Reese Witherspoon hrá v tejto akčnej komédii vzornú a snaživú policajtku, ktorej zveria do ochrany kľúčového svedka v súdnom procese s vplyvným mafiánskym bossom. Svedok je vlastne ona (Sofía Vergara) – sexy manželka miestneho drogového dílera. Keď sa o túto dvojicu začnú intenzívne zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nezostáva im nič iné, len sa vydať na útek naprieč celým Texasom. (Forum Film SK)

Master19

Udělal jsem velkou chybu a díval jsem se na dabovanou verzi, což je něco otřesného. Španělštinu jsem si taky moc neprosvištěl, protože takhle rychle neumím poslouchat... Nicméně, ústřední dvojka je fajn a docela dobře se na to kouká, ale znovu to vidět už nechci. ()

Hollohlaway

V podstatě je to děsná chujovina, ale na holky se hezky kouká , a navíc Sofia byla děsně vtipná , jak se do Reese pořád strefovala. Nemůžu si pomoct , smál jsem se často. Zbytek nic extra, ovšem hlavní dvojka to slušně drží. ()

Krabak

Cílovou skupinu, tedy ženský, to nejspíš bavit bude. Pro mě, jako chlapa, to byl film plný nelogičností, klišé a opravdu jen po skromnu vtipných pasáží. O hvězdu míň dám za opravdu otřesný dabing S. Vergary. Sice jsem originál neslyšel, ale takle debilně nadabovat herečku snad normální mysl nemůže. --->20% ()

Hanys_

Během filmu jsem se sice nenudil, ale většina 'humorných' situací mi přišla taková hodně vychtěná. Takže jako komedie to fakt moc nefunguje. ()

AndrejBB

Osvedčený typ komédie, kde sa dve úplne rozdielne postavy náhodou ocitnú na spoločnej ceste a vzniká kopa vtipných príhod. Viac sa mi vo svojej úlohe páčila Sofia Vegara. Reese Witherspoon mi prišla dosť otravná, ale to bol asi zámer tvorcov. Komédia, ktorá neurazí a rozosmeje vás. Čakal som to horšie, takže som bol príjemne prekvapený. ()

lucijelucije

Tak tohle byla pro mě teda opravdu trapnost. Vůbec, ale vůbec se mi Reese v téhle stupidní roli nelíbila. Jedna blekotala přes druhou. Nemožné scény, které bych snad víc uvítala u parodie. Ubohý děj, ktery se mohl zkrátit na 30 minut. ()

Prochy38

Na první dobrou pohodová už stokrát viděná komedie. Ale ledasco je jinak. Holky spolu skvěle fungují, akce sviští a nenudí to ani chvilku. Sympatické obsazení a fakt pohodová akční jednohubka. ()

Marys

Určite mal film dobré a vtipné momenty, no celkovo prevažovali tie hluchšie a pôsobil pomerne lacno. Celkom nechápem, prečo Reese baví sa ešte sem-tam objaviť aj v takýchto plochejších úlohách, no je to asi jej vec. Nehodnotím Hot Pursuit úplne negatívne, no nič výnimočné nepriniesol. A nepochopil som, prečo v českom dabingu sa zrazu zo španielskeho akcentu stal prízvuk ostravský. ()

Lovely.Bones

Stereotypní, ale přesto dost vtipné. Reese si po svém velice vydatném roce 2014 musela udělat alespoň malou pauzu, ne? Já jí to nezazlívám a jsem jenom rád, že nabírá energii na další pecky. A pokud tohle považujeme jako oddechovku, tak i tohle není úplně špatné. Ano, je to stereotypní, ale ten humor. Velice americký, nejvíc mi připomínal humor Ellen Degeneres. Pokud vám sedne její humor, tak si budete tady libovat ;-) ()

filipvrbik

Není to nic světoborného, co se týče příběhu ale zábava je to parádní (hlavně neustále "zmenšování" Reese Witherspoon a "postaršení" Sofie Vergary v televizi)...pobavil jsem se dost, a to je u komedie hlavní...70% ()

Hepy13

Zas tak ''proKůprovaný to nebylo''. Já nevim ale mě tahle girls-road-buddy slusně odreagovala. To jsem asi právě v tu danou chvíly potřeboval. Resse role přitroublé policajtky celkem sedla. Mě se narozdíl od většiny mužů Sofia Vergara nelíbí, ale společně s Resse jim to celkem šlapalo. ()

warrenur

Reeska bola celkom fajn. Vzdy mi vo filmoch jej mile stvarnenie pasovalo. Ako celok nic moc, ale klamal by som, keby som tvrdil, ze som sa sem-tam nebavil. "Mamasita" ma napriek svojim sexi tvarom neoslovila a je jasne, ze hra v dvojici az druhe husle. Inak pozeratelna blbina. ()

dannyyy

Suché, trapné, bez vtipu a téma stokráte opakované. Zasmál jsem se jen pri závěrečných titulcích u nepovedených scén, jinak ubohost. Jedna hvězda za Sofii a druhá za prostředí amerického venkova. ()