně zkrátka pouze nesedla jedna z dam......ale to je možná pouze můj osobní problém. ()

strikeman

Slátanina s "opravdu originální" zápletkou a trapným finále, ve které jsou ústředními postavami dvě neustále hystericky řvoucí pipiny, a to ma být asi jako úplně mega vtipné ... Dávám 20%, protoze jsou i horší filmy. ()

helloween93

Nepříliš vtipná buddy komedie, která není ničím originální a i přes svoji krátkou stopáž chvílemi nudí. No, aspoň že scény se Sophií to zachraňují. 2* ()

Rathalos

Damska akcna komedialna krimi jazda dopadla velmi dobre,Sofia Vergara a Reese Witherspoon boli fakt vtipne,cool a este aj sexi,niektore sceny poriadne zabavili,nuda nehrozila,takze nemam co vytknut...:-) ()

bararich8

H: Komedie, která neurazí ani nenadchne. Hodinu a půl sledujeme hašteření dvou pipek, kdy se dialogy točí většinou kolem toho samého. Některé scénky pobaví, jiné jsou zase trapné. Jednoduše čistý střed, 3*. ()

Rockerman

Velká snaha o bláznivou krimi-komedii vychází tak napůl, neboť dobré vtipy jsou, bohužel vyvažovány těmi trapnými. Reese se mi líbíla více např. v "Divočině", jako komediální herečka není moc přesvědčivá. Takže komedie o horlivé policistce a její společnici mi vychází tak na dvě a půl hvězdy, protože je to tak 60%-40% pro ty solidní fóry přihazuji půl hvězdy navíc. ()

pepa3rd

Jedno klišé za druhým v předvídatelné změti scének s příšerným českým dabingem, kdy hlavně ten ruský přízvuk tomu nasadil korunu. 30 % ()